Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, StanS napisał(a):

Chyba trochę wykopki zrobiłeś bo to są pakiety analogowe, były od dawna ale w oddzielnym cenniku :).

 

I ten analog droższy od cyfry. Takie rzeczy tylko w Vectrze...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie szybko. Vectra to najbardziej zacofana kablówka na rynku. Niby dekodery smart, kanały 4k a z drugiej strony masa dubli i kanałów SD mimo, że mają je w ofercie również w HD. Już o ubogiej ofercie programowej nie wspomnę. Najchętniej jechaliby wyłącznie na kanałach z NTC i darmowych z satelity wołając za to nie wiadomo jakie pieniądze a naprawdę wartościowych pokroju Sundance Tv próżno u nich szukać. Ostatnie podwyżki, które wprowadzają, może by jeszcze ludzie zrozumieli gdyby coś zmienili, wprowadzili/uzupełnili ofertę programową, ale na co tu liczyć skoro od zawsze mają swoich klientów w d...e

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KENZO napisał(a):

 

I ten analog droższy od cyfry. Takie rzeczy tylko w Vectrze...

To są ceny cennikowe od których liczy się kary. Takie były zawsze i tego nie ruszają.

 

A tych dubli SD to nie ma znowu aż tak dużo, z tego co kiedyś naliczyłem to kilkanaście, chociaż faktycznie ostatnio dawno żadnego nie usuwali, albo zapomnieli albo mają takie głupie umowy z nadawcami że muszą je trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bartmeces napisał(a):

Czy oni w końcu dodadzą Polsat Sport News?

Mam lepszy pomysł. Vectra mogłaby spokojnie wyrzucić z oferty Polsat Sport i Polsatu Sport Extra, na których nie ma nic ciekawego.  W zamian wreszcie zakupić Polsaty Sport Premium 1 i 2, na które od lat czekają klienci Vectry. Nie wiem czy to takie trudne i skomplikowane, że jeszcze do tej pory tego nie zrobili.

A co do innych kanałów to proponował bym brakujące kanały z paczki MTV czyli MTV Hits, Club, 80's i 90's aby wyrównać proporcje - teraz mamy w Vectrze nadmiar niszowych kanałów disco-polo, które jak rozumiem do drogich nie należały delikatnie mówiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W appce Vectry nie ma dostępu do c+. Kto ma wykupioną usługę c+ w Vectrze musi wejść na strefę klienta i w opcjach usługi znaleźć swój pakiet canal+ select lub premium. Następnie kliknąć więcej, przesunąć suwak na akceptuje i zaznaczyć aktywuj konto. Zostanie się przeniesionym na stronę canal+ dla klientów Vectry i tam trzeba utworzyć konto. Na podany przy rejestracji adres email przyjdzie link aktywacyjny do kliknięcia. To wszystko, jeśli konto jest poprawnie założone trzeba ściągnąć appkę canal+ online na smarta i zalogować się utworzonym kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kfm877 napisał(a):

W appce Vectry nie ma dostępu do c+. Kto ma wykupioną usługę c+ w Vectrze musi wejść na strefę klienta i w opcjach usługi znaleźć swój pakiet canal+ select lub premium. Następnie kliknąć więcej, przesunąć suwak na akceptuje i zaznaczyć aktywuj konto. Zostanie się przeniesionym na stronę canal+ dla klientów Vectry i tam trzeba utworzyć konto. Na podany przy rejestracji adres email przyjdzie link aktywacyjny do kliknięcia. To wszystko, jeśli konto jest poprawnie założone trzeba ściągnąć appkę canal+ online na smarta i zalogować się utworzonym kontem.

 

Dziękuję za pomoc. Niestety wyskakuje komunikat "Nastąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie" I tak w koło. Nic nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Madekp napisał(a):

U mnie również podwyżka że 115 na 132zl. Oczywiście złożyłem reklamacje z uzasadnieniem co im wzrosło i pismo do UOKIK że skanami umowy i podwyżka, a co 😆😆😆 A i przyszła na email aktywacja konta C+ online😉👍

Ja nie dostałem żadnej podwyżki. Podobno w październiku wysłali mi na maila nowe OWU, ale napisałem, że nic nie otrzymałem i w przypadku podwyżki będę pisał do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...