Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest link ogólny, a indywidualny dedykowany. Udało mi się otworzyć dziś regulamin ewentualnie na priv mogę podać.

 

promo-vectra.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zuzia napisał(a):

To nie jest link ogólny, a indywidualny dedykowany. Udało mi się otworzyć dziś regulamin ewentualnie na priv mogę podać.

 

promo-vectra.jpg

 

 

 

Trochę to dziwne że taka najzwyklejsza na świecie promocja ma ograniczony charakter. Wg regulaminu do końca marca można z niej korzystać, początek miesiąca będzie pracowitym czasem dla konsultantów Vectry... 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CureMar napisał(a):

No mam wątpliwości, bo ja nie chcę wypowiadać umowy ;) Żeby zmienić mi warunki musieliby zrobić to oni a tego bez naruszenia regulaminu z mojej strony nie mogą uczynić.

Daj znać czy coś ugrasz, ogólnie to są warunki zmieniające umowę i związku z tym jeśli ich nie akceptujesz przysługuje Ci rozwiązanie umowy.. więc chyba nic na to nie poradzisz..

 

@Snoopy34 u mnie po wypowiedzeniu tak, ale niestety z zapisem inflacyjnym, więc się i tak nie zdecydowałem, bo co z tego że zostaniesz na tych samych warunkach jak Ci zaraz będą mogli podnieść cenę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Snoopy34Powinni zaproponować te same warunki co masz obecnie na kolejne 24 miesiące… Do mnie po zeszłorocznej podwyżce wydzwaniali z ofertą pozostania przy cenie przed podwyżka, ale wiązało się to z umową na 24 miesiące… za każdym razem dziękowałem… 7 zł to nie majątek, a wole umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił konsultant. Mam 150Mb/s za 42zł na czas nieokreślony i mają dla mnie ofertę specjalną. 

600Mb/s za 62zł

300Mb/s za 52 zł

Obie na czas nieokreślony.

To już chyba czwarty kontakt i nie przewiduję, że coś więcej można wykręcić. Ciekawe czy ten kontakt miał jakiś związek z podwyżkami, które mają nadejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 11:42, andrzejgratis napisał(a):

Od 1 kwietnia kolejna podwyżka za internet w wysokości 7 zł… umowa na czas nieokreślony. 😉 Właśnie otrzymałem emaila…

Ja podpisałem nowa umowę tylko na Internet 14.01.2023 i nigdzie w dokumentach jakie otrzymałem nie mam pkt. 20.11 Ogólnych Warunków Umowy o którym jest informacja w mailu o podwyżce. 

 

Otrzymałem: Podsumowanie warunków Umowy, cennik ogólny, REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ VECTRA S.A., Regulamin promocji Vectra JZ22 NK SOLO NET oraz REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY ŚWIADCZENIA USŁUGI DOSTĘPU DO INTERNETU PRZEZ VECTRA S.A i te dokumenty nie mają punktu 20.11. To o czym oni piszą w takim razie ??

 

Umowa była na rok ze stalą cena i po okresie roku cena tez bez zmian. A teraz promocja inflacyjna umowa drozsza, a w prezencie zmiana na umowe bez okresu zobowiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...