Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie telefonicznie i chciałem się dowiedzieć czy vectra już nie oferuje normalnych dekoderów tylko smart? Bo na stronie vectry albo jest smart albo karta CI a zwykłych dekoderów nie ma z tego co widzę. I czy jakby mi chcieli ten dekoder smart wcisnąć to jak jest problem z internetem to telewizja też mi przestanie działać czy jak to wygląda? Nie wiem kompletnie o co teraz walczyć po złożeniu wypowiedzenia... mam platynowy z dekoderem HD z nagrywaniem, sport na ostro z eleven oraz internet 150Mbps za 89zl na miesiąc.




Dzisiaj po telefonie z DUK w tej samej cenie udało mi się przyspieszyć internet do 300Mb/s przy umowie na 12 miesięcy default_smile.png jestem zadowolony

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 14:09, xut2zs napisał:

Co mogę ugrać składając teraz wypowiedzenie. umowa do końca stycznia 2023. Pakiet jak w belce, zależy mi by dostać canal plus sport. Czy w tej cenie którą płace tj. 105 zł.  to realne, ewentualnie obniżając pakiet prędkości Internetu ?

Panowie Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kanał TVP Nauka od dnia startu (najbliższy poniedziałek) ma zostać dodana do oferty TOYA. Do nas czyli największego operatora kablowego i Multimedii (bo to jedna rodzina) TVP Nauka ma wejść kilka dni później na pozycji 160. Czyli wychodzi na to, że pozbędziemy się kolejnego dubla czyli TVP Polonia SD - bo właśnie ten kanał świeci na tej pozycji. Mogliby przy okazji dodać: TVP World i Wilno + podnienić na HD: TVP 3, ABC czy Rozrywkę oraz odkodować w końcu TVP Sport, Kobieta i Dokument aby odbierać je w wersji bezpłatnej beż dekodera DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 14:18, Tobah napisał:

Dzisiaj po telefonie z DUK w tej samej cenie udało mi się przyspieszyć internet do 300Mb/s przy umowie na 12 miesięcy default_smile.png jestem zadowolony
 

Działa Ci na dekoderze HD z nagrywarką VOD I Catchup, bo mam umowę z vectrą od 3 msc i od początku ni [beep]y nie działa.

W dniu 24.09.2022 o 16:07, zielo napisał:

u mnie pewnego dnia połowa zniknęła i do dziś ich nie ma 🙄🙈💩

U mnie wczoraj z 75% kanałów się ulotniła i tylko komunikat widnieje

" Brak dostępu(5)". Coś tam wczoraj uruchomili aby przywrócić kanały ale na wiele się to zdało. Niebawem będę ich tam telefonicznie molestował o brak kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj z 75% kanałów się ulotniła i tylko komunikat widnieje
" Brak dostępu(5)". Coś tam wczoraj uruchomili aby przywrócić kanały ale na wiele się to zdało. Niebawem będę ich tam telefonicznie molestował o brak kanałów.
Wszystko działa zarówno catch up i vod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór  moje pytanie dotyczy usługi Tv Smart Go , ściągnąłem sobie aplikacje na telewizor z Androidem, i jest login i hasło, login przepisuję z cyfr obok które podaje Mi operator a skąd wziąsc hasło , co mam wpisać, wyskakuje Mi wtedy błąd komunikacji z serwerem  błąd 177 o co chodzi,  Multimedia Go miałem na telefonie czy on obsługuje tylko jedno urządzenie i na telewizorze nie mogę ale tak naprawdę co jest moim hasłem i co muszę wpisać żeby się zalogować, ktoś cos wie? Dziękuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z FB Vectry:

Łukaszu, 4 października nastąpią zmiany w ofercie programowej. Do naszej oferty dołączy CANAL+ 4K ULTRA HD. Program będzie dostępny dla abonentów pakietu Canal+ Prestige, korzystających z dekoderów TV Smart 4K Box na pozycji 375. Ponadto, do pakietów cyfrowych: stalowy, srebrny, złoty i platynowy, włączone zostaną TVP Nauka (pozycja w EPG 60/160) oraz TVP ABC HD (pozycja w EPG 30/130). Zmieni się pakietyzacja TVP Sport HD, TVP Kobieta oraz TVP Dokument -  będą one dostępne już od pakietu stalowego. Zmienią się również pozycje wybranych programów TVP w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Info z FB Vectry:

Łukaszu, 4 października nastąpią zmiany w ofercie programowej. Do naszej oferty dołączy CANAL+ 4K ULTRA HD. Program będzie dostępny dla abonentów pakietu Canal+ Prestige, korzystających z dekoderów TV Smart 4K Box na pozycji 375. Ponadto, do pakietów cyfrowych: stalowy, srebrny, złoty i platynowy, włączone zostaną TVP Nauka (pozycja w EPG 60/160) oraz TVP ABC HD (pozycja w EPG 30/130). Zmieni się pakietyzacja TVP Sport HD, TVP Kobieta oraz TVP Dokument -  będą one dostępne już od pakietu stalowego. Zmienią się również pozycje wybranych programów TVP w EPG.

A to tak się bawią, użytkownicy ich dekodera Smart a właściwie Boxa na androidzie będą tratkowani lepiej.

My abonenci musimy się opmiętać, inaczej ważniejsi będą ci od smarta a my posiadający moduły i klasyczne dekodery będziemy dyskryminowani 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, staszek1503 napisał:

A to tak się bawią, użytkownicy ich dekodera Smart a właściwie Boxa na androidzie będą tratkowani lepiej.

My abonenci musimy się opmiętać, inaczej ważniejsi będą ci od smarta a my posiadający moduły i klasyczne dekodery będziemy dyskryminowani 

To prawda. Ci którzy mają wykupiony pakiet Canal+ i chcą oglądać ten kanał Canal+4K muszą wykupić sobie dekoder smart. Bo tych zwykłych 4K już nie ma w ofercie - kurde szkoda, bo może i ja bym wymienił swojego dziadka HD PVR na 4K PVR beż smarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...