Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2022 o 06:33, kfm877 napisał:

Nie ma klientów, więc trzeba wymyślić coś nowego. To tak samo jak z fliperami odnośnie skupu mieszkań czy zapisy na drzwi.
Żenada do kwadratu, uważam że jest to pismo nieautoryzowane przez kierownictwo D2D, a że jest numer telefonu to zweryfikują kto ma takie pomysły...

Kierownictwo pewnie guzik to obchodzi, byleby była sprzedaż...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku będę szczęśliwym(mam nadzieję) posiadaczem Platformy Canal+ za 55 zł wszystkie kanały sportowe, w tym Canal+4K, Eleven 4K i Polsat Sport Premium oraz dekoder 4K z dyskiem 1TB. Piszę to tutaj, bo może ktoś już ma dość braku LM w naszej kochanej kablówce oraz C+4K. Obecnie mam umowę z Vectrą na czas nieokreślony i chciałem zrezygnować z dekodera 4K i multiroomu i zastąpić ich Smartem, ale oczywiście się nie da, a oferta jest o kilkadziesiąt zł droższa. Nie wiem jak Was, ale mnie znowu krew zalała, bo mecz Real- Barca z prawdopodobnym debiutem Lewego będzie w Polsat Sport News. Vectra, dla przypomnienia, jest jedyną kablówką bez tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 18:04, NightRiders87 napisał:

Na grafice promocyjnej widać już pilot z przyciskami numerycznymi do dekodera smart. Posiada już ktoś taki ?

I jeszcze jedno pytanie można numer tel do duk? bo przesiałem 


to standardowo jak to w vectrze wprowadzanie błąd. Ten pilot jest ale tylko dla oferty tvsmart tej z innymi pakietami nie tam co platyna złoty srebrny, tylko takie uproszczone czytaj z mniejszym wyborem kanałów, takimi co są najczęściej w naziemnej tv plus kilka kodowanych. Przynajmniej tak to było w czerwcu. Nie rozumiem czemu do naczelnych pakietów typu platyna nie dodadzą tych pilotów z opcja wymiany na nie właśnie. Ale Vectrę ciężko jest zrozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko zrozumieć Twój wpis. Przecież wyżej napisano, ze to pilot

20 godzin temu, Tok napisał:

do dekodera smart

więc nie bardzo wiem, czemu odnosisz to do tradycyjnych pakietów kablowych Vectry.

 

20 godzin temu, Tok napisał:

czemu do naczelnych pakietów typu platyna nie dodadzą tych pilotów z opcja wymiany na nie

A możesz wskazać operatora kablówki, który przeprowadził taką akcję, czyli wymiany pilotów do już używanych dekoderów?

Edytowane przez CureMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na ogarniętego konsultanta i przedłużyłem umowę z Vectrą ze względu na internet i Polsat Sport. Mam teraz dekoder 4K z dyskiem 1TB(bo nie dało się zamienić go na smarta), Platyna, Sport na Ostro, internet 450 i trzy abonamenty komórkowe za 121, 96 zł. Doliczając do tego 55 zł za Platformę Canal+ będę płacić 177. Odejmując od tego same komórki, czyli 50 zł wychodzi za internet i tv 127 zł, czyli według mnie bardzo dobra cena za wszystkie kanały sportowe(na czym mi najbardziej zależało) oraz dość szybki internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać o czymś, z czego się nigdy nie korzystało i nazywać to badziewiem- mało eksperckie podejście.

* dla mnie  badziewiasta była kuweta nazywana Horizonem.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopTak, ale tylko do sypialni. Tam nie mam smart tv, więc chciałem oglądać serwisy streamingowe. I tak na tym dekoderze 4K nie będę miał żadnych programów tego typu. Generalnie jestem zdania, że takie tradycyjne dekodery powinny być przystosowane do odbierania Netflixa, HBO Max czy Amazona. A tak mamy albo tradycyjną tv, albo smart bez dużego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać o czymś, z czego się nigdy nie korzystało i nazywać to badziewiem- mało eksperckie podejście.
* dla mnie  badziewiasta była kuweta nazywana Horizonem.
 
Bawiłem się tym i dla mnie to badziewie z gorszą jakością obrazu, gdyż jest to zwykły streaming.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z.....

 

 

Duck TV HD

TVP ABC HD

Polonia 1 HD

TVP Rozrywka HD

TV Trwam HD

Polo TV HD

Playboy TV HD

Reality Kings HD

Bloomberg HD

LRT Lituanica HD

Pro7 HD

RTL HD

 

 

Są to programy z listy Multimedia/Vectra, które są w wersji SD

Edytowane przez Marek_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA - potwierdzone info: zmiany w ofercie telewizyjnej od 1 sierpnia 2022r.
- Eska TV zostaje podmieniona na wersje HD (wersja SD zostaje usunięta),

- WTK lokalny kanał dla wielopolski - pozycja 818 stalowy,

- Fanklub TV - pozycja 226 sport na ostro i Super Film&Sport.

 

Co do kanału Ukraina 24 to on zakończył nadawanie i obecnie jest na nim plansza z informacją że wkrótce w to miejsce udostępnią inny ukraiński kanał.

Edytowane przez lukasz1122a
zmiana
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2022 o 15:43, CureMar napisał:

Możesz zainstalować z pliku apk. Tyle, że to można zrobić tylko na nowych typach tej przystawki (np. na wersji z 4K) bo na starszych jest system w wersji niekompatybilnej z tym, czego wymaga ta aplikacja (android 8 lub nowszy).

Kurczaki a możesz podać dokładną wersje tego apk? Instalowałem różne wersje ale nie odpala :( Mam wersję FireSticka 4k :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...