Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

Ja cały czas nie wiem co jest w pakiecie Super Film&Sport i jaka jest jego cena? Nie podałeś też prędkości internetu i ile płacisz za C+ oraz Eleven. Ja już HBO Max mam za 20 zł poza Vectrą, a od dziś pierwszy raz od wielu lat Canal+ też już mam tylko online.

Moje niedopatrzenie :)

Internet 600 Mb/s - 35 zł, C+ Prestige - 34,99 zł, Eleven - 10 zł. Super Film&Sport za 89,99 zł (z dekoderem PVR 4K). W tym pakiecie jest Platyna, SnO, HBO, Cinemax i Filmbox. Za multiroom z dekoderem PVR płacę 7,5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus, że umowa tylko na 12 miesięcy, bo jakby C+ stracił ekstraklasę, to całkiem straci na znaczeniu i moim zdaniem nie będzie wart stałego abonowania. Ja przyznaję, że cały czas czekam na promocję na Viaplay w Platformie Canal+.  Ile i gdzie płacisz za Viaplay oraz PSP?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay opłaca się brać z Playa. Za 25 zł (dla klientów Play) oraz za 35 zł (dla pozostałych) mamy dostęp do usługi oraz do ponad 50 kanałów (m.in. Viasat, National Geographic, Fox i in) oraz 6 miesięcy dostępu do Canal+ Online. Dodatkowo w gratisie dzierżawa bardzo dobrego boxa na Androidzie. Cyrograf niestety na 24 miesiące. Jeżeli natomiast chodzi o PSP - korzystam z oferty PolsatBox - dostęp on-line dzięki posiadaniu oferty sat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak, bo była fajna oferta z internetem 150 za 45, teraz już się moim zdaniem nie opłaca. To masz satelitę od CP? Tak przy okazji mnie coraz bardziej irytuje dekoder 4K z dyskiem- od początku miał problem z zapamiętywaniem zakończenia oglądanego programu, czego nie doświadczyłem na starym Arrisie. Teraz często jak odtwarzam nagrania, to muszę to robić kilka razy, bo pojawia się czarny ekran. Największa bolączka, to jednak brak możliwości odtwarzania na nim serwisów streamingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to kosmetyka ale dziś około godziny 19:30 na telewizorze pojawiłi się komunikat od dekodera typu: zła karta abonencka. Wyjąłem ją i włożyłem ponownie - komunikatu nie ma, ale za to poznikało kilkadziesiąt logotypów kanałów. A np. na stacjach Polsatu zameldowały się te stare - u kogoś też jest taki problem z lotypami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Vectrą. Internet 600 Mb/s - 35 zł, C+ Prestige - 0 zł (12 miesięcy), Eleven - 10 zł. Super Film&Sport za 89,99 zł (z dekoderem PVR 4K). W tym pakiecie jest Platyna, SnO, HBO, Cinemax i Filmbox. Za multiroom z dekoderem PVR płacę 7,5 zł. Łącznie 142,49 zł. Umowa na 12 miesięcy. Obowiązuje od 1 lipca, skracając mi obecną o pół roku. Niestety nie udało mi się wymienić routera na WIFI 6 - zdecydowałem się jednak zainwestować we własny sprzęt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Vectrą. Internet 600 Mb/s - 35 zł, C+ Prestige - 0 zł (12 miesięcy), Eleven - 10 zł. Super Film&Sport za 89,99 zł (z dekoderem PVR 4K). W tym pakiecie jest Platyna, SnO, HBO, Cinemax i Filmbox. Za multiroom z dekoderem PVR płacę 7,5 zł. Łącznie 142,49 zł. Umowa na 12 miesięcy.

To są te dekodery 4K z PVR czy nie ? Mi w Vectrze powiedzieli że z dekoderów 4K mają tylko te Smart :(

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Vectrą. Internet 600 Mb/s - 35 zł, C+ Prestige - 0 zł (12 miesięcy), Eleven - 10 zł. Super Film&Sport za 89,99 zł (z dekoderem PVR 4K). W tym pakiecie jest Platyna, SnO, HBO, Cinemax i Filmbox. Za multiroom z dekoderem PVR płacę 7,5 zł. Łącznie 142,49 zł. Umowa na 12 miesięcy. Obowiązuje od 1 lipca, skracając mi obecną o pół roku. Niestety nie udało mi się wymienić routera na WIFI 6 - zdecydowałem się jednak zainwestować we własny sprzęt.

To już jest bardzo dobra cena. Jak wywalczyłeś C+ za 0zł? Mnie cały czas za Select wołają 35 zł, za HBO Max 25, a Viaplay 34.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

To są te dekodery 4K z PVR czy nie ? Mi w Vectrze powiedzieli że z dekoderów 4K mają tylko te Smart :(

Miałem już wcześniej ten dekoder. Zostawiłem go sobie, bo obecnie nic lepszego nie dostanę.

Godzinę temu, Arkon napisał:

To już jest bardzo dobra cena. Jak wywalczyłeś C+ za 0zł?

Do końca czerwca obowiązuje promocja, zgodnie z którą przy dobieraniu nowych usług albo przy zmianie obecnej umowy można dostać na 12 m-cy wybrany pakiet premium za 0 zł. Dotyczy to także C+ i HBO. Niestety na Viaplay nie ma promki.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przedłużoną bez zmian. Tylko C+Prestige za 0 zł zamiast 34,99 zł. Minus jest taki, że wcześniej miałem gwarancję ceny tego pakietu nawet po przejściu umowy na czas nieokreślony. Teraz po 12 bezpłatnych miesiącach paczka C+ przychodzi na czas nieokreślony za 49,99 zł. Oczywiście przez końcem umowy można uzgodnić nowe warunki promocyjne lub zdecydować się nas opcję CanalPlus Online poza Vectrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mimo wszystko jakieś chwyty są.

Ja mam Eleven Sport na Ostro za 15zł. Jakby tak wyrwać za 0zł na rok to byłoby spoko. 🤣🤣

Dzwoniłem do Vectry i w moim przypadku wygląda to tak :

- przedłużenie umowy na rok - pół roku za zero C+ lub HBO

- przedłużenie umowy na 2 lata - rok za zero C+ lub HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały czerwiec odkodowane są:

- CBEEBIES - na kanale #118

- DISNEY JUNIOR - na kanale #108

- NICK JR. - na kanale #415

- TOP KIDS HD - na kanale #416

- JUNIOR MUSIC HD - na kanale #419.

Dostępne również w TV Smart GO - dla wszystkich abonentów.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...