Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kfm877 napisał:

Pasmo może się przydać na internet, ale też bez przesady. Najczęściej używa się 16 kanałów DS, max 24, więc reszta kanałów jest wolna.

Nie zapominajmy o miejscu na nośne OFDM dla DOCSIS 3.1.

49 minut temu, szczepaniu napisał:

Czy sam internet 450mb/s za 39,70 /24mc jest dobra ofertą?

Przy obecnych standardowych 50+ za najtańszy Internet ja bym się nie zastanawiał i brał.

450 można wyhaczyć za ~45 w jakichś weekendowych promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, szczepaniu napisał:

Czy sam internet 450mb/s za 39,70 /24mc jest dobra ofertą? 

Ja bym nie ryzykowała umowy na dwa lata z Vectrą. Zwłaszcza, że bywają niezłe promocje internetowe i lokalne, gdzie internet jest na bezterminową w niezłej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przed końcem umowy warto samem zadzwonić do DUK, czy wypowiedzenie m-c przed końcem rzucić i czekać na odzew przez kolejne 5 tygodni (złożyć trzeba przed rozpoczęciem ostatniego m-ca?) ?

miał ktoś przy końcu umowy od DUK jakąś ofertę która nie zawyżała opłat od tych z kończącej się umowy, a za pozostanie na następny okres (rok lub bezterminowo) na przykład 3 mce czy 6 mcy gratis paczka Canal+Prestige? 

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 10:11, Zuzia napisał:

Ja bym nie ryzykowała umowy na dwa lata z Vectrą. Zwłaszcza, że bywają niezłe promocje internetowe i lokalne, gdzie internet jest na bezterminową w niezłej cenie.

Jak się nie wiązać na 2 lata za 39,70 to co w zamian ? Płacić 10PLN więcej łudząc się że niedługo pojawi się jakaś oferta o 20PLN tańsza ?

Przy tej cenie bym nie liczył że nagle pojawi się coś dzięki czemu przez najbliższe 2 lata wyjdzie mi do zapłacenia w sumie mniej niż 39,70x24=952,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 19:40, Besciakos napisał:

Wysłałem wypowiedzenie, i miałem już 2 telefonyz ofertami które tyłka nie urywały. Umowę mam do końca marca, czy dzwonią z jakimiś ofertami przed samym końcem czy też trzeba zadzwonić by im pomóc? 🤔 


po jakim czasie od złożenia wypowiedzenia dzwonią ? I dobrze myśle ze jak powiedzmy mam umowę do końca sierpnia to max 31.07. Muszę zLozyc ?

a jak to jest, ktoś może wie, z otrzymaniem przez DUK umowy z np na pol roku canal+prestige? Albo na cały okres nowej umowy z rabatem tego pakietu j czy DUK daje umowy 12 mczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie, pierwszy raz dzwonili kilka po otrzymaniu wypowiedzenia. Potem kolejna "propozycja" była jakieś 10 dni później. Od tego czasu zero telefonów. Wypowiedzenie złożone w połowie lutego, umowa do końca marca. Dzisiaj sam zadzwoniłem i trafiłem na sensownego konsultanta. Na  dniach dalszy ciąg "negocjacji" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano o po 7-dmej podczas pierwszego odpalenia telewizora mój dekoder HD PVR przyciął się na chwilę a potem się wyłączył i włączył. Co się okazało pobrał sobie sam nowe oprogramowanie. Co prawda takie rzeczy powinny dziać się w nocy, ale może tu było inaczej ponieważ w nocy nagrywałem film a to przeszkadzało w aktualizacji softu. Nie zauważyłem żeby coś nowego wrzucili do tej aktualizacji może tylko to że dekoder dostał lekkiego kopa i szybciej działa oraz mniej zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...