Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.02.2022 o 18:14, Bartosz1 napisał:

Ciekawy jestem czy VECTRA może zastąpić kanał RTR Planeta lub RT HD innym nowym kanałem?

Skoro jest czarna plansza.

 

Ja myślę że chyba RT HD zostaje zastąpiony przez TVP World. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz1 napisał:

RTR PLANETA: Euronews HD

RT HD-(TVP WORLD ewentualnie NEWS24 ale musieli by przenieść na pozycję np.807 lub 827)


w ogóle jest mix tam, bo są najpierw topowe polskie kanały inform, potem zagraniczne, potem znów polskie dwa (Republika i wpolscepl) i potem regionalne 

 

to tak jak na dekoderze Smart wśród listy kanałów <<Ogólne>> jest Food Network i TVN Fabuła (nie ma ich potem w liście odpowiednio styl życia, gdzie jest np Canal+Kuchnia, a drugiego nie ma w filmy i seriale lista gdzie jest np Polsat Film).

21 godzin temu, Bartosz1 napisał:

chyba znów FOX, BBC BRIT standard... Nie wiem po co odkodowywują te kanały skoro jedne i te same.


hahaha, i znów posiadacze pakietu platynowego nie maja nic dodatkowo. Śmieszne te ich „prezenty”

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, KENZO napisał:

wiecie już którego operatora należy wybrać? 

 

najgorzej jak są miejsca, gdzie nie ma i jednego i drugiego. pozostaje ... Orange i lokalne kablówki, jeśli są.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzce mając do wyboru UPC i Vectrę wybrałem UPC. No i Vectra nie wygląda lepiej pod kątem oferty programowej. Na plus u UPC mogę ocenić kanały MTV, których w Vectrze mi brakowało, Euronews oglądałem na Vectrze póki nie usunęli i teraz po przejściu do UPC również zajrzę na ten kanał. A jeśli chodzi o Polsaty to brakowało mi ich w Vectrze aczkolwiek po przejściu na UPC zaglądam tylko na Polsat Sport News, a syn na Polsat Games, Reszta Polsatów tych, których nie ma w Vectrze nie jest oglądana. Z minusów widzę brak kanału Eska Rock, ale w porównaniu z resztą programów, które zyskałem jestem w stanie to przeboleć.

 

Generalnie jeśli dla kogoś oferta programowa jest ważna to polecam zrezygnować z Vectry. Internet z Vectry działał w porządku u mnie, nawet byłbym skłonny kiedyś wrócić jeśli uzupełniliby ofertę o w/w programy, ale po latach doświadczenia wiem, że to z ich strony niemożliwe. Prędzej jeśli coś dodadzą to jakieś pseudo kanały od Winnickiego itp.

Edytowane przez AtleticoM
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2022 o 11:57, Bartosz1 napisał:

Moim zdaniem powinno być tak: 

RTR PLANETA: Euronews HD

RT HD-(TVP WORLD ewentualnie NEWS24 ale musieli by przenieść na pozycję np.807 lub 827)


dlaczego musieliby przenieść? Republika jest na 824 na końcu wszystkich zagranicznych to widać można maksymalnie wymieszać groch z kapusta pl z zagranicznymi.

Tak jak na liście kanałów ogólnych są tematyczne Food Network i TVN Fabuła, a TV4HD na samym końcu listy (dekoder smart) wbrew wykazowi na stronie 

Edytowane przez Tok
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2022 o 10:28, Tok napisał:

Tak jak na liście kanałów ogólnych są tematyczne Food Network i TVN Fabuła, a TV4HD na samym końcu listy (dekoder smart) wbrew wykazowi na stronie 

Uzupełniając, wspomnianych kanałów tematycznych będących na liście Ogólne nie ma już w tematycznych listach, czy to nie jest jakieś wykluczanie, bo nie sadze by nadawca chciał być tylko na liście kanałów ogólnych i to miejsce opłacał

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem podwyżkę o 7zl (sam net). Od razu rezygnacja na maila, pierwszy telefon z Vectry i kliknięta umowa na 12m i utrzymanie stawki z przed podwyżki.
Składajcie wypowiedzenia, nie dajcie się dymać. Większość ludzi nic nie robi z umowami i bulą potem po kilkanaście złotych więcej za to samo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kończy się w lato, powoli planuje jak to rozegrać, czy wracać do Orange, choć oferta kanałowa Vectry mi minimalnie bardziej pasuje. Alekino, Planete z opcją nagrywania i catchup czego nie ma pomarańczowy operator i Active Family bez kupowania dodatkowego pakietu jak u nich no i Al Jazzera, której nie mają. Z kolei mają Sundance channel i większą pojemność dysku w chmurze oraz lepsze gsm względem tej w vectrze i jakość obsługi klienta jak myślałem, że niżej być nie może to vectra wielokorotnie pokazała, że można mieć standard wyj*****a totalnego.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ten nowy dekoder TV Smart 4K BOX od Vectry, który obecnie dają klientom?

 

vectra-smart-tv-medium.png

 

Rozumiem, że nie ma już połączenia przewodem koncentrycznym i odbiór telewizji jest realizowany przez internet na zasadzie IPTV, tak? Czy macie jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie jakości obrazu, opóźnień lub ewentualnych przycięć? Zdarzają się jakieś awarie/problemy związane z tego typu (IPTV) odbiorem telewizji?

Edytowane przez dsak90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dsak90 napisał:

Jak oceniacie ten nowy dekoder TV Smart 4K BOX od Vectry, który obecnie dają klientom?

 

vectra-smart-tv-medium.png

Ogólnie zastrzeżeń nie mam co do tego urządzenia. Nie zamula nie ZACINA. Jakość obrazu jest taka średnia. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 20:30, Wojtek921 napisał:

Pakiet srebrny + 300 MB z DUK na 24 msc za 44.9 zł to dobra cena? Dałoby się ugrać w tych pieniądzach coś lepszego jeszcze? 

Ja mam 300 i złoty za 49zł. Czy dopłata warta tej różnicy w kanałach - musisz sam zdecydować. Ja raczej będę w ogóle rezygnować z tv, bo po co to komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 18:18, kfm877 napisał:

Ja dostałem podwyżkę o 7zl (sam net). Od razu rezygnacja na maila, pierwszy telefon z Vectry i kliknięta umowa na 12m i utrzymanie stawki z przed podwyżki.
Składajcie wypowiedzenia, nie dajcie się dymać. Większość ludzi nic nie robi z umowami i bulą potem po kilkanaście złotych więcej za to samo.

Takie trochę przystawienie noża do gardła. Na obecny moment pozostanę przy czasie nieokreślonym. Nie chcę się wiązać z Vectra na rok...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 18:05, szczepaniu napisał:

Jak to jest z wypowiedzeniem w vectrze? Muszę iść do salonu czy jak? 

Pisz na kontakt@vectra.pl, załącz skan wypowiedzenia, typu wypowiadam umowę, i wnoszę o usunięcie danych, dając nr klienta, adres, z podpisem własnym. Czekaj na telefon z DUK, negocjuj - jeśli okej - super, jeśli nie - podziękuj. I tyle. Wzór takiego wypowiedzenia pewnie na Internecie będzie.

Doświadczenie po rezygnacji na UPC, też mailem składałem, na miesiąc u mnie było przed wygaśnięciem umowy z Vectrą.

Na potwierdzenie, że przyjęli, na maila i listownie wyślą takie potwierdzenie + listownie na drugiej stronie będzie informacja o urządzeniach do zwrotu i o opłatach jeśli zalegasz z nimi, lub naliczają karę umowną, dlatego jeśli masz zobowiązanie - rób na miesiąc przed końcem by nie mieć dodatkowych opłat.

Edytowane przez arkbogumil01
Dopis o potwierdzeniu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 14:22, andrzejgratis napisał:

Takie trochę przystawienie noża do gardła. Na obecny moment pozostanę przy czasie nieokreślonym. Nie chcę się wiązać z Vectra na rok...

 

 

czy dobrze liczę, czyli po umowie terminowej przy nie złożeniu wypowiedzenia przechodzi na czas nieokreślony i opłaty rosną o 10 zł, a te obecne podwyżki kolejne 7zł?

a umowy na rok to chyba rzadkość, chyba, że DUK takie może proponować, bo w ich ogólnodostępnych ofertach to były takie w ub roku w lato i od tamtej pory nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...