Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę przejść na Vectrę z przyczyn technicznych nie mogę mieć satelity tzn teraz mam CP ale przy średniej pogodzie nie odbiera mi bo mieszkam w mieście na dole i po drodze od groma przeszkód co sygnał zakłócają. Tak więc moje pytanie dotyczy dekoderów Vectry bo nie chcę mieć tego gniota Smart TV, czy są jakieś inne dekodery do wyboru a jak tak to co polecacie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hoborym napisał:
Tak więc moje pytanie dotyczy dekoderów Vectry bo nie chcę mieć tego gniota Smart TV, czy są jakieś inne dekodery do wyboru a jak tak to co polecacie ?


Ja mam dekoder pvr i jestem zadowolony,dobre są pvr 1TB 4K ale mi się nie udało wymienić na nie.

W dniu 27.02.2022 o 13:33, szyzag123 napisał:
Ja mam z drugim modułem za 99zł


Mi najtaniej za to z dekoderem pvr udało się za 114.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hoborym napisał:
A jak wygląda sprawa z dostępnością kanałów do nagrywania


Znaczy na pvr mam dysk 500 GB i wszystko mogę nagrywać,smart to w chmurze tylko i tam niektóre kanały chyba tylko.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bartmeces napisał:


Znaczy na pvr mam dysk 500 GB i wszystko mogę nagrywać,smart to w chmurze tylko i tam niektóre kanały chyba tylko.

O i o to mi chodziło, dziękuję serdecznie za cenne informacje, teraz bogatszy w tę wiedzę mogę iść do Vestry i wyhaczyć dobrą ofertę.

26 minut temu, bartmeces napisał:


Znaczy na pvr mam dysk 500 GB i wszystko mogę nagrywać,smart to w chmurze tylko i tam niektóre kanały chyba tylko.

Jeszcze kwestia Multiroomu , jeżeli wezmę dekoder PVR jako głównt to drugi dekoder jest od górnie narzucany czy coś do wyboru jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 4K to polecam dekoder z dyskiem 1TB, jeśli dekoder pvr to najlepszy jest Arris z dyskiem 500 Toshiby. Nie ma ograniczeń, sam możesz poprosić o konkretny model, o ile oczywiście mają takie na stanie. Tak jak pisali inni nie ma sensu brać Smarta, choć pewnie będą Ci go wciskali na siłę. Tak przy okazji nie ma szans na antenę na dachu? Bo Vectra to bardzo średnia kablówka z dużymi brakami w ofercie. Tu masz ofertę programową dla porównania https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wjRXOPYPiqmzukJszVAXDacXmnnqrj7SvzawdtWFd_M/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

można rozwiązać bezpłatnie umowę

 

w takim wypadku kiedy jest decyzja KRRiTv o zakazie dystrybuowania tych stacji to raczej nie można rozwiązać, bo brak stacji nie jest z winy operatora, a  poza tym czy te kanały  należą do kanałów gawarantowanych ?

 

W dniu 27.02.2022 o 09:26, bartmeces napisał:

Da się obejrzeć nagrane materiały w TV smart Go ?

 

nie można niestety

nie jest to zsynchronizowane z dekoderem na którym te śmieszne 10h nagrań można zgromadzić.

W Orange to było możliwe, i limit wynosił 30h nagrań, w upc to 50 h.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...