Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NightRiders87 napisał:

Smart naprawdę już dobrze działa.Przez prawie rok dopracowali wszystko do perfekcji :)

Czy to sarkazm ? ;) Wydaje mi sie ze przy dekoderze smart jest wiecej minusow niz plusow. Jesli ktos posiada dobry telewizor smart to zdecydowanie polecam tradycyjny dekoder z normalnym pilotem dzialajacym niezaleznie od internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał:

Czyli to naprawili, bo ktoś niedawno pisał, że tego brak. Dla mnie dziwne jest to, że naprawdę dobry dekoder 4K(nie smart) nie jest aktualizowany. Przecież spokojnie mogłoby być tak jak w PC+, że za pomocą dekodera można obsługiwać HBO GO czy Netflixa.

Napisów z kanałów nie ma i nie ma drugiej ścieżki dźwiękowej. Ja dostałem w zeszłym tygodniu aktualizację. Wizualnie to samo ale działa lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NightRiders87 napisał:

Vectra idzie w Smart i teraz w tą technologię będą inwestować, taka jest prawda.

Plusem są koszty i android bo jest kodem otwartym i nie muszą prosić się o apki na dekoder czy też nie muszą zlecać tego firmie zewnętrznej ADB tylko ich programiści to robią i mają dużo taniej. Przy okazji w iptv może być więcej kanałów niż po dvb-c 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Arkon napisał:

To w końcu jaka jest prawda, bo dostałem dwie sprzeczne odpowiedzi? To tym bardziej dziwi mnie, że chwalisz tego smarta.

 

Nie sprecyzowałeś pytania. Myślałem że chodzi o zwykły dekoder.  Co do Smarta nie mogę się wypowiedzieć bo go nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem forumowicze, mam pytanko jak odczucia z korzystania z dekodera ADB 4730CDX? Dopiero podpisałem umowę nie mam jeszcze czasu się tym bawić bo remont. Pierwsze co to własna lista kanałów i przy ponownym uruchomieniu ponownie muszę wchodzić w nią, bo z automatu wchodzi ta operatora, coś się da z tym zrobić? Z góry dzięki za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu zlozylem telefonicznie zamowienie na pakiet internetu i tv od Vectry. Do chwili obecnej nie otrzymalem zadnego maila z warunkami umowy na ktore sie zgodzilem tylko jakis mail z regulaminami. Czy to jest norma w Vectrze ? Druga sprawa - po wejsciu na swoje konto abonenckie w strefie klienta wszystkie moje opcje maja status "Zamowiony". Czy wszystkie statusy zmienia sie dopiero po wizycie technika ? Dzwoniac na infolinie wirtualny doradca nie rozpoznaje mojego nr pesel czy nr abonenta. Czy to rowniez sie zmieni dopiero po wizycie technika ? 

Konsultanci niestety nie sa w stanie powiedziec mi ile bede placil i jaki dekoder otrzymam. Podczas rozmowy prosilem o dekoder HD zamiast Smart. Wczoraj otrzymalem info ze otrzymam dekoder 4k (nie smart) jednak nie uzyskalem odpowiedzi czy i ile bede musial za niego placic... Istny bajzel... Czy Po zlozeniu zamowienia telefonicznie Vectra zleca jego obsluge lokalnemu przedstawicielowi/salonowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zostac ich klientem od przyszlego tygodnia. Jak do tej pory moge stwierdzic ze rozmowy z konsultantami to totalna porazka ... Nikt nic nie wie. Brak maila ze szczegolami zaakceptowanej oferty. Nikt nie potrafi powiedziec/potwierdzic ile dokladnie bede placil i jaki dekoder otrzymam. Bardziej szczegolowych pytan technicznych lepiej nie zadawac bo i tak nie otrzymamy odpowiedzi albo otrzymamy odpowiedz bledna... Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladac po instalacji i czy w ogole technik pojawi sie w wyznaczony dzien...

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...