Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bartosz1 napisał:

 

Na razie to panuje jeden wielki bałagan - nie zaktualizowane są informacje na kanale 500 i stronie internetowej (o zmianach)  jak i na dekoderze logotypy koło EPG.

Pewnie zmiany z kanałami Polsatu chcą zrobić jednocześnie czyli mam tu na myśli zmiana lotosów wraz ze zmianą Superstacji na Wydarzenia24

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co się stało od tej soboty, że dekodery z graphyne ZC4110 i 4730CDX tak dziwnie zaczęły sie zachowywać. Aktualizacji nie było.

Dzieje się to wielu lokalizacjach. Te same objawy jak wyżej. Jeśli faktycznie wyłączenie opcji hdmi-cec doraźnie pomaga, to nie powinno się rezygnować z tej funkcji bo moim zdaniem jest bardzo przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może minimalna szansa jest bo od dzisiaj na byłej Ipli pakiet Polsat Box Go z Polsatami Sport Premium, Polsatami Sport,Fortuna I liga, Eleven i Eurosport kosztuje 40 zł. Ja kupowałem do tej pory na mecze ŁKSu na wyjeździe na Ipli za 10 zł dostęp więc wychodzi atrakcyjnie. To może będą otwarci na nowych nadawców bo nie patrząc Eleven oddzielnie kosztuje 15 zł na stream to samo Eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam przyznać bez bicia, że ja też kiedyś należałem do osób jak użytkownik @Bartosz1, który cały czas się pytałem a kiedy Vectra włączy kanał x, a kiedy y, a kiedy z - ale to na szczęście przeszłość. Ludzie mamy w ofercie tyle kanałów, na których w większości są nadawane te same programy a wy chcecie kolejne kanały. Osobiście jestem za tym aby niektóre kanały zakończyły swoje nadawanie i wzmocniły ofertę tych stacji które pozostały.

 

Dobre porównanie o co mi chodzi:

- Weźmy sobie np. kanały muzyczne. Po jakiego grzyba mam słuchać muzyki i oglądać teledyski w jakości SD + przeplatane reklamami jak np. mogę sobie odpalić na Smart TV apkę YouTube czy inne serwisy muzyczne gdzie tworzę sobie swoją playlistę i mam teledyski w HD a nawet w 4K.

- Tak samo z filmami/serialami są Netflixy i inne Polsat GO, Playery, Iple czy TVP VOD gdzie nie ma sensu np. dodać kolejnego kanału typu Polsat Seriale, na którym lecą same powtórki.

 

Inna sprawa jest ze sportem:

- Choć może nie jestem zagorzałym kibicem to i tak uważam że Polsat Sport News powinien zasilić ofertę Vectry (jako uzupełnienie całość oferty słonecznego nadawcy w Vectrze). Brak kanałów Polsat Sport Premium też można sobie zaspokoić np. zakupem pakietu z PSP np. w Ipli -> Polsat GO.

Edytowane przez lukasz1122a
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Muszę się Wam przyznać bez bicia, że ja też kiedyś należałem do osób jak użytkownik @Bartosz1, który cały czas się pytałem a kiedy Vectra włączy kanał x, a kiedy y, a kiedy z - ale to na szczęście przeszłość. Ludzie mamy w ofercie tyle kanałów, na których w większości są nadawane te same programy a wy chcecie kolejne kanały. Osobiście jestem za tym aby niektóre kanały zakończyły swoje nadawanie i wzmocniły ofertę tych stacji które pozostały.

 

Dobre porównanie o co mi chodzi:

- Weźmy sobie np. kanały muzyczne. Po jakiego grzyba mam słuchać muzyki i oglądać teledyski w jakości SD + przeplatane reklamami jak np. mogę sobie odpalić na Smart TV apkę YouTube czy inne serwisy muzyczne gdzie tworzę sobie swoją playlistę i mam teledyski w HD a nawet w 4K.

- Tak samo z filmami/serialami są Netflixy i inne Polsat GO, Playery, Iple czy TVP VOD gdzie nie ma sensu np. dodać kolejnego kanału typu Polsat Seriale, na którym lecą same powtórki.

 

Inna sprawa jest ze sportem:

- Choć może nie jestem zagorzałym kibicem to i tak uważam że Polsat Sport News powinien zasilić ofertę Vectry (jako uzupełnienie całość oferty słonecznego nadawcy w Vectrze). Brak kanałów Polsat Sport Premium też można sobie zaspokoić np. zakupem pakietu z PSP np. w Ipli -> Polsat GO.

 

Tylko ciekawe bo w  byłej IPLI PSP np. masz płatny, tak samo inne kanały np. POLSAT SPORT NEWS HD

 

Mecze polskich siatkarzy na ME 2021 tylko w kodowanej telewizji? Polsat Tak wynika z rozpiski

@polsatsport

Zapewne to się zmieni, bo inaczej pojawią się kolejne skarg do

@KRRiT__

https://press.pl/tresc/66965,skargi-do-krrit-na-polsat-ws_-meczu-polskich-siatkarek…

@Mielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...