Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Arkon napisał:

Ciekawe ile osób się nabierze na to całe Viaplay, przy tak absurdalnie wysokiej cenie. Niby PSP nie chcą włączyć ze względu na koszty, a tu jakiś badziew, z fatalną jakością i prawami raptem do Bundesligi. Cała Vectra.

Bo czyjś stream internetowy łatwiej jest wrzućić do oferty a Vectrę to nic nie kosztuje. Trzeba dodać tylko ikonkę np. do Smarta 4K, albo klient sam się obsłuży i zainstaluje appkę.

A uruchomić kolejny multipleks DVB-C z kanałami "Super HD" Polsat Sport Premium + Fight + News - to już jest koszt bo do każdego multipleksera trzeba dorzucić kartę :D Można też zająć istniejący multipleks i tam upchać PSP, ale akurat ja jestem temu przeciwny, bo ani te zawody na PSP nie będą dobrze wyglądały, ani reszta kanałów z tego upchanego MUX-a :D 

Aczkolwiek po olimpiadzie zwolni się miejsce MUX-ów z Eurosportami, więc miejsce może by się znalazło, ale podpisywać umowę na jeden sezon to się Vectrze nie opłaca. Oni by chcieli aby najlepiej jakiś serwis streamingowy wykupił prawa do LM i wtedy Vectra będzie pośrednikiem w sprzedaży i doda tylko ikonkę do dekodera :D

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Arkon, każda kablówka ma swoje za uszami. Powoli zmierzamy w nabywanie usług bez zobowiązań, wykupujemy na chwilę, oglądamy, płacimy za to co chcemy, jak chcemy i kiedy chcemy, a potem wyłączamy. Nadawcy  i operatorzy doskonale zauważyli ten co raz bardziej szerzący się trend. Nadchodzą kolejne pokolenia, które w ogóle nie oglądają TV lub jak biorą dostęp to do zawartości VoD. Chcemy już oglądać na kilku urządzeniach, bez czekania tydzień na kolejny odcinek. Za parę lat nasze wywody z tego forum będzie można zobaczyć w annałach jako ciekawostki pokolenia "przedpotopowo-archaicznego"  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie pasuje Vectra to drzwi do Cyfrowego Polsatu są otwarte. Nie rozumiem po co te gadanie, że to najgorsza kablówka w kraju. Osobiście znam gorsze...
Nie dogadali się z Solorzem to trudno, nikt nie zna i nie pozna szczegółów negocjacji, może po prostu Vectra nie dała się orżnąć Solorzowi jak inni Operatorzy, którzy mu w zębach co miesiąc przynoszą daninę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, d107 napisał:

no cóż Arkon, każda kablówka ma swoje za uszami. Powoli zmierzamy w nabywanie usług bez zobowiązań, wykupujemy na chwilę, oglądamy, płacimy za to co chcemy, jak chcemy i kiedy chcemy, a potem wyłączamy. Nadawcy  i operatorzy doskonale zauważyli ten co raz bardziej szerzący się trend. Nadchodzą kolejne pokolenia, które w ogóle nie oglądają TV lub jak biorą dostęp to do zawartości VoD. Chcemy już oglądać na kilku urządzeniach, bez czekania tydzień na kolejny odcinek. Za parę lat nasze wywody z tego forum będzie można zobaczyć w annałach jako ciekawostki pokolenia "przedpotopowo-archaicznego"  :)

Nie do końca się taka postawa sprawdza przy meczach. Nie da się żonglować usługami. Ja niestety jestem kibicem piłkarskim.

@kfm877

Cyfrowy Polsat to jeszcze większe dziadostwo niż Vectra, oni nawet nie udają że mają 4K. Jak zmienię to szybciej na PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Arkon napisał:

Nie do końca się taka postawa sprawdza przy meczach. Nie da się żonglować usługami. Ja niestety jestem kibicem piłkarskim.

Tyle, że za chwilę nie będzie innego wyboru - Viaplay już ma Ligę Europy, Bundesligę a za chwilę będzie miał Premier League, więc przez jakiś czas trzeba będzie mieć dostęp do kilku serwisów, aby móc obejrzeć najciekawsze rozgrywki piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Pisałem o tym, że nie można jako kibic włączyć jakiegoś serwisu i wyłączyć go po miesiącu czy dwóch jak w przypadku Netflixa czy HBO GO, bo rozgrywki trwają niemal cały rok.

To masz trzy wyjścia Arkon: 1) wyleczyć się ze sportu - podejrzewam bardzo mało prawdopodobne w Twoim przypadku :D
2) Zmienić operatora na nc+ (gdzie masz interesujący CIę sport) 
3) zostać w vectrze i dalej narzekać, złościć się na ten podmiot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...