Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Avik139 napisał:

Witam, posiadam dekoder 4k pvr z platyną i internetem 600. W opcjach dekodera parametr siła jest u mnie na poziomie 50-55% (jedna zielona kreska) jeśli chodzi o jakość to jest 100%. Pytanie o tą siłę, za co ten parametr odpowiada i czego to jest wina, że tylko tyle procent, czy to nie za mała wartość? Ile u was wynosi ta siła tak dla porównania? Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

Minimum to 35% tak mi kiedyś technik który był w domu odpowiedział a teraz mam tak jak kolega bartmeces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 19:02, Pawelgor napisał:
Lokalna sieć WTVK z Poznania udostępniła TVP 4K. UPC i Inea z dużych sieci także dali taką możliwość, a Vectra?


Nie ma i nie będzie a wszędzie będzie

Zdjęcie za satkurier .PL

2f33394a69a5c7075a26156bba060749.jpg

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadających tylko Internet z Vectry. Czy również macie dostępne:

- 25 kanałów TV w analogu

- 27 kanałów cyfrowych, niekodowanych

- 16 stacji radiowych w analogu. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maks27 napisał:

@Zuzia nawet na moim osiedlu osoba z internetem Play na łączu Vectry ma te kanały. Montaż prowadzi dla Play serwisant Vectry. A jak w innych miastach trudno mi stwierdzić.

@maks27 dziękuję za rozwianie wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bartmeces napisał:

Przekonałem się kolejny raz ze Vectra ma nas gdzieś ! Brak TVP 4K , PSP i PSN emoji122.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiście że ma i to od lat ale to z naszej winy zbyt mało jako klienci ich naciskamy ja po 25 latach czekam do końca umowy i raczej odejdę chyba że zaczną normalnie negocjować a płacę 254zł miesięcznie. Za tę kasę już mam plan i jeszcze kasy mi zostanie czasy się zmieniają i w moim mieście nie są już monopolistą.

Edytowane przez tsa999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Posiadam tylko Internet z Vectry no ale płacę w spółdzielni za RTV i prawa autorskie więc oni mają obowiązek mi zapewnić te kanały co są w naziemnej. Oddali to Multimedii pewnie za opłatą A Multimedie wziela Vectra. Nie mam TVP 4k co z tym tematem zrobić? Oni to dodadzą czy mają w nosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...