Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież PSP jest też w Platformie Canal+. Dla fanów sportu to najlepszy wybór. Orange jakoś mnie nie przekonuje. Jak nie będzie LM w Vectrze, to na pewno odejdę.

Gdzieś widziałem reklamę Canal+ ze C+PSP za 49,99 ale nie pamiętam czy to z eleven


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gdzieś widziałem reklamę Canal+ ze C+PSP za 49,99 ale nie pamiętam czy to z eleven


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://m.euro.com.pl/cms/tr-sportowe-emocje-z-tcl.bhtml?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=01_KMG_005146_tr-sportowe-emocje-z-tcl_20.05-20.06_3333_0.9_3000_Purchase_GT&utm_content=01200521005146020101&utm_term=GT&fbclid=IwAR02U7gW6jz7R253X3cWDCsmn4BGriF4EI56sL-SNSllyCSSXvyNxuA5Dyg_aem_AU7aUAc-plKaQed3C7hIVpvUj-r0AN-kVTLFnf5W5CodJ-1013gu7EB_mdul2bWfVVwVP4adZDtsFka9Gy12cyADdnvZ3ZxMxFK8bGyLsXn9ZA Canal+ i eleven za darmo na rok .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za ciosem i pozytywnym finałem podmiany CNN na HD napisałem do Vectry podobną prośbę w sprawie podmiany BBC World na wersję HD

w odpowiedzi uzyskałem taką informację:

 

Szanowny Kliencie,

uprzejmie informujemy, że kanał BBC World jest nadawany jedynie w jakości SD.


W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Z poważaniem

Kinga Barańska
Centrum Obsługi Klienta Vectra S.A.

 

🙈🤣🤪💩

 

I jak można traktować ich poważnie? 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bartmeces napisał:

Mam Vectre od początku czyli od czasu tv kablowej ale brak......Canal+4K to nie porozumienie ale za to jest kasa na Multimedia .
 

Kolego to nie jest nieporozumienie.  Canal+4K to flagowy pradukt platformy PC+. Nikomu tego nie udostępnili i nie udostępnią.

Chcesz Canal+4K wykup abo w PC+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie jest nieporozumienie.  Canal+4K to flagowy pradukt platformy PC+. Nikomu tego nie udostępnili i nie udostępnią.
Chcesz Canal+4K wykup abo w PC+.
 

Mi antena nie potrzebna , wiec dlaczego mam brać antenę a bardziej mi chodziło o PSP i TVP4K ze się nie mogą porozumieć CHODZI O KASĘ .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, damianos12 napisał:

witam,posiadaczy vectra pytanko,jak oceniacie vectre warto sobie załozyć,bo własnie sie zastnawiam sie,interesuje mnie telewizja+internet.

Czytając komentarze to musisz chyba odpowiedzieć sobie na jedno proste pytanie, czy nie możesz żyć bez PSP 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielo napisał:

Idąc za ciosem i pozytywnym finałem podmiany CNN na HD napisałem do Vectry podobną prośbę w sprawie podmiany BBC World na wersję HD

w odpowiedzi uzyskałem taką informację:

 

Szanowny Kliencie,

uprzejmie informujemy, że kanał BBC World jest nadawany jedynie w jakości SD.


W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Z poważaniem

Kinga Barańska
Centrum Obsługi Klienta Vectra S.A.

 

🙈🤣🤪💩

 

I jak można traktować ich poważnie? 

 

 

Na każde tak odpisują kiedyś pytałem czy będzie kanał POLSAT RODZINA HD odpowiedź była szybka 

"Dziękujemy za sugestie" - i do dziś nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
Godzinę temu, Arkon napisał:

Nie przesadzajmy, że chodzi tylko o brak PSP. Jakość obrazu też nie jest rewelacyjna. Generalnie Vectra jest przeciętną do bólu kablówką.

Nierealne a szkoda... Fuzja Vectry z UPC, z  korzyścią dla abonentów operatorów. Każda kablówka ma coś, do " pozazdroszczenia" przez klientów obu firm. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Dekodera 4K DVB- C , dobrej aplikacji , możliwości oglądania kanałów 4K przez moduł,  Eleven 4K itd.

Gdyby jakość techniczną była taka dobra,  to jakie przeszkody były na drodze by wprowadzić DVB-C2 , że UPC zaczęła się " bawić" w streaming? 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...