Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Niby 2 zl nie pieniadz, ale przez caly okres zobowiazania robi sie troche ponad 50 zl, a to juz zawsze cos. Tak, czy siak, nie wiem co zrobie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że też masz dekoder, multiroom i mieszkasz w Warszawie, tak?

 

Chyba jednak masz inna ofertę. Internet 100 mb/s?

Twój post parę dni temu ;)

Proszę o pomoc. Chcę przedłużyć umowę dla przyjaciółki. Wypowiedzenie złożone. Umowa do końca lipca.

Obecnie płacę 83.99 zł za (Pakiet Platynowy: Dekoder HD ADB PVR5830CDX Multiroom 2 - dekoder HD, Internet 50 mb/s oraz SNO)

Propozycja z wczoraj to umowa na 24 miesiące za 83.99 zł, w tym 2 miesiące gratis HBO i C+ i podwyższenie internetu do 100 mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak masz inna ofertę. Internet 100 mb/s?

Twój post parę dni temu ;)

Tak. Ale teraz chcą mi przedłużyć i dać net 100 mb/s . Obecnie płace 83.99 zł a są osoby ,które za to samo płaca 79,99zł . Stąd moje pytanie . Czy ktoś z Was dostał ostatnio taką ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam prośbę. Nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc, że drogo, skoro masz internet 100mb, a nie 150mb.

Nie sądzisz, że jest różnica? Pisząc mam to samo, odnosisz się wprost do takiej samej oferty jaką ja podałem!

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie komuś dostać do pakietu stalowego pakiet SportNaOstro?Mam teraz net za 39 na 24mce i bez zobowiązania stalowy z Eleven za 20zl. Chce sportNaostro a oni wciskaja mi ze musze przejsc na pakiet zloty. Nie interesuje mnie nic poza sportem wiec ma gdzieś ich pakiet. Da sie cos zrobic? Moze wypowiedzenie tego stalowego z Eleven zadziała?

Edytowane przez cysiofosio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Mam pakiet TV Cyfrowej złoty płacę 49 zł miesięcznie. W drugim pokoju miałem analog,start TV... dzwoniłem dziś ile będzie kosztować opcja multiroom.

Usłyszałem dziś cenę +24,90zł do pakietu złotego czy nawet jak bym podwyższył TV do platyny!

Internet mam osiedlową sieć - której nie chcę zmieniać,telefon stacjonarny - brak.

 

Jesteśmy rodziną w Vectrze od 4 lat kiedy została przejęta Gdańska sieć Jarsat.

Czy myślicie że mogę coś ugrać z ceną usługi multiroom? Nie chcę PVR itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...