Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Lester pewnie dekoder na zablokowany kanał zwrotny. Wejdź w menu ustawienia i opcje modem. Napisz czy masz komendę Sieć działająca. I jakie masz wartości DS i US.

 

@PaCz zaloguj się na efakture, tam masz opcje konfiguracji wifi.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @Vectriusz  i @kfm.

Niestety nie ma mnie teraz w domu i nie mam jak sprawdzić tych ustawień.

Dziś ma jednak przyjść do mnie serwisant z Vectry i zrealizować zlecenie serwisowe. Mam nadzieję, że to będzie bezkosztowe, bo w sumie sam nie wiem, czy jest mi to potrzebne i waham się, czy nie zrezygnować z tego serwisu, wszak po co komu to VOD?

 

Skoro wystarczy przy sobocie przy procentach wejść w film i potem płacić pięknie. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD już działa...przyczyna problemów leżała w nieodpowiednim podłączeniu kabla z puszki. W puszce są trzy wejścia. Kable były podłączone do wejścia nr 1 i nr 3, a powinno byc do środkowego nr 2 - bo on jest jakiś tam DATA...

 

Tak więc już wszystko śmiga...i teraz patrzę co za free, a za co płacę.

 

I właśnie mam kolejne pytanie do Was. W pakiecie mam HBO Film Go. 

Gdy naciskam VOD na pilocie i wchodzę do menu to obok Darmowe, Filmy czy Seriale jest również zakładka Pakiety.

 

A tam HBO OD, Canal + na życzenie i Pakiet Filmklub

Przy canale i filmklubie jest ikonka - takie niebiesko kółeczko z napisem ABO, a przy HBO OD mam zielonego "ptaszka", czy to oznacza, że moge korzystać z tego pakietu bezpłatnie - w ramach pakietu ?

 

Przy HBO OD jest napisane, że dostęp dla VIP, Super film & sport, film go i superfilm go. Ja mam HBO Film Go. Czy to to samo ?

 

Przy każdym z filmów po wejściu w HBO OD jest zielony ptaszek, a nie ikonka pieniążka monety. Tak więc ?

 

i taka ciekawostka: przy serialu Belfer jest ikonka ABO, ale koszt 0 pln za miesiąc czyli co za free ?

 

Niech ktoś to sprawdzi...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaCz zaloguj się na efakture, tam masz opcje konfiguracji wifi.

Nic nie mogę zrobić przez efakture ponieważ nie mam usługi WiFi włączonej, a więc też nie mam dostępu do konfiguracji WiFi. Ktoś musi w Vectrze włączyć tą usługę na moim koncie. Oczywiście dalej tego nie mam, 48h już, ale mam być dalej cierpliwy... :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

czy oferta po złożonym wypowiedzeniu:

- Platyna PVR 500 gb

- Internet 100 mb

- Sport na ostro

- Eleveny

w cenie 89,90 to dobra oferta, czy da się jeszcze coś ugrać?

 

W tej chwili mam to samo bez Eleven w cenie 81,80.

 

Lokalizacja: Warszawa

W bloku mam UPC i Supermedia

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie.

Dzisiejsza oferta dla mnie po wypowiedzeniu. Zadzwoniłem sam pod nr wskazany na potwierdzeniu rezygnacji (58 670 52 51), żeby załapać się na czerwcową promocję Canal+

- Złoty z PVR

- Internet 100mb (u mnie w mieście to i tak maksymalna prędkość)

- Canal+ Prestige

- Sport na Ostro

  w cenie 109,90, umowa na 2 lata

 

Lokalizacja: Żory. W bloku: UPC

W tej lokalizacji to oferta jak dla nowych klientów, więc przyjąłem te warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Duble SD

To jest to, czego nie trawię. :/  Przyjeżdżam do teściowej, odpalam Vectrę, a tam "brak ładu i składu".

Na pochwałę zasługuje usługa "online", która działa mi w domu. Mam tylko nadzieję, że dojdą nowe kanały na internecie niezależnym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim,

 

Aktualnie mam umowę na 12 mcy, w tym 3 mce za 1 zł pakiet srebrny (bez pvr) + 100mb za 49 zł,

 

1. Czy jeśli data podłączenia usług na stronie ebook vectra to 23.08 to oznacza, że jest to data podpisania umowy? i wypowiedzenie muszę złożyć max do 22.07?

2. Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy, wymieniając pakiet tv na złoty albo platyna + pvr - na jakie oferty moge liczyć?

3. Czy jest możliwość wymiany routera? Aktualny obsługuje tylko pasmo 2,4 ghz i w związku z tym 1 z lapków i 1 z telefonów wymaga zewnętrznego routera co jest uciążliwe, bo zasięg na tym 2,4 jest gorzej niż tragiczny...

4. Czy umowa na 12 mcy wchodzi w grę? Wynajmujemy mieszkanie i wolałbym nie podpisywać na dłuższy okres.

 

Dzięki, pozdr.

Edytowane przez Andrew33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę masz ten pakiet za 37 zł na miesiąc.

1. Złóż wypowiedzenie już teraz, będziesz miał więcej czasu na negocjacje.

2. Platyna + pvr + 150Mbit + sport + ero mam za 75 zł. Moja paczka to zasługa kilku aneksów, może uda Ci się ugrać podobną cenę.

3. Jeśli to sprzęt Vectry nie powinno być problemu z wymianą. A może lepiej zakupić swój router, ważne żeby WAN i LAN były gigabitowe 10/100/1000 (będzie na przyszłość).

4. Nie utargujesz zbyt dużo umową na 12 miesięcy, więc to musi być punktem wyjścia w trakcie jej zawierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za pomoc. Tak - to sprzęt Vectry, dlatego wolałbym mieć 1 urządzenie zamiast dwóch (czyli modem+router). Jeszcze ewentualnie zastanowię się nad rezygnacją i podpisaniem nowej - jest mnóstwo ogłoszeń na klatce, może któraś oferta będzie korzystniejsza...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...