Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zerknąłem na ten MTV Polska HD :(

 

Nie oglądam tego kanału ale to to to coś? Wszystkie muzyczne HD się rozsypują... Ale żenada.

 

To się nadaje do prokuratury.


Jeśli kogoś to interesuje byłem w bok Tenis premium 39.90 jednorazowo. Od 01.06 do końca stycznia.

Kto kupi to coś niech się w głowę mocno puknie w czoło... Albo lepiej o ścianę tak z całej siły w łeb :)

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może odniosę się do tego pakietu. Zawiera on 4 szlemy, a niezależnie kiedy go kupimy to i tak cena się nie zmienia. Można go kupić nawet na mecz finałowy panów Australian Open 2018 a i tak wyniesie to 40zł. Ta cena powinna spadać proporcjonalnie do liczby turniejów. Np. teraz 40zł, przed Wimbledonem - 30zł, przed US Open - 20zł, przez Australian Open - 10zł.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca lipca mam umowe na SnO za 14,90zl. Dzisiaj wyslalem wypowiedzenie, ale z ciekawosci zadzwonilem do DUK i facet mi zaproponowal tak :

SnO za 10zl przy umowie 2 letniej lub 14,90zl na rok

SnO + Eleveny za 15zl na 2 lata

Ciekawie czy za 5zl ew. szybszego neta bedzie mozna ugrac. Na stronie za +7zl proponuja up do 100mbps

 

Czyli teoretycznie po wypowiedzeniu SNO zaproponowali go za 5zł ale razem z elevenami, czyli w sumie za 15zł. Wziołem już eleveny za 10zł, teraz chciałbym wypowiedzieć SNO żeby go zabrać za 5zł, tyle że mam już eleveny więc nie wiem...chyba ze zrezygnuje z elevenow bo do dwoch tyg moge odstapic od umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag infolinia też daje 6,90 za sno.

Tyle że dzisiaj się dowiedziałem, że moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane a wypowiedzianej umowy nie można renegocjować :D gdzie wczoraj wysyłałem, a termin mojej umowy kończy się z końcem lipca :D

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam
- Pakiet Platynowy
- dwa dekodery HD
- 100 Mb/s
- tel stac 100 min
Place za to 102 zl. Jestem zainteresowany pakietem Canal+ Prestige i akurat konczy mi sie umowa. Z tego co widze ludzie placa okolo 120 zl i maja to samo co ja i wlasnie Canal+. Zakladam wiec ze taka cena jest do osiagniecia rowniez przezemnie ? Moge ewentualnie zrezygnowac z telefonu bo w sumie nie jest mi zabardzo potrzebny. Jak myslicie przejdzie cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Działa wam usługa online na laptopie/kompie?

2017-06-03_090003.jpg

 

Na smartfonie działa bez problemowo.

Edit:

Kopia lustrzana ekranu działa idealnie.

Testowane na SonyM2 -TV Samsung.

 

DSC_0779.jpg

 

 

DSC_0773.jpg

 

Tak na marginesie macie szczęście że wam to działa bo w NC+GO zablokowali taką możliwość :/

 

Screenshot_2017-06-03-21-14-13.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisiaj udało mi się uruchomić(laptop). :P
Jestem  na weekendzie (internet Vectry) i kolejne rozczarowanie :/
Nie rozumiem czemu w usłudze Online udostępniają wersję SD jak macie HD
Przykład Puls2...
2017-06-04_093903.jpg
Tak na marginesie zauważyłem że usługa stoi w miejscu,żadne kanały typu premium: Cinemax, HBO, Canal+ nie pojawiają się,a szkoda :(
Brak też możliwości zmiany rozdzielczości na laptopie.Smartfon posiada już tą opcję.
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...