Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, witam.

 

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu nie pojawia mi się dosłownie nic na ekranie, prócz obrazu. W sensie - nie ma paska głośności, tego paska z informacjami na temat kanału, nie wyświetla się menu. Po prostu nic. Pilot działa normalnie, z tym że nie pojawiają się grafiki związane z dekoderem. Mam ten czarny dekoder Vectry. Potrafi mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam paczkę pakiet platynowy, internet i telefon. Złożyłem wypowiedzenie z powodu wycofania RTPi. Dzwoniłem do Vectry i powiedziano mi, że rozwiązuje tylko umowę na telewizję, a internet i telefon przechodzi na cenę standardową. Czy tak jest faktycznie? Myślałem, że rozwiązuję całą umowę, także jestem w kropce.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyga2005, nie, nie jesteś w kropce. Mi w BOK-u w Bielsku-Białej wmawiali to samo, że jak wycofali poprzednio kanał, a on był w pakiecie sport na ostro, to tylko z tego pakietu mogę zrezygnować. A miałem pakiet złoty, pakiet sport na ostro oraz internet w 1 paczce.

Także się nie załamuj i slij wypowiedzenie listem poleceonym do siedziby VECTRY do Gdyni i napisz, że w związku z wycofaniem kanału RTP INTERNATIONAL wypowiadasz umowę zarówno na telewizję i internet. Ja wysłałem i po ok. 3 tygodniach przyszła mi odpowiedź pozytywna.

PS. Moim prywatnym zdaniem, pracownicy na infoilini i w BOK-ach są tak przeszkoleni, by tak właśnie Nam wmawiać. A jak prosiłem miłą Panią o paragraf, z którego wyunika, że mogę tylko z tego pakietu zrezygnować, to szukała nerwowo, ale nie znalazła.

Tylko nie zapomnij wysyłając pismo o to by własnoręcznie się podpisać. Chyba że wolisz zrobić to przez BOK, to pamiętaj by wziąć dla siebie potwierdzenie, że to wzieli do wysłania.

 

Pozdarwiam i życzę pozytywnego zakonczenia sprawy.

Jeżeli byś chciał takie pismo, to wyżej, kilka stron wcześniej wkleiłem takowe, bo Ktoś już o nie pytał.

 

Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje. Wysłałem prośbę o rozwiązanie umowy zeskanowaną mailem. Dostałem odpowiedź, że dostali. Nie specyfikowałem, że chcę rozwiązać umowę na tv, internet i telefon - po prostu, ż chcę rozwiązać umowę. Natomiast na infolinii właśnie tak mnie chciano zbyć. Dam info jak to będą procesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może wydawać się głupie, ale jest to uciążliwe (mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu). Kilka dni temu zniknęła w dekoderach hd opcja "Szukanie programu-Tytuł programu-Wpisy". Zawsze miałem tam kilkanaście pozycji. Teraz zamiast tego pojawiła się nic nie znacząca opcja A->a (czyli zmiana litery z małej na dużą ;/ Że już nie wspomnę, że w zakładce "polecamy" programy są teraz ustawione wg. alfabetu i trzeba zmieniać, aby wyszukiwało wg. dni. Ale to to mała niewygoda. A to, że zniknęła opcja "wpisy", jest mega irytujące, jak się wpisuje te kilkanaście programów ;/ Można jakoś wrócić do poprzedniego ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon9904 ja sądzę, że te promowanie analogu to specjalnie aby przeciągnąć klienta na cyfrową tv.

Jacku ten ANTY Vectra to na facebooku już jest:)

Aha dziś miałem telefon z vectry z nową promocją. Znowu chcieli mi podnieść internet i oczywiście skasować 40 zł za instalkę.

 

Czy zna ktoś ustawienia poczty vectry? Chce sobie skonfigurować Thunderbirda ale coś nie mogę ustawień odnaleźć w sieci a infolinia już nieczynna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie okiem na Polsat Sport HD - leci transmisja z finału siatkówki. Czy tylko u mnie ten obraz który jest zupełnie nie przypomina mi HD? Loga niewyraźne, zarówno stacji, jak i herby zespołów i wynik. Bez jaj... Już myślałem, że mi się dekoder wali :) ale przełączyłem na C+ Sport HD, czy TVN HD i obraz jest brzytwa, tylko PS Sport HD taki marny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może transmisja nie jest w HD ???

Nie mam PS HD ale jak porównam obraz obecnie Polsatu Sport SD i TVP Sport to ten z Polsatu bije TVP Sport na głowę. Czyli w SD nie widać pogorszenia.

Skoro HD wygląda kiepsko to stawiam na słaby przekaz po stronie nadawcy. Pewnie puścili to zastępczą zapchaną satką, przycieli do 5 Mbit/s i wygląda jak wygląda. Do tego Vectrowskie transkodery, multipleksery i modulatory plus system kodowania i wychodzi kupa na ekranie.

Trzebaby porównać jak to obecnie wygląda na platformie Cyfrowego Polsatu ale podejrzewam że szczęka nie opada...

Kiedyś porównywałem jakość kanałów sportowych u kuzyna na LED 46 cali i dekoderze HD z Cyfrowego Polsatu i przyznam szczerze że Polsat Sport HD negatywnie zaskoczył mnie jakością i np. w porównaniu z Eurosportem HD wyglądał jak kanał SD.

Pamiętać też należy że każda transmisja sportowa może mieć inną jakość niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja z tego finału siatkówki jest po prostu biedna... Niby HD, a jak przełączę na SD to sam obraz praktycznie się nie różni. Jeszcze gorszej jakości są tylko loga, które w SD już w ogóle są nieczytelne. Widzę, że Polsat zaczyna czerpać wzorce z jakości "HD", jaką prezentuje w transmisjach ligi rosyjskiej, czy ukraińskiej. Nie żebym na bieżąco oglądał, ale przeskakując kanały widzę te "cuda". Porównuje sobie tą transmisję np. do tego co robi C+ z polską ekstraklasą, to różnica jest ogromna. Ciekaw jestem jak jutro na nSport będzie wyglądał żużel, ale pewnie też lepiej niż to, co obecnie oglądam na PS Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecu zdecydowałbym się bo to raptem 10 zł więcej by było tylko dlaczego mam znowu płacić 40zł za podłączenie czegoś co mogę zrobić sam. Pół roku temu namówili mnie na zwiększenie do 24 Mb/s i też skasowali za wizytę serwisanta, który tylko podłączył modem i nic więcej nie zrobił(specjalnie go o to pytałem). Daliby raz ludziom porządne modemy a nie co chwila by wymieniać chcieli(podobno do każdej prędkości jest inny model). Mi to wygląda na wyciągnięcie dodatkowej kasy za samą instalację i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...