Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podsumowując:

 

* Abonenci Vectry Cyfrowej zyskają dużo, bo: Cartoon Network i TCM będzie rozdzielony, czyli dwa oddzielne kanały i mają dodać Polsat 2 (informacja nieoficjalna),

* Od stycznia Abonenci paczki Canal+ dostaną Canal+ GOL (mamy nadzieję, ze nie podwyższą ceny za tą paczkę premium),

* Nadal nie będzie Polsatów Sportowych (powinni je dodać lub jeśli nie będzie takiej możliwości, to wtedy tematyczne kanały Polsatu),

* Vectra nieco przystopowała z ilością dodawanych programów (powinni włączyć do oferty m.in. FOX, TVP Seriale, programy FTA, których nie mają (mam na myśli TVR, choć niekoniecznie).)

* Powinno się rozszerzyć dostępność chociaż jednego kanału (czyli włączenie do oferty Pakietu Złotego Cyfrowego) np. BBC Knowledge. Ostatni raz tak Vectra zrobiła pól roku temu (Nickelodeon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają dodać Polsat 2 (informacja nieoficjalna),

 

sugerujesz się pewnie błędem, który jest na kanale planszowym Vectra Info.

 

Poza tym, sam Polsat 2 nie jest raczej nikomu potrzebny. Abonentom zależy głównie na stacjach sportowych i w dalszej kolejnosci kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem pakiet platynowy + PVR + neta 8Mb/s +HBO za 109,80zł i chciałem domówić drugi dekoder w SD ale przedstawiciel poinformował mnie, że jak będę chciał wziąć kiedyś dekoder HD to będę musiał ponieść koszt aktywacji po raz kolejny, więc moje pytanie czy dekoder HD można połączyć z tv przez euro dopóki w drugim pokoju jest tv bez wejścia hdmi, czy ten dekoder ma tylko wyjście hdmi?

pozdr i dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Cyfrową Vectrą. Dziś, gdy oglądałem cyfrówkę, to nagle mi się dekoder zresetował i zaraz ponownie włączył. Było tak dzisiaj już dwa razy w godzinach wieczornych :?. Dekoder to zwykły SD. Wiecie, jaka jest przyczyna tego zdarzenia? Co ciekawe, na dekoderze SD, który jest u mojej babci 500 m dalej, to nic takiego nie było (od poranka do popołudnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem pakiet platynowy + PVR + neta 8Mb/s +HBO za 109,80zł i chciałem domówić drugi dekoder w SD ale przedstawiciel poinformował mnie, że jak będę chciał wziąć kiedyś dekoder HD to będę musiał ponieść koszt aktywacji po raz kolejny, więc moje pytanie czy dekoder HD można połączyć z tv przez euro dopóki w drugim pokoju jest tv bez wejścia hdmi, czy ten dekoder ma tylko wyjście hdmi?

pozdr i dzięki za info

 

Tak tylko jak posiadasz HDPVR to drugim dekoderem może być tylko dekoder SD, w odległej perspektywie jest możliwość dobrania dekodera HD , taka sama odległa perspektywa jak chociażby TVPHD czy Polsaty Sportowe ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyza27 nie masz racji. Jak już masz u siebie HD to możesz dobrać PVR. W cenniku Vectry jest przecież opisana sytuacja gdy drugim dekoderem jest HD.

Ostatnio jednak dekoderów HD brakowało i dlatego Vectra nieoficjalnie wycofała się z dawania drugiego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyza27: bzdura. Jak masz PVR to drugi dekoder może być SD lub HD, wedle wyboru.

 

olsztyniaq: dekoder HD ma również wyjście EURO i (w odróżnieniu od dekodera SD) downscaluje kanały HD. Tak więc gdy podłączysz drugi dekoder HD kablem EURO to będziesz oglądał również kanały HD, oczywiście downscalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyza27: bzdura. Jak masz PVR to drugi dekoder może być SD lub HD, wedle wyboru.

 

olsztyniaq: dekoder HD ma również wyjście EURO i (w odróżnieniu od dekodera SD) downscaluje kanały HD. Tak więc gdy podłączysz drugi dekoder HD kablem EURO to będziesz oglądał również kanały HD, oczywiście downscalowane.

Ta bzdura, masz oficjala od VECTRY no chyba że masz takie wtyki i mi załatwisz to ci jeszcze dopłace....

 

Spowodowane to jest ograniczeniami sprzętowymi, teoria swoje (reklama) ,praktyka swoje, ma sie to zmienić na przełomie luty-marzec ...

--------

Vectra Dziękujemy Za Kontakt 28 grudzień o 09:13 Zgłoś

Witam

 

Przepraszamy za długi okres oczekiwania na odpowiedź.

 

Do dekodera PVR HD jak i dekodera HD jako drugi dekoder można dobrać do usługi muliroom tylko i wyłącznie dekoder SD.

Jeżeli tylko zostanie wznowiona sprzedaż drugiego dekodera HD będziemy informować naszych abonentów.

 

Pozdrawiam

 

Vectra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma sensu kłócić się o takie "głupoty" :D .

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć to najlepiej jak udasz się do swojego lokalnego BOK. Już wielokrotnie przekonałem się, że w Vectrze to co mówią głównej siedzibie to jedno, a co w moim lokalnym BOK to drugie. Faktycznie przez kilka miesięcy musiałem czekać na drugi dekoder HD, ale w końcu lokalny oddział otrzymał dostawę i bez żadnych przeszkód mogłem podpisać umowę na usługę multiroom, mimo że główna siedziba cały czas uważała iż jest to niemożliwe :D .

 

Zatem udaj się tam i to będzie ostateczna odpowiedź w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówią, to pewnie znów mają braki magazynowe. Kiedyś nie było dekoderów HD i też wszystkim wciskali SD do multirooma.

 

Również uważam, że to wymiana opinii, a nie kłótnia. Właśnie do takich wymian służą fora. Przy piwku też by można, tylko chyba jak się ociepli :)

Skąd jesteś pyza? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...