Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przekątna ma to do tego, że rozmiar pojedynczego piksela przy ekranie 46 cali jest większy niż przy ekranie np. 32. Łatwiej więc zauważyć stratę jakości.

 

Tak jak już wczesniej napisalem, siedząc w optymalnej odległości straty jakości nie zauważymy. Oczywiscie w przypadku 32' - bliżej telewizora, a 46'- dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Troll z twojego podpisu widzę, że masz pakiet VIP, więc aktywacja dekodera PVR będzie kosztować w twoim przypadku 9,91 zł a dzierżawę masz wliczoną w abonament, nic tylko brać :smile: .

Czy dotyczy to też paczek? Zdaje mi się, że niedawno patrzyłem w regulamin, i okazało się, że takie profity to tylko przy ofercie solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się arczi. Ceny, które podałeś, dotyczą oferty solo. W paczce cena jest ustalana zgodnie z jej regulaminem (paczki znaczy).

 

W nowych paczkach na ten przykład za STB-PVR zapłacisz przy VIPie 99zł za aktywację i 9,90zł miesięcznie :read:http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_konfigurator.pdf

Tak więc czasy, gdy paczka=taniej, w Vectrze odeszły chyba w niepamięć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przyznaje ci racje, dzwoniłem na BOK i to samo mi powiedzieli. To dziwne bo już po wprowadzeniu nowego cennika proponowali mi do tego co mam w podpisie PVR z dzierżawą 5,90 miesięcznie i aktywacja 99 zł a w jest VIP 9,90 !!!

Na moje pytanie dlaczego tak jest, że w platynie jest mniejsza dzierżawa jak w VIP konsultant odpowiedział mi, nie wiem :lol2: .

Czy tam pracują normalni ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie Cyfrowej Vectry, mam nadzieję, że mi pomożecie :wink:

 

1) Jeżeli wezmę dwa dekodery (obydwa HD, pakiet platynowy) to czy dopłata za drugi dekoder zwalnia z opłaty za dodatkowe gniazdko?

 

2) Kabel HDMI nie jest w zestawie, Jaki muszę kupić, aby mógł bez żadnych zakłóceń oglądać telewizję w wysokiej rozdzielczości?

 

3) Jak to wygląda w praktyce - słyszałem, że czasami na kanałach HD wcześniej jest dźwięk niż obraz?

 

Proszę o pomoc

Z góry wszystkim dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelryb: odpowiem na 2/3 z Twoich pytań.

 

1) Ja powiem Ci tak: u mnie w domu są dwa gniazdka od kablówki. W przypadku, gdybyś brał multiroom w Pakiecie Platynowym, myślę że nie płaciłbyś za dodatkowe gniazdko (w przypadku, gdy masz drugie gniazdko "na lewo" - ale najpierw musisz mieć rozdzielacz kabla), ale gdyby masz tylko jedno gniazdko, lub wcale nie masz Vectry to: opłata za przyłaczenie (jak nie masz jeszcze Vectry), i prawdopodobnie jest opłata za zrobienie drugiego gniazdka (ale tego nie jestem pewny).

3) Czy chodzi Ci o to, że włączasz kanał i obraz "załącza się" później o 1 sek. niż dźwięk, czy oto, że dźwięk jest w stosunku do obrazu opóźniony lub przyśpieszony?

 

______________________

PS. Moge mieć prawo, że sie pomylę/mogłem pomylić ponieważ mam 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...