Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Router jak najbardziej można, sam używam i polecam. Przy dzisiejszych cenach jest to tym bardziej nienormalne, że Vectra chce za to dyszkę miesięcznie.

 

Orange Sport nie ma i nie będzie. Jak wiemy jest tam Ekstraklasa. Cyfra na pewno chce zachować ten produkt tylko dla siebie, tylko exclusive. I nie ważne, że zazwyczaj te wyłączności nie dotyczą kablówek. Nie tym razem. Wynika to pewnie z umowy między TPSA a Cyfrą. Myślę, że póki jest tam nasza piłka kopana to nie będzie tego kanału w kablówkach.

 

Z wartościowych kanałów wbrew pozorom nie brakuje tylko TVP HD. Brak też History HD, o które proszą Vectrę na FB od niepamiętnych czasów. No i BBC HD.

 

Oferta kanałów muzycznych jest dobra? Szkoda że na wszystkich leci to samo ;) Cieszy MEZZO HD, ale do tego dodałbym jeszcze Rebel TV. I starczy. Ale nie dlatego, że nie mam apetytu na więcej - tylko dlatego, że ze świecą szukać następnych podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze karty zostały odkryte! Od września vectra przygotowała można powiedziec z całą dozą odpowiedzialności SPORO zmian w swojej ofercie. Ja pozwolę skupić się na tej, najbardziej nas chyba interesujacej >> telewizyjnej.

Zacznijmy od mniej przyjemnych wiadomosci: odchodzą LUXE i LUXE HD. Ja osobiscie żałuję. Są to naprawdę ciekawe programy w sferze tej utopijnej. Ale z jednego kanału HD robią nam sie nagle dwa w jakosci hij-definiszyn! FOX LIFE HD i MEZZO LIVE HD. Nie ma co narzekać - różnorodność tematyczna jest zachowana. Dzisiaj dodatkowo vectra poinformowała o kolejnych dwóch stacjach ( jedna w HD ) NG WILD - który trafi do p. złotego i moim zdaniem jest to najwłaściwsze posuniecie, a NG WILD HD - do platyny, która zaczyna pomału wpasowywać sie w nazwę, jaką ją ochrzczono.

To tyle? koniec? Wychodzi na to, ze tak. A zapomniałbym od października cos dla malucha - nowy disney rusza.

Ostatnią rzeczą, która jest jeszcze utrzymywana w tajemnicy dotyczy nowych paczek vectry.

Ponadto podano takze do wiadomosci publicznej - nowe pakiet PREMIUM, ale o tym to już pisane było wyzej. Zadowoleni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam kilka gorących wieści :)

Byłem dziś w BOK po odbiór nagrody w konkursie. Swoją drogą - ręczniki dla dzieciaków z Disney XD wyglądają duuużo lepiej, niż na stronie.

 

Ale nie o tym chciałem. Otóż zapytałem w moim BOK o nową ofertę pakietów i dowiedziałem się, że:

1) Paczki można mieszać dowolnie, jak tylko chcemy;

2) Ceny, które mniej więcej starałem się spamiętać ze ściągi miłej pani konsultantki w Świętochłowicach (pozdrawiam :) były mniej więcej takie (umowa na 24 miesiące):

- TV złoty chyba 45zł, platyna 60zł, vip nie pamiętam

- net 2Mb brak ,8Mb 55zł, net 16Mb 70zł, wyższych nie pamiętam,

- telefon najtańsza taryfa 25zł, reszty nie pamiętam.

 

To, co mnie najbardziej interesowało, to ceny platyny z netem 8 lub 16. Wychodzi to w nowych pakietach odpowiednio 115zł i 130zł, co w porównianiu z poprzednimi paczkami nie jest żadną rewelacją. Jedyny plus jest taki, że można sobie wziąć dowolną kombinację, za wyjątkiem najtańszym (nie ma neta 2Mb w paczkach ani telefonu do odbierania tylko).

Po sprawdzeniu, co posiadam, Pani z uśmiechem stwierdziła, że nie opłaca mi się brać niczego z nowej oferty :) (mam tą wakacyjną paczkę za 120zł).

 

Dodatkowo dowiedziałem się, że nie opłaca się już brać pakietów premium pojedynczo. Canal+ na ten przykład ma okres zobowiązania 18 miesięcy (chyba), z czego przez pół roku kosztuje 19,90zł, później pół roku 24,90zł i kolejne pół roku....CENNIKOWO (39,90!!!!). CHYBA ICH BÓG OPUŚCIŁ!!! Cena oczywiście bez opcji HD...

 

Przepraszam za niepełne i dość chaotyczne dane, ale może choć trochę zaspokoję tym postem oczekiwania na ceny paczek.

Ja się zawiodłem generalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te "breaking news" :)

No faktycznie, bez rewelacji. Kończy mi się umowa niebawem i myślałem, że teraz wprowadzą coś rewolucyjnego. No ale chyba się przeliczyłem. 115 zł za paczkę Platyna + 8 mb/s to cena nawet większa niż było. O grosze, to fakt, ale godny odnotowania.

 

No i troszkę mnie zawiodłeś tymi paczkami Premium. Przecież niby miały być promocje, a tutaj za C+ 40 złotych?! Masz rację.. "CHYBA ICH BÓG OPUŚCIŁ!!!". Chociaż wyliczając średnią wychodzi 28 zł z groszami. Cena tragiczna to nie jest, rzekłbym z trudem, że standardowa. Ale na pewno nie rewolucyjna.

 

Może w paczkach będzie bardziej opłacalnie. Oby. A jak nie, to tylko liczyć, że na święta zarzucą nową promocją. Ale będąc bogatym o doświadczenia z poprzednich lat, chyba nie warto na to liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium w zestawach po kilka wychodzą lepiej, niż do tej pory, zdecydowanie. Vectra ma jakieś dziwne parcie na HBO i wpycha je prawie do wszystkiego (łącznie z netem - widziałem jedną promocję na stronie).

Wszystko zależy, czego potrzebujesz. Jak chcesz Canal+ i Sport na Ostro na przykład, to teraz chyba jest korzystniej, bo za 45zł masz to i jeszcze wszędobylskie HBO. To dobra cena. Tylko pytanie, czy wtedy nie lepiej już VIP?

Jeśli chcesz tylko 1 pakiet premium, to już gorzej. No chyba, że to akurat HBO :D

 

Chociaż wyliczając średnią wychodzi 28 zł z groszami. Cena tragiczna to nie jest, rzekłbym z trudem, że standardowa. Ale na pewno nie rewolucyjna.

 

Biorąc pod uwagę promocję do 14 sierpnia, gdzie była stała cena 19,90zł przez 18miesięcy, to nowa promocja jest zakopaniem narzędzi i powrotem na drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięć nie myli to ostatnio Vectra - kiedy kończył się termin poprzednich promocji na kanały premium - nic nie zmieniła tylko na kolejny okres czasu utrzymała właśnie te "stare" promocje. Myślę, że większość z nas była przekonana, że podobnie może być i tym razem, ewentualnie promocje będą jeszcze bardziej korzystne. A tutaj :D niespodzianka.

 

Nie ma co ukrywać, że obecna oferta promocyjna pakietów premium jest gorsza nie tylko finansowo ale także pozbawiona nas możliwości dokonani wyboru. Teraz Vectra chce nam wcisnąć to co chce i - zgodzę się - że po przeglądnięciu możliwości wyboru - paczka z Sport na Ostro, Canal + I HBO wygląda najkorzystniej. Z tym, że jeżeli się nie mylę to jest to propozycja na 2 lata :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi wyjaśnić na jakiej podstawie można rozwiązać umowę i podpisać inną ?

 

ta podstawa to brak akceptacji wprowadzanych zmian w ofercie, które następują od września (czyli zastąpienie kanałów LUXE), co do podpisania nowej to nie jestem pewien ale na pewno można od razu podpisać ale na innego domownika bo jest ten niby okres 3-miesięcznej karencji, chociaż gdy ja w tym miesiącu składałem wypowiedzenie na całą paczke to nową umowę na sam internet mógłbym podpisać bez problemu. Najlepiej napisać wypowiedzenie i udać sie do BOK, na pewno coś zaoferują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna za którą płacę obecnie 103,90 z netem 2Mb (zwiększanym do 4 i 8) oraz 3 paczki premium (Sport, C+ i HBO) za 44,90 daje mi 148,80.

Nowe ceny paczek premium w tej konfiguracji są o 10 gr. droższe. Gdybym wziął do tego czwartą paczkę albo, lepiej, wybrał kombinację paczka na MAX (z Filmboxem i erotyką dodatkowo) to do ceny platyny doszłoby 55,90, czyli razem 159,80

 

Porównując to z VIP za 155,90 to chyba raczej ten VIP nie wypada najlepiej. Zwłaszcza, że w cenie platyny jest jaki-taki internet a w pakiecie VIP (tylko tv) będzie raptem kilka kanałów więcej (Cinemaxy i premium HD).

 

I co o tym myślicie.. Vectra sama sobie strzeliła gola czy może się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dowiedziałem się, że nie opłaca się już brać pakietów premium pojedynczo. Canal+ na ten przykład ma okres zobowiązania 18 miesięcy (chyba), z czego przez pół roku kosztuje 19,90zł, później pół roku 24,90zł i kolejne pół roku....CENNIKOWO (39,90!!!!). CHYBA ICH BÓG OPUŚCIŁ!!! Cena oczywiście bez opcji HD...

Czy ktoś potwierdzi ,że cena tak rośnie , w regulaminie pisze

PAKIET PREMIUM DO PAKIETU PLATYNOWEGO:

HBO

Opłata 19,90zł brutto przez 12 miesięcy

CANAL +

Opłata 19,90zł brutto przez 12 miesięcy

Sport Na Ostro

Opłata 9,90zł brutto przez 12 miesięcy

Erotyczny

Opłata 14,90zł brutto przez 12 miesięcy

więc czego sie trzymać ?

Miałem BetaSoft przez 10 lat, obiecali że predkość połaczeń będzie się zwiększać, niestety w miom stale zmniejsza się obecnie to 1mb za 85 zeta bo na dwa komputery , stale ip . Oprócz tego Cyfra + Podstawowy i pakiet Cyfra + hd za 65 zeta co dawało 150 miesiecznie. Teraz biore Platnę z 8mb na 24 mc za 105 i pakiet "mocny" w sumie tez 150 zeta , ale co za różnica. Mam szybszy net, Hbo i Sport - oraz więcej kanałów HD . Więc nie ma co narzekać. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kolei tutaj:

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... /promocje/

jest info:

Pakiet CANAL+: 19,90 zł - przez 6 m-cy

 

 

Na stronie są już konfiguratory paczek :)

Ceny trochę niższe, niż zapamiętałem z BOK.

 

 

EDIT: Ceny inne niż te, które zapamiętałem, bo znów ktoś s[beep]**** konfiguratora i te piękne suwaczki http://www.vectra.pl/paczki/ pokazują coś innego, niż regulamin tutaj

http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_konfigurator.pdf . Sprawdźcie ceny internetu stacjonarnego - pytanie które prędkości są poprawne, ja w BOK widziałem tak, jak w regulaminie... :D

 

 

EDIT2: Miałem rację z Canal+ http://www.vectra.pl/pdf/telewizja_cyfrowa_premium.pdf

 

Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, drogo i drogo.

 

Z tym Canal+ się potwierdziło. Cena [beep]nie duża i niepojęta. 40 zł za pakiet bez HD to zdzierstwo w biały dzień. No ale co zrobisz...

 

.. a może jednak?

Korzystając z TEJ promocji można sobie skonfigurować paczkę Platyna + 8 mbps + C+ za 116 zł przez 6 miesięcy, a potem po 135 zł. Umowa na 24 miesiące.

 

Nie jest tragicznie. A przynajmniej lepiej niż te 40 zł za C+.

 

Też dziękuje,

i pozdrawiam. :)

 

PS. No chyba że źle zrozumiałem te regulaminy.. w razie czego wyprowadźcie mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, drogo i drogo.

 

Korzystając z TEJ promocji można sobie skonfigurować paczkę Platyna + 8 mbps + C+ za 116 zł przez 6 miesięcy, a potem po 135 zł. Umowa na 24 miesiące.

PS. No chyba że źle zrozumiałem te regulaminy.. w razie czego wyprowadźcie mnie z błędu.

Chyba tak Platyna + 8mb - na 24 mc to wg dtv 60 + 55 co daje 115 bez c+

C+ na 24 mc to wg regulaminu 18 mc 19,90

czyli 135 na miesiac

i 6 wg cennika co daje 25 srednio wiec razem 140 w calym okresie

ale jest punkt >> Wybieram pierwszy, pełny miesiąc za 1,22 zł brutto << wiec troche zaaoszczedzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...