Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... w tym roku to było France24, Hallmark, Superstacja, SportKlub, Disney Channel, E! Entertainment, TVN CNBC Biznes, EWTN, Al Jazeera, TVP Historia

 

Z dodatkowo płatnych: HBO Comedy, Kuchnia TV, Luxe TV, Fmen, Style Network, KidsCo, Nickelodeon, Viasat Explorer, Spice,

 

Do końca roku planowali osiągnięcie 100 kanałów. Na dzień dzisiejszy jest chyba z 97. Tak więc jeszcze do 2008 roku coś pewnie dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy Cyfrowa Vectra pojawi się w mniejszych miastach, np. w moim. Wiem, że przez co najmniej rok nie mam co liczyć na kanały w "cyfrowej" jakości (tu taka aluzja do nadawcy, bo w porównaniu do analogu, każdy lepszy będę mógł nazwać cyfrowym, bo póki co sieją lipą w starym przekazie). Ostatnio ogólnie cyfrówka Vectry przestała się rozprzestrzeniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy Cyfrowa Vectra pojawi się w mniejszych miastach, np. w moim. Wiem, że przez co najmniej rok nie mam co liczyć na kanały w "cyfrowej" jakości (tu taka aluzja do nadawcy, bo w porównaniu do analogu, każdy lepszy będę mógł nazwać cyfrowym, bo póki co sieją lipą w starym przekazie). Ostatnio ogólnie cyfrówka Vectry przestała się rozprzestrzeniać.

 

W mniejszych miastach? Legnica 110 tyś. mieszkańców a cyfrowej vectry brak. a w boku nic o takim cudzie jak cyfrowa vectra nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widać wasza siec kablowa to bardzo szybko się rozwija.

 

Może by tak ktoś postarał sie i przedstawił ofertę cyfrową.

 

Mam na myśli częstotliwość i ile kanałów na niej nadaje czy w MPEG 2 czy MPEG 4, a także czy z AC3 czy tylko Stereo.

 

A także czy jest EPG wybór wersji językowej i z napisami.

 

Chodzi mi o kanały telewizyjne radiowe i usługi interaktywne.

 

 

PS: sorry że tak chaotycznie napisane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest wypisana na http://www.cyfrowavectra.pl ^^

Cyfrówka aktualnie składa się z 12 transponderów, jeden znajduje się na 266MHz (S13), reszta z przerwami miedzy kanałami na częstotliwościach 650MHz-738MHz (K43-K54), dokłądny spis trasponderów znajduje się na forum ŚTK. Kanały są brane z satelity więc wersje językowe, napisy i DD, zależy czy kanały nadają je, a Vectra zwykle wszystkie przekierowuje. No i Technisaty radzą sobie tylko z MPEG-2, więc MPEG-4 co najwyżej do przyszłego HD. EPG jest na większości kanałach i tylko jak są nowe trochę trwa zanim się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie ma jeszcze cyfrówki ;> nie wiadomo z czym wyskoczy po z rzuceniu ograniczeń telewizji analogowej ;p Ma więcej kasy, stać ją na szerszy start, a nie jak Vectra na resztach ŚTK pod ich marką, dodatkowo jeżeli w jakiś miastach nie odpalą od razu szybciej będą wdrążać, Vectra robi to wolniej co jest największą jej wadą, więc najlepiej by w przyszłym roku Vectra się skupiła na szybszym wdrażaniu by jak najwięcej abonentów miało cyfrówkę przed startem w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z szarego końca (pod względem DTV) UPC nie wyskoczy od razu na prowadzenie. Nawet jeżeli od razu zaoferuje HDTV czy VOD to pozostałe sieci już tego typu usługi będą oferowały...

Aczkolwiek potencjał pewnie mają.

 

Dodane:

 

Comedy Central w Cyfrowej Vectrze już zdaje się pewne. Na stronie http://www.program.vectra.pl pojawiła się już pozycja wyświetlająca aktualnie nadawany program Comedy Central. Nie ma wprawdzie loga, ale można się domyślić, że chodzi o tą stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...