Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@krys_w - ale będziesz miał tylko w SD te kanały. Ja płace 19,99 + 6,06 za HD więc łącznie 26zł za cały ten pakiet i wszystkie kanały, które podałeś będę miał w HD. I zgadza się - dla kablówek ta nowa oferta nC+ jest bardzo korzystna i co tu dużo gadać - mamy się SUPER. Nie tylko w Vectrze, ale też w innych sieciach kablowych. Ale uczciwie trzeba napisać - Vectra stanęła na wysokości zadania.

 

Problem mają obecni abonenci C+ i eNki, ale jak zaczynam czytać pewne portale i wypowiedzi, to po wczorajszym totalnym hejcie na całą ofertę, powoli ludzie zaczynają chłonąć. Spokojnie da się wynegocjować ofertę, gdzie płacić będą 10-20zł więcej na miesiąc. Ale płacą za ekskluzywny content, za wszystkie ligi, za Ligę Mistrzów, Europejską i praktycznie za najlepszą ofertę filmową jaka może być. To normalne, że ceny musiały pójść w górę. Najbardziej słabi mnie pisanie o przechodzeniu do Polsatu, w którym nie ma zupełnie nic. No chyba, że ktoś w ciągu jednego dnia potrafi się przeistoczyć z kibica piłki nożnej w kibica siatkówki.

 

@neuron - to jest cena sprzed 2.5 roku bodaj. Wtedy właśnie C+ był na promocji za 19,99zł i te umowy automatycznie co rok się przedłużają, jesli ich nie zerwiesz. Więc to jest ich ogromny atut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przechodzić na siatkę Ekstraklasa, LE na TVN Turbo jest w CP. Zresztą liga się kończy i nie wiadomo czy nie powstanie Ekstraklasa TV. Filmy się już ogląda w VOD czy to internet czy TV. No i nic nie musiało drożeć wystarczyło zrobić pakiety film i sport w obu pakietach Canal+ Premium. Kibicom wystarczyłaby oferta filmowa na premium. Ważniejsze jest jednak HBO bo robi dobre seriale. Cena jest ewidentna na wyciągniecie kasy bo chcąc nie chcąc musisz wziąć Canal+ Film, Jak chcesz pełny sport musisz wziąć Canal+ Sport a i Canal+ Premium. Zaczynamy iść w kierunku Monopolu. Teraz kibic będzie zdecydowanie za powstaniem Ekstraklasa TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące negocjacji ofert w Vectrze. Od już kilku dobrych lat jestem ich klientem, wcześniej była tylko telewizja potem cała paczka TV(multiroom)+net+telefon+mobilny net przez dwa lata taką paczkę miałem i teraz właśnie mi się kończy umowa i póki co zaniosłem wypowiedzenie bo nie chce przedłużania a to co mnie interesuje oferują za 180zł + jeszcze aktywacja koło 200zł a przeciez cała instalacja itd juz jest w mieszkaniu...

I tu pytanie czy ktoś z was ma taka paczkę albo wie za ile mógłbym ją wynegocjować przy rozmowie. Interesuje mnie: TV platynowy PVR + multiroom(drugi dekoder HD) + net 20Mb + Tel 100 lub 300 minut. Widzę, że kolega golbi_84 ma coś podobnego (Platynowy HD + internet 40 Mb/s + telefon plan rozmowy 300) za 100zł ja do tego chciałbym tylko drugi dekoder jako multiroom a cena wychodzi tak jak pisałem 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką kwotę można wynegocjować za multiroom z dekoderem HD przy pakiecie platynowym. Vectra normalnie oferuje aktywacje usługi 9zł, aktywacje dekodera 119 i 7,50 miesięcznie za korzystanie.

Ja płacę 5,90 miesięcznie, a za aktywację płaciłem coś koło 30 zł.

Ja mam inne pytanie ile kosztuje sam HBO HD(bez HBO GO), ewentualnie HBO HD w pakiecie z CinemaxHD. Na stronie są tylko oferty na HBO GO? Da się coś wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie: TV platynowy PVR + multiroom(drugi dekoder HD) + net 20Mb + Tel 100 lub 300 minut. Widzę, że kolega golbi_84 ma coś podobnego (Platynowy HD + internet 40 Mb/s + telefon plan rozmowy 300) za 100zł ja do tego chciałbym tylko drugi dekoder jako multiroom a cena wychodzi tak jak pisałem 180

 

180 zł :crazy: ?

 

Ja mam Platyna PVR + multiroom PVR + net 24MB + telefon 100 + mobilny 1 Gb i za to płacę 154 zł, a wiem, że nie jest to chyba jakaś szałowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie cieszyc,ze rok temu nawialem z Cyfry i mam pakiet C+ w Vectrze :) W dodatku jeszcze niemal 2 lata umowy przed soba,bo bralem konsole...Wreszcie sobie odbije pewne inne wczesniejsze straty :) Najbardziej w plecy sa N-kowicze,choc i Cyfrowcy lepiej nie maja...Wyglada na to ,ze kablowkowcy wyjda na tym najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przyłączam się do peanów po informacji nt. C+ :), ale mam wątpliwości, być może ktoś rozwieje?

 

1. Czy obecni abonenci pełnej paczki Canal+ (wraz z opcją HD) otrzymają dostęp do WSZYSTKICH kanałów Canal+ jakie pojawią się w Vectrze? O ile kanały takie jak C+ Gol czy C+ Weekend po prostu się zmienią w C+ Family/2, to wersje HD będą nowymi kanałami na nowych częstotliwościach, które przecież nie były gwarantowane dotychczasowym abonentom "w umowie". Czy myślicie, że obecni posiadacze paczki C+ dostaną uprawnienia do pełnej paczki C+ (wraz z C+ Family i Family2 w HD) po 5.04?

 

2. Obecnie mam dostęp do C+, ale tylko w SD. Czy mogę jeszcze zawitać do BOK-u i wykupić za 6 zł opcję HD? Po 5.04 zapewne zaproponowaliby mi przejście na nową paczkę, na nowych warunkach, w której HD nie jest już opcją, ale standardem. Ale w tej chwili JESZCZE chyba mogę dokupić opcję HD i później korzystać z niej "na starych warunkach"?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon9904 - i co, nie żałujesz teraz? tylko tak szczerze ;)

 

@ksx - na Twoim miejscu ekspresowo wykupiłbym opcję HD za 6 zł jeśli tylko jest taka możliwość. Wiesz, Vectra nie będzie nic robić z kanałami, poza zmianą ich miejsca w EPG. Przejdą one rebranding który robi nC+ i nadawać będą 24 h. na dobę itd. Dlatego w momencie gdy masz tylko paczkę SD, obawiam się, że zaproponują Ci jedynie wykupienie paczki C+ Platinum za 49zł (gdzie masz pełną ilość kanałów). A 5 kwietnia będziesz miał nadal dostęp do tych samych kanałów, które Ty masz teraz (po rebrandingu). Ale nie posiadasz obecnie C+ 3D z tego co kojarzę, więc automatycznie nie będziesz miał dostępu do C+ Film 2. Jak tylko możesz - wykupuj C+ HD jak najszybciej!

 

Czy obecni abonenci pełnej paczki Canal+ (wraz z opcją HD) otrzymają dostęp do WSZYSTKICH kanałów Canal+ jakie pojawią się w Vectrze?

Dokładnie tak. Dodatkowo wszystkie z nich będą odpalone w HD (teraz C+ Gol i C+ Weekend był tylko w SD, ale w ich miejsce wejdzie Family 1 i Family 2 i one będą też w HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję. Wolę Cyfrowy Polsat. Nawet HD w Vectrze bym nie miał za te 57 zł/mies. za Złoty Cyfrowy. A poza tym, w Cyfrowym Polsacie na niektórych TP. jest słaba jakość. Trochę w tym prawdy, ale są zazwyczaj odpowiedniki HD albo takie kanały gorzej wyglądają właśnie w Vectrze.

 

A do tego za pakiet z dwoma dekoderami HD to bym nie zapłacił w Vectrze tyle ile w Polsacie - 59,90 zł/mies. Tu same 45 zł/mies. za Złoty + 15 dzierżawa + 7,50 Multiroom - 67,50 a i umowa na 24 miesiące no i jakość kanałów SD nadal słaba. Przytoczę słowa z mojego artykułu (link jest w podpisie): "Z moich wcześniejszych wpisów wiecie, że na złą jakość jestem uczulony. I dzisiaj pan z BOK-u powiedział, że jeżeli chcemy mieć dobrą jakość wszystkich kanałów … to musimy kupić dekoder HD! Dodatkowo skarżenie się na złą jakość, pan odpowiedział: „Jeżeli państwo mają stare TV CRT to owszem może być zła jakość. Ale na nowych telewizorach, jakość naszych kanałów jest bardzo dobra”. To chyba osoby w tym BOK-u nie za dobrze widzą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w momencie gdy masz tylko paczkę SD, obawiam się, że zaproponują Ci jedynie wykupienie paczki C+ Platinum za 49zł (gdzie masz pełną ilość kanałów)

Po 5.04 - na pewno. A teraz? Raczej nie zaproponują czegoś, czego jeszcze nie ma, a ciężko też chyba oczekiwać że wstrzymają sprzedaż.. hmm.. trzeba będzie się dowiedzieć ;)

 

Ale nie posiadasz obecnie C+ 3D z tego co kojarzę, więc automatycznie nie będziesz miał dostępu do C+ Film 2

No właśnie to mnie zastanawia. Z drugiej strony - dlaczego "fullpakowicze" mają mieć dostęp do nowych kanałów w HD, a ja mam nie mieć do C+Film2 w SD?! ;) Vectra zapowiedziała, że wszystkie kanały będą zarówno w SD jak i HD.

 

Aha, jeszcze jedno, bo teraz nigdzie nie mogę tego znaleźć - rozumiem, że C+ HD jest opcją, którą można włączać i wyłączać (no, przynajmniej można było dotychczas, po 5.04 wiadomo, że nie) i nie podpisuje się na to żadnych zobowiązań na X-miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, C+ HD jest dołączane w formie aneksu do umowy na pakiet C+. Ja miałem tak, że kupiłem C+, a potem jakieś 2-3 miesiące później dokupiłem sobie C+ HD. Wtedy obie paczki Ci się łączą w jedną. Później była ona sprzedawana jako "Fullpack HD", jak piszą niektórzy powyżej. Stąd też te różnice w cenie, jedni płacą 26zł, inni 33zł, a jeszcze inni 46zł. Kiedy nie było jeszcze nic wiadomo o fuzji eNki i C+, Vectra wprowadzała na pakiety C+ różne promocje. W momencie jednak, jak zaczęli gadać, kompletnie zaprzestali ruszania C+ i edytowania paczek, bo zdawali sobie sprawę, że powstanie nowa platforma. Stąd ustawiona była cały czas cena cennikowa i nie dodawali C+ Gol i C+ Weekend w HD.

 

Myślę, że jak jutro albo w poniedziałek przejdziesz się do BOKu, to C+ HD dokupisz, bo nie wydaje mi się, by Vectra już miała przygotowane na nowe umowy na pakiety C+ (choć, who knows...). C+ Film2 w SD powinieneś dostać.

 

Ogólnie zasada zmian/rebrandingu wygląda tak, że za 3D, GOL i WEEKEND wchodzi odpowiednio FILM 2, FAMILY 1 i FAMILY 2. Vectra tak naprawdę musi uruchomić trzy dodatkowe kanały Film2 SD (bo na 3D leci i tak obraz w HD) i Family 1 i 2 w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję. Wolę Cyfrowy Polsat.

Tego nie rozumiem, ale oczywiście szanuję Twój wybór. Jak już wielokrotnie pisałem mnie w Vectrze brakowało tylko pełnego Canal+ HD(na szczęście już niedługo to się zmieni) i Fox HD(tu ciągle mam nadzieję...). Co mi przeszkadza w CP- słabe dekodery, brak swoich kanałów premium, uboga oferta filmowa i fatalna sportowa, ale co kto lubi. Napisz potem o swoich wrażeniach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję. Wolę Cyfrowy Polsat. Nawet HD w Vectrze bym nie miał za te 57 zł/mies. za Złoty Cyfrowy. A poza tym, w Cyfrowym Polsacie na niektórych TP. jest słaba jakość. Trochę w tym prawdy, ale są zazwyczaj odpowiedniki HD albo takie kanały gorzej wyglądają właśnie w Vectrze.

Oczywiście że byś miał.

Ja mam pakiet platynowy z dwoma dekoderami HD i płacę za niego w całości dokładnie 57,50 zł/mies ( 50 PLN platyna z dekoderem HD + 7,50 za drugi dekoder HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceknokia przez 18 m-cy pewnie wejdą jakieś promocje. Ja mam to samo co ty ale jak podpisywałem aneks w bok to pani się zarzekała, że mam gwarancje ceny..

 

Sprawdziłem aneks z czerwca 2012. Umowa na czas nieoznaczony ale juz w regulaminie wspomniane 18 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie czasem tak, że te umowy automatycznie się przedłużają co 6 miesięcy? Jeśli się ich nie wymówi? Bo z tego co kojarze, to ja mam właśnie tak z C+ i Sportem na Ostro. Mam nie ruszane obie umowy od ponad 2.5 roku i one sobie lecą "własnym tokiem", tzn przedłużają się na tych samych warunkach co pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

A ja tak z zupełnie innej beczki mam pytanie odnośnie internetu w Vectrze.

Powiedzcie mi, czy istnieje możliwość zakupienia samego internetu na CZAS NIEOKREŚLONY??? Jeżeli tak, to jaka jest możliwa najmniejsza prędkość i jaka jest jego cena.

I druga kwestia dot. samej aktywacji modemu kablowego. Jaka jest cena aktywacji, bo z tego co widziałem w cenniku, jest mowa o aktywacji modemu kablowego, modemu bezprzewodowego WiFi, terminala multimedialnego za 149,00 zł., ale nie ma nigdzie ceny za aktywację samego modemu kablowego.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie czasem tak, że te umowy automatycznie się przedłużają co 6 miesięcy? Jeśli się ich nie wymówi? Bo z tego co kojarze, to ja mam właśnie tak z C+ i Sportem na Ostro. Mam nie ruszane obie umowy od ponad 2.5 roku i one sobie lecą "własnym tokiem", tzn przedłużają się na tych samych warunkach co pół roku.

 

O, to, to! Ja tak właśnie mam. Żeby być ścisłym - też właśnie 2,5 roku temu podpisałem umowę na paczkę "MOCNY", w skład której wchodzi C+ SD, HBO SD i SnO. Jedną z niezaprzeczalnych zalet tej umowy jest gwarancja ceny nawet po okresie 2 lat, który zresztą chyba właśnie już minął.. umowa jest korzystna, sama się przedłuża co 6 miesięcy, cena jest stała :) Jeśli owy aneks do C+ HD miałby coś zmienić w tej kwestii to oczywiście wolałbym się obejść smakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...