Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna jest polityka Vectry względem abonentów.Mam pakiet platynowy ( umowa do X 2012) .12 stycznia zmienili mi sami dekoder SD na HD bez żadnej opłaty aktywacyjnej i nie płacę za dierżawę.Czytając wasze posty zastanawiam się jak to jest że od jednych pobierają opłty a od innych nie . Od czego to zależy .Dodam że nie starałem się o wymianę dekodera bo mam telewizor CRT Sony KV29cs60k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podpisałem umowę na to co w podpisie za 126zł... tydzień temu. Jeśli 1 kwietnia będzie lepsza promocja i dostanę oficjalne pismo o usunęciu Radio 4 Na Wizji to wiadome co trzeba zrobić :) złożyć wypowiedzenie :)

 

Ja póki co jestem zadowolony, bo ofertę mam zbliżoną do Twojej :)

Ciężko będzie wycisnąć coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podpisałem umowę na to co w podpisie za 126zł... tydzień temu. Jeśli 1 kwietnia będzie lepsza promocja i dostanę oficjalne pismo o usunęciu Radio 4 Na Wizji to wiadome co trzeba zrobić :) złożyć wypowiedzenie :)

To są jakieś JAJA ze strony VECTRY !!!. Jeśli zaproponowaliby mi taką paczkę jak Tobie to biorę w ciemno "z pocałowaniem ręki"

Konsultant w rozmowie zaproponował mi Platynę + 24Mbit + Canal Plus (bez HD) za 149,98zł

 

Ty masz dodatkowo PVR + Canal Plus HD i Sport na Ostro....

Jakim cudem mogą być tak duże rozbieżności?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do mnie Pani konsultantka i pow, że najlepszym wyjściem będzie poczekać do kwietnia na nowe promocje lub udać się bezpośrednio do BOKu

@Robinson mówiła, żeby podejść i zapytać czy nie wymienią nam w BOKu dekodera SD na HD. Możliwe, że tak się stanie, ale ona nie wie jak jest dokładnie z pakietem Złotym

Wszystkie tak różnorodne oferty zależą od lokalizacji.... Może być w B-B czy w Wawie dużo lepsza promocje, a u nas nic nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie otóż moja siostra ma vectrę pakiet platynowy i chce do tego jeszcze dokupić internet flash net 16MB.Czy będzie mogła mieć do tego Xboxa czy to jest usługa dla nowych klientów.I czy będzie musiała odnowa podpisywać umowę.Tu macie link do oferty: http://www.vectra.pl/internet/uslugi_dodatkowe/xbox/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robinson mówiła, żeby podejść i zapytać czy nie wymienią nam w BOKu dekodera SD na HD.
Wymienią, ale chcą nie tylko opłatę aktywacyjną (na to bym się zgodził), ale także comiesięczny haracz 10zł, co przy umowie na 3 lata daje 360zł dodatkowo za dekoder, który i tak pozostaje ich własnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na kanały cyfrowe w kablu jest bardzo dużo nawet z analogiem. Więcej niż potrzeba w chwili obecnej. Vectra nie planuje dodć 400 nowych kanałów więc miejsce nie jest potrzebne :-).

Analogu wyłączać nie muszą bo nie ma takiego obowiązku dla TV kablowych. Napewno wyłączenie nie nastąpi w roku 2013 ale należy się spodziewać iż oferta będzie ubożała ze względu na chęć przejęcia kontroli nad dzieleniem sygnału na kilka odbiorników telewizyjnych( jeden odbiornik = jeden abonament, kolejny odbiornik dopłata do abonamentu itd.). To jest najbardziej istotna przyczyna stopniowego wycofywania się z analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...