Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

O tym, że Vectra ma abonentów w głębokim poważaniu nikt nie musi mnie przekonywać, ale w ich dobrze pojętym interesie jest podpisanie umowy ze sportowymi programami Polsatu chociażby dla tzw. dobrego PR. W końcu we wszystkich mediach podkreślane jest to, że jest to jedyna sieć kablowa bez w/w kanałów- nie wstyd Wam?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy to prawda, że przynajmniej w Kielcach, vectra nie oferuje umów na 12 miesięcy ? Dodatkowo nie ma ofert na sam internet, są wyłącznie same paczki. Nie wiem czy to niekompetencja pracowników czy ciemna prawda, bo jeżeli okaże się to prawdą, to ja na pewno nie będę wiązał się umową na 2 lata i będę musiał poszukać innej alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTERNET na bank jest osobna oferta bo Ja po zerwaniu umowy podpisalem sam net 16mb za 50 zl na 3 lata ale umowy na inernet na 12 miesiecy tez sa tylko ceny sa wtedy wyzsze. I kazda usluge mozesz miec osobno. Teraz trwa promocja na net do konca marca. Wiec tu oszukuja Cie. Wejdz na strone www Vectry i tam w dokumentach popatrz na ich oferte. Jak sie na cos zdecydujesz to idz z wydrukiem tego do nich i rzuc im to na py...k. inaczej sie nic nie zalatwi wiem po sobie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odpowiedz :)

 

Generalnie zastanawiam się, bo dali mi propozycję Platyna HD z WiFi + 24Mb za 119zł na 24 miesiące. Z reguły jestem stanowczo na NIE jeśli chodzi o umowy na więcej niż rok, natomiast już 3 rok mam neta 8Mb, za którego z roku na rok płacę coraz więcej,a 24Mb starczyć raczej powinien na 2 lata, chociaż i tak nie wykorzystam jego potencjału :P

 

Drugim wariantem jest TV N Świat HD za 59zł + net z Vectry 16Mb za 65zł na rok (wg ich strony) i teraz nie wiem która opcja jest lepsza :P

 

btw: mógłbyś powiedzieć mi czy w Vectrze w platynie jest N sport HD ? Bo nie za bardzo jestem w stanie rozkodować tego z ich strony ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy to prawda, że przynajmniej w Kielcach, vectra nie oferuje umów na 12 miesięcy ? Dodatkowo nie ma ofert na sam internet, są wyłącznie same paczki. Nie wiem czy to niekompetencja pracowników czy ciemna prawda, bo jeżeli okaże się to prawdą, to ja na pewno nie będę wiązał się umową na 2 lata i będę musiał poszukać innej alternatywy.

 

Każdą usługę możesz kupić od Vectry osobno i także na 12 miesięcy. Wielu moich znajomych ma sam internet z Vectry albo samą TV. Znam nawet takich którzy mają umowy na czas nieokreślony: z miesięcznym okresem wypowiedzenia (nie są związani okresem rocznym czy dwuletnim w umowie).

Coś Ci BOK w Kielcach nawalił. Zadzwoń sobie na infolinię albo zamów przez internet z pominięciem BOK'u w Kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!

Wczoraj instalowałem dekoder Cyfrowej Vectry (Technista) i wyszukało mi wszystkie kanały, nawet te których nie mam w pakiecie.

Dziś dałem wyszukiwanie na nowo i znalazło mi okrojoną ilość kanałów, nie pomogło 3 krotne ponowne szukanie, wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!

Wczoraj instalowałem dekoder Cyfrowej Vectry (Technista) i wyszukało mi wszystkie kanały, nawet te których nie mam w pakiecie.

Dziś dałem wyszukiwanie na nowo i znalazło mi okrojoną ilość kanałów, nie pomogło 3 krotne ponowne szukanie, wtf?

 

Każdy dekoder wyszukuje wszystkie kanały. Na liście masz wszystkie a oglądać możesz tylko te które masz w pakiecie. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem przez kilka tygodni możesz oglądać wszystkie kanały ( czas dostępu zależy od pakietu jaki wybrałeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nagrywaniem. Mam dekoder PVR 5830. Wszystko było w porządku do wczoraj. Chcieliśmy ustawić nagrywanie i wyskoczył błąd "Mało pamięci na dysku". Usunęliśmy prawie wszystko i nadal występuje ten błąd. Ktoś wie co może być przyczyną?? Pomogło wyjęcie wtyczki z prądu. Ciekawe na jak długo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do następnego razu :-).

"Program wykonał nieprawidłową operację i zostanie zamknięty...." :-) To norma w takich sprzętach które działają na jakimkolwiek sofcie. Wyłączenie zasilania od czasu do czasu zawsze pomaga.

Ja wyłączam z prądu jak dłużej nie oglądam. Po pierwsze dlatego że nie lubię jak urządzenie które "nic nie robi" pożera prąd a po drugie nie ma problemów z zawieszaniem :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie cyfrowej Vectry jest sporo brakujących pozycji stacji w ofercie moim zdaniem powinni dodać:

109 - Polsat HD

110 - Polsat 2

122 - TVS HD +1

123 - TVN 7 HD

124 - TTV

218 - Polsat Sport

219 - Polsat Sport Extra

220 - Polsat Sport HD

221 - Polsat Sport News

222 - Polsat Play

304 - Universal Channel

305 - Scifi Universal

321 - Polsat Film

332 - FOX

333 - FOX HD

336 - MGM HD

337 - Wojna i Pokój

340 - N Premium

341 - N Premium 2

342 - N Premium 3

343 - N Premium 4

404 - Baby TV

412 - Polsat JimJam

710 - Polsat Cafe

712 - TVN Style HD

713 - Viacom Blink

804 - Polsat News

813 - TVE Internacional

815 - RTL 2

816 - Super RTL

818 - SAT.1

824 - Channel One Russia

829 - VOX

 

brakujące miejsca można zobaczyć na tej stronie:

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... programow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...