Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest wszystko ok a jak jesteśmy przy epg to niech może Vectra 01 odpowie na pytanie kiedy ma zamiar dodać egp na kanałach : TV Trwam, TV Lokalna,TV6, Canal + Weekend,The Poker Channel, ID Investigation Discovery, Mezzo Live HD, Czwórka Polskie Radio, Kino Polska Muzyka, Polo TV, TV Disco, FTV HD, Style, Mango TV, France 24 ENG, Niemiecki Muzyczny, Belsat TV, RTP Planeta, LTV World

a i kanał Vectra Media TV powinien być wyżej gdzieś na 125 tylko jeżeli zrobicie na tym kanale pożądek może lepiej zrobić z niego Magazyn Abonenta Vectra puszczać tam Magazyn Abonenta Vectra, Promocje i zrobić taki cykl co zrobić jak się dekoder zawiesi jak go podłączyć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wziasc w vectrze pakiet z telewizja, internetem i telefonem i zastanawiam sie nad oferta na stronce( internet moze byc ten najnizszy czyli bodaj 8mb, telefon tez moze byc najnizszy, telewizja tez moze byc ten najnizszy pakiet z dekoderem+ do tego place obecnie 20 zl za c+ i mma nadzieje ze nawet jak przejde na ta paczke to sie nie zmieni).

zainteresowala mnie oferta z notebookiem i xboxem(za 135 i 150 zl odpowiednio)

ten notebook podobno ma moniotrek 10 calowy wiec nie za bardzo podoba mi sie to(zeby dawali chociaz laptopa)

a co do xboxa to co prawda mam jednego z mniejszym dyskiem ale taki drugi mozna byloby ladnie sprzedac- ( czy ktos wzial tego xboxa? moze mi podac jaka jest jego data produkcji-czy da sie go zflashowwać ,,przerobic''?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak, ale przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, a mianowicie, że, brakuje mi tu jeszcze podglądania co jest na danym kanale bez konieczności wchodzenia w EPG. W dekoderach Polsatu naciskało się "info" i klawisze od przełączania programów, co nie zmieniało nam kanału, ale tylko belkę z informacją. Bardzo pożyteczne, no ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD z oprogramowaniem Vectra Novo tak ma, że możesz sobie na pasku na dole przeglądać zawartość wszystkich kanałów bez konieczności zmieniania programu. Jest też funkcja "Polecamy" gdzie znajdziesz programy polecane przez Vectrę na dany dzień, tydzień, oraz funkcja "szukaj" gdzie wpisując nazwę-tytuł programu dekoder odszuka ci wszystkie kanały i godziny w danym tygodniu kiedy interesujący Cię tytuł występuje. Możesz sobie też ustawić "przypomnienie" na podstawie EPG - dekoder sam się przełączy w danym dniu i godzinie na program którego dotyczy przypomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam internet w Vectrze (mowa na 9 miesiecy, konczy sie jakos kolo maja) i chcialem dolozyc do tego TV. Przedstawiciel zaproponowal paczke TV platynowy + net 16 za 69,90 w pierwszym roku i cos kolo 114 w drugim, informujac, ze w 12 miesiacu bedzie mozna zmienic promocje skutkiem czego w ten wyzszy prog cenowy nie wpadne...

Iteraz mam watpliwosc - czy jest to mozliwe? Bo z umowy ktora przedstawil jak dla mnie wynika ze tak sie nie da zrobic, ale przedstawiciel twierdzi ze taka jest praktyka i ze w sumie samo to ze teraz zmieniam jedna promocje na druga o tym swiadczy...

Ktos cos wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert03: Tak,

ja też mam z nimi "na pieńku". Próboją mi wmówić że mam niezapłacony abonament za jakiś miesiąc w 2009 roku. Wysłałem listem poleconym stosowne dowody, poniosłem koszty żeby udowodnić że mam rację a oni od września milczą i reklamacja wisi . Na dodatek przestali przesyłać rachunki do zapłaty.

A podobno na odpowiedz w sprawie reklamacji mają 30 dni ?

 

Tak. Kontakt z klientami to bardzo słaba strona Vectry. Nie radzą sobie z tym wogóle. Gdyby nie lokalny BOK który robi co może i próboje "świecić oczami" za centralę to miałbym mniej cierpliwości.

Na pocieszenie dodam że ich wszelka konkurencja wcale nie jest lepsza w tej kwestii...

No tak tylko że konkurencja nie dostała pół miliona kary od UOKiK...

Też się chyba wkurzę i na nich doniosę a nazbierałoby się. Od nieodpowiadania na reklamacje, nieprzysyłanie rachunków po kompletny brak informacji o uruchomieniu i wycofywaniu kanałów z oferty...

Robert03: Dziękujemy za uwagi. Obsługa tak wielu abonentów stanowi duże wyzwanie i czasami pojawiają się problemy, których rozwiązywanie trwa dłużej niż chciałby tego abonent. Dokładamy jednak cały czas starań, aby sytuację poprawić w obszarze szeroko pojętej obsługi klienta. Jeśli podasz mi na @ swój numer abonenta postaram się pomóc w wyjaśnieniu sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Vectra-01: czemu na swojej stronie internetowej podajecie że dekoder jest za darmo, skoro sprawdzając wasz konfigurator przy każdej ofercie wyskakuje informacje że "W cenie zawarta jest miesięczna opłata za dekoder STB HD w kwocie 10 zł." ? Przecież jest to wprowadzanie klienta w błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z FB Vectry:

 

Dzisiaj prawdopodobnie aktualizacja softu w dekoderach PVR

Poprawki:

- Bukiety kanałów telewizyjnych- lista kanałów telewizyjnych została podzielona tematycznie, aby szybciej odnajdywać interesujący kanał;

- Vectra Portal - strona internetowa Vectry przygotowana na dekodery

- Animacje w Menu (tylko modele 5830 CDX i 3830 CD)

- Oszczędność energii - automatyczne przełączanie dekodera w stan uśpienia przy braku aktywności (zmiany kanału, głośności itp.) przez określony czas (od 4 do 8 godzin, funkcja dostępna przez MENU -> Twoje Preferencje -> Oszczędność energii);

- Szeregpoprawek zwiększających szybkość działania dekodera;

- Nowe loga graficzne programów telewizyjnych.

 

Od 18 stycznia nowa wersja aplikacji będzie dostępna dla klientów z dekoderami PVR HD. Abonenci posiadający dekoder HD otrzymają nową aplikację najpóźniej przed końcem lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartościowa wydaje się tylko funkcja oszczędzania energii. Reszta to wodotryski które pewnie zamulą dodatkowo sprzęt. Dodatkowo, jeśli bukiet kanałów będzie oznaczał to, co w Nce, to będzie kicha. Zamiast po naciśnięciu EPG dostać listę kanałów, trzeba wcześniej wybrać interesującą kategorię. Kursor domyślnie nie jest na "wszystkie programy" tylko na "bukiecie", do którego zalicza się oglądany przez nas program, przez co włączenie EPG to klikanina, wrrrrr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, właśnie pobieram ;)

 

No więc tak

 

- loga się pojawiły, jak w N'ce. W bardzo dobrej jakości. Mi tam się podoba, choć pewnie niektórym będą przeszkadzać

- VECTRA Portal - na razie nic ciekawego, interaktywne okienko promocyjne, do tego w safe-mode i w efekcie dość małe

- VECTRA Gry - nadal nieaktywne

- oszczędność energii - można sobie ustawić, żeby po m.in 4h brak aktywności dekoder się wyłączył.

- EPG też ma dodane logotypy

- te "bukiety" to po prostu poszczególne "setki" z listy kanalow. Z poziomu wyboru listy kanałów można od razu przejść do konkretnej grupy - myślę że przydatne.

- w ustawieniach nagrywania jest jeszcze do wybrania "Skok w tył lub w przód" i konkretne czasy - nie wiem o co chodzi.

- co mi się nie podoba - lista nagrań ułożona teraz jest od tyłu, najnowsze pozycje są na dole i trzeba się przesuwać o góry

- podobna zmiana w przesuwaniu kanałó na belce, żeby sprawdzić co się dzieje na innych kanałach; chcąc iść do przodu trzeba teraz wybrać kanał w dół, a wcześniej byl to klawisz w górę. Nie wiem po co zmieniają coś do czego się przyzwyczailiśmy. Jacyś maruderzy chcieli, żeby zrobiono tak jak to jest od dzisiaj, no ale to taki szczególik zbędny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy dekoder HD PVR musi być podłączony przez kabel Ethernet, by połączyć się z internetem, czy wystarczy mu kabel TV Data? Bo mimo to, że wyświetla mi się "@" (cokolwiek ona oznacza) na przednim panelu, to po aktualizacji nie mogę wejść na Vectra Portal (kółko ładowania kręci się w nieskończoność).

I czy istnieje możliwość ponownego zainstalowania oprogramowania, bo po aktualizacji dekoder zaczął się trochę przycinać. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...