Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam STB ADB 3770CFX i u mnie to w ogóle nie działa bo nawet nie ma ikonek catch up, ogólnie to ten dekoder to jakaś porażka, niby ma 4 tunery a w porywach widzi 2, widzi go na stronie vectra online, ale nie można zlecić nagrania na niego bo niby offline a włączony prawidłowo, dla mnie to duży krok wstecz w porównaniu z poprzednim dekoderem z nagrywarką. A Vectra umywa ręce bo to wina producenta i kiedyś wydadzą poprawioną wersję softu. Kiedyś to słowo klucz, bo wątpię że będzie to kiedykolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to wszystkie dziwne.  Mam 4730cdx i jeszcze parę dni bez problemu mogłem zlecić zlecenie przez Vectre Online,  dziś nie mogę. Nie mogę ponowić uprawień przez Strefę Klienta.  Tak samo widzi mi 2 tunery. I do tego nie działa VOD. Podczas instalacji wyświetla się napis nie można zainstalować ustawień VOD. Mimo że ta usługa jest dostarczana na mój region. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, robertFF napisał:

Ja mam STB ADB 3770CFX i u mnie to w ogóle nie działa bo nawet nie ma ikonek catch up, ogólnie to ten dekoder to jakaś porażka,

 

No dokładnie - nie ma ikonek i nie idzie w epg się cofać do dni wcześniejszych.

Znalazłem na to sposób taki ,że naciskam guzik  wyszukiwania (chyba mikrofon namalowany na pilocie) i wpisuję np. wiadomości - wtedy pojawia się lista programów co już leciały , niestety nie ma podpisane z którego są dnia - więc trzeba sobie szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News był na liście długo przed EURO .Dawałem nawet scren, nawet Vectra mówiła ze i tak te kanały nie będą działać i są za to w Multimedia

Ja też mam kanały Polsat Sport News czy MTV Hits z napisem kanał niedostępny w Twoim pakiecie.

A jaki Polsat Sport News ma numer kanału bo teraz nie mogę znaleźć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arkon napisał:

Jest dziwnie, bo dodałem go naiwnie do swojej listy kanałów, gdzie dalej jest, ale na liście ogólnej został tylko MTV Hits na pozycji 1000.

@Bartosz1Dla Twojej ciekawości dekoder 4K, nie smart.

 

Dziwne, bo pisałem teraz do VECTRY i nie potwierdzają tej informacji - że są te kanały nawet na dekoderach 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...