Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, d107 napisał:

Ale nie dodadzą, przestań już skomleć.
Nie po to usuwali MTV, aby teraz dodawać. 
ALe fakt, MTV 80 to perełka muzyczna podobnie jak MTV Classic. MTV Base trochę się popsuło względem dawnych lat  

hahaha. 

1 minutę temu, Beks napisał:

Po co kolejne kanały powtórkowe? Jak dla mnie to powinni dodać PSP i PSN i Vectra byłaby fajną kablówką. Posiadam teraz pakiet Platynowy nawet nie wiem ile kanałów dokładnie, a tak naprawdę oglądam może ok.20 programów i to wszystko. 

 

To po co gadają że ciągle poszerzają swoją ofertę i nadal będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bartosz1 napisał:

hahaha. 

 

To po co gadają że ciągle poszerzają swoją ofertę i nadal będą?

Marketingowy bełkot, propaganda, nakręcanie rynku, dorośniesz to zrozumiesz. 
Poproś rodziców o satelitę, że chcesz mieć 1000 kanałów w tym FTA i już

Edytowane przez d107
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe , że Polsat Sport News , MTV80 , MTV 80 . MTV Hits są od niepamiętnych czasów w Multimedii która to sieć (biedna) została sprzedana (wcielona?) do bogatej Vectry. Co prawda my nie mamy 4K itp.luksusów , ale i to jest dobrze i taniej. A jestem w Multimedii 20 lat....😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam znam wielu abo Vectry , którzy już dziś przenieśliby się do np UPC 😀 gdyby mieli taką możliwość.

 

Dziwi mnie też trochę pytanie, po co nowe kanały ? A po to by mieć wybór ? To że jedna osobę nie interesuje np. CBs reality, nie oznacza , że ja nie chcę tego oglądać . Kablówka ma dać wszystko co może , a każdy z nas wybierze to co chce i na co ma ochotę. Oczywiście, że mogę wziąć pc czy polsat box by mieć np. Polsat premium , ale nie każdy ma możliwość montażu Anteny za oknem czy dachu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niektórzy narzekają na tą ofertę programową,  to jak żyje i znam Vectre to zawsze ona była taka jakby zacofana.  Jako dzieciak mieszkałem w mieście, to właśnie miałem Vectrę. I obserwowałem multimedie, którą na innym osiedlu miasta, miała dostęp moja babcia. I oczywiście co zazdrościłem, że w multimedii mieli dostęp do większej ilości kanałów dla dzieci,  a w Vectrze tylko ówczesny MiniMax. Ale to już nie tylko na tym przykładzie.  Nie było wtedy C+, późno dołączali nowe kanały TVNu.  Zdążyli dopiero dodać jeden, gdy na rynek wchodził następny.  Różnica była nie wyobrażalna.  I tak samo większe bum, więcej kanałów, zauważyłem na platformie Cyfrowego Polsatu, gdy wyprowadziłem się na wieś.  A Vectra nadal była kulawa.  I po tych 17 latach to, gdy znów mam dostęp do Vectry, to wiadomo z duchem czasu się rozwinęło. Ale w porównaniu do innych sieci kablowych to nadal się umywa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że tacy operatorzy jak  Play, CDA, GoNet szybciej dogadują się i dołączają mniej popularne kanały( niszowe- przeznaczone do wybranej grupy odbiorców) niż  takie giganty jak Vectra , czy UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CureMar napisał:

A kiedyś próbowałeś się poruszać po EPG, które ma kilkaset pozycji? Bo tym skończyłoby się dodawanie do oferty każdego możliwego programu.

Po co jak można ustawić kilkadziesiąt własnych, ulubionych kanałów? Może Ty lubisz przeciętność, ale nawet w Vectrze są klienci bardziej wymagający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon -ja odnoszę się do wpisów typu:

10 godzin temu, Besciakos napisał:

Kablówka ma dać wszystko co może

a to mogłoby się skończyć listą ponad tysiąca kanałów. Spróbuj wówczas poustawiać ulubione. Albo kontrolować zmiany na liście kanałów, gdy listą zarządzasz przez EPG telewizora - najczęściej wówczas tylko dostajesz komunikat "zaktualizowano listę kanałów" i szukaj wówczas co doszło/ubylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez właśnie jakość w życiu nie wziąłbym orange (telewizja). I tak TV linearna powoli idzie do śmietnika i będzie tylko jako dodatek do usług oferowanych (Internet i VOD).   Jambox oferuje blisko 300 kanałów (liczą SD podobnie jak vectra) w swojej ofercie ( ponad 238 kanałów  + reszta duble w SD) zatem ma NAJWIĘKSZY wybór kanałów dla abonenta na rynku - stawiając za punkt ilość i wybór. Proste

Edytowane przez d107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od paru lat pojawiają się takie głosy, ale póki co jakoś się nie sprawdzają. Na tę chwilę u mnie priorytetem jest PC+. Wszystkie ważne dla mnie kanały są w dobrej lub doskonałej jakości jak C+4K, dobry dekoder 4K, fajny VOD i w cenie Canal+ online. Dwa minusy to brak sportowych Polsatów(choć tam coraz mniej jest do oglądania) oraz brak możliwości ułożenia własnej listy kanałów, ale jak to mówią nie ma usług bez wad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Canal+ 4K w kablu zapomnij, od dawna CI piszemy byś przeszedł do NC+ i zostawił to dziadostwo. Dobrze by było byś wyłapał promocję z darmowymi/lub za pół ceny początkowymi miesiącami wtedy byś wcześniej mógł odpalić te "elitarną" LM z PSP i poczuć błogostan jako kibic 

Edytowane przez d107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Nie zgadzam się z Tobą. Z mojego punktu widzenia najlepszą ofertę ma Orange, tylko jakość pozostawia sporo do życzenia, potem są UPC i PC+.

Testowałeś Orange?

Podobnie jak w temacie Viaplay, niektórzy psy wieszają na streamingu na oczy nie widząc jak faktycznie apka wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedyś pojawi się C+ 4K w kablówkach  (pytanie co na nim będzie jeszcze ciekawego) to przypuszczam, ze w pierwszej kolejności będzie to Orange IPTV.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...