Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra wyłączyła forum na Facebooku.

 

Jak zwykle to nie Ich wina. Srata tata.

Pilot od tego Arrisa nie ma przełącznika TV/Radio? Trzeba klikać Ok i szukać po liście? Co włącza przycisk lupy? Zmieniarka od 5830cdx ma więcej guzików.

Słuchasz radia przez TV? Szacun ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z dekoderem od Vectry - 5830CDX, będę zgłaszał usterkę, więc wymienią mi dekoder: pytanie takie - czy jest obecnie jakiś lepszy dekoder od Cectry? czy brać ten sam model? Słyszałem o dekoderze który może nagrywać dwa różne programy i jeszcze pozwala na oglądanie trzeciego - ktoś może się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie lepszy jest Arris, który posiadam. Jest szybki, można nagrywać 2 programy i oglądać 3, ale wnerwia mnie to, że strasznie głośno pracuje dysk. Miałem stary PVR i on tak głośno nie pracował. Nie wiem czy to ja trafiłem na wadliwy egzemplarz, czy taka "uroda" tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma taki dekoder i może to potwierdzić?

 

 

Drugie pytanie: posiadam umowę do wrześnie przyszłego roku, ale SNO mam na czas nieokreślony, mogę w każdej chwili zrezygnować z niego, płacę za sam SNO 6,99 - chciałem dziś zabrać pakiet eleven + SNO za 15zł ale Pani powiedziała że nie mogę SNO za 5zł ponieważ już go posiadam a promocja jest skierowana tylko do osób które go nie posiadają, nie mogę go wypowiedzieć i zabrać nowego za 5zł, wcześniej jak dzwonili to nic takiego nie słyszałem. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Arrisa aż tak nie słychać, albo ja się nie przysłu[beep]ę, natomiast te oszczędzanie energii działa różnie, dlatego trzymam na standardowym, bo na tych dwóch innych czasami dekoder się nie budził lub zamiast odpalać się 8 sekund na podwyższonym, to raz odpalał się ponad 60 sekund, jak na maksymalnym. Ogólnie dekoder ok. Szybki, ale nie dostał chyba jeszcze tej ostatniej aktualizacji co CDXy :)

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć: posiadam umowę do wrześnie przyszłego roku, ale SNO mam na czas nieokreślony, mogę w każdej chwili zrezygnować z niego, płacę za sam SNO 6,99 - chciałem dziś zabrać pakiet eleven + SNO za 15zł ale Pani powiedziała że nie mogę SNO za 5zł ponieważ już go posiadam a promocja jest skierowana tylko do osób które go nie posiadają, nie mogę go wypowiedzieć i zabrać nowego za 5zł, wcześniej jak dzwonili to nic takiego nie słyszałem. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko o opinię. Obecnie mam pakiet platynowy + internet 100. Za całość płace 85 zł. W sierpniu kończy mi się umowa i zastanawiałem się nad przejściem do innego dostawcy usług - nc+. Ale Vectra proponuje obecnie promocję na pakiet Film GO (HBO 1-3, OD i GO) za 20 zł, przy czym okres zobowiązania wynosi dwa lata. No i przyznam, że jestem troszkę w kropce, bo HBO GO kusi, oj kusi. Te 105 zł miesięcznie za dość bogaty pakiet nie jest wygórowaną ceną. Jak sądzicie, warto - mam tu na myśli cenę względem jakości usługi? Wiem, że pytanie jest nieco abstrakcyjne, ale naprawdę chętnie poczytałbym opinie innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Jak sądzicie, warto - mam tu na myśli cenę względem jakości usługi? Wiem, że pytanie jest nieco abstrakcyjne, ale naprawdę chętnie poczytałbym opinie innych użytkowników.

Warto mieć NC+.

Jakość Vectry zarówno programowa jak i techniczna jest słaba. :P Zależy ci na dobrej usłudze Online to NC+Go więcej ma do zaoferowania.

Edytowane przez kingofsouth
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawop jeżeli nie zależy ci na sporcie z CP to dla mnie Vectra nie ma lepszej oferty od NC+. :P

Kilka razy w miesiącu spędzam weekendy gdzie oglądam Vectrę i nic mnie tam nie urzekło. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...