Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak umowę masz do września to nie kombinuj. Kupisz CANAL+ na 2 lata, a we wrześniu zrezygnujesz z TV, bo coś Ci wypadnie, a Ty dalej będziesz płacił za całe CANAL+.

 

Jak już brać to żeby była jedna data wszystkich usług.

Umowa mi się kończy we wrześniu, ale 2018. Dzwoniłem na infolinię i mogę wykupić CANAL+ Select za 35 zł, dodatkowo zaproponowali SNO plus Eleveny za 15 zł. Jak myślicie, warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu przedłużyłem umowę na Platyna + SnO + C+ Select + Eleven / 100 mb + net mobilny 1 GB (niby za free) za 129zl na dwa lata! Plus zamienili mi dekoder HD, który tak mulił, że szkoda gadać, na kartę CI+. Teraz wszystko śmiga jak należy! Z ceny jestem zadowolony, tylko się zastanawiam, czy czasem jeszcze z tego nie zrezygnować (14 dni na to jest) po utracie praw na LM Canal+. Co prawda jeszcze przez rok mają licencję, ale po tym roku zostanie liga polska i angielska, a nie wiem, czy dla tych dwóch lig warto bulić miesięcznie po 35 zł...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam nadzieję na obniżkę ceny C+ w związku z prawdopodobną utratą LM. C+ Select powinien kosztować góra 20-25 zł, do tego 10 zł za Eleven. Za całość wyszłoby ok. 100 zł. To jeszcze mógłbym zaakceptować. Przy okazji pytanie jak jakość Canal+ HD w Vectrze? Lepiej niż innych programów, bo w nc+ jest znakomity obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pytamm oficjalnie NC+ nic nie straciło.

Jestem abonentem NC+ i ja o niczym nie wiem ;) dlatego ty będąc abonentem Vectry nie możesz mieć promocji na coś co jeszcze się nie wydarzyło. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież nie przesadzam ze ta promocja to nie zbieg okolicznosci.

Oficjalnie nic się nie stało, Vectra nie robi tej promocji bo "coś wie".

Zarówno CP tym bardziej NC+ nie potwierdziło tych rewelacji więc, spokojnie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam nadzieję na obniżkę ceny C+ w związku z prawdopodobną utratą LM. C+ Select powinien kosztować góra 20-25 zł, do tego 10 zł za Eleven. Za całość wyszłoby ok. 100 zł. To jeszcze mógłbym zaakceptować. Przy okazji pytanie jak jakość Canal+ HD w Vectrze? Lepiej niż innych programów, bo w nc+ jest znakomity obraz?

25 zł to bierze C+ a gdzie kablówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot od tego Arrisa nie ma przełącznika TV/Radio? Trzeba klikać Ok i szukać po liście? Co włącza przycisk lupy? 

 

Pilot od Arrisa nie ma dedykowanego przycisku do przełączania na radio. Tak to wymyślili i tego przeskoczyć się nie da, a przycisk lupy jest od kontroli rodzicielskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...