Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

 

adales, dnia 27 Lut 2017 - 23:11, napisał:

panowie ale lipa. Jutro kończy mi się umowa zgodnie z wypowiedzeniem. 

Tydzień temu dzwonili z utrzymania klienta i proponowali dokładnie to co jest na stronie. Interesowała mnie platyna pvr + 50MB wifi. Dostałem cenę 104,9zł. Powiedziałem, że jednak troszkę za drogo i cisza. Nikt już nie dzwonił. Nie da się nic ugrać? Jutro muszę zadzwonić, żeby wycofać wypowiedzenie i chyba zostanie przy tym co mam. 

Obecnie mam złoty pvr + 50mb za 69,99 zł.

 

I jak sie skonczylo ? Najgorsza sytuacja jak duk proponuje slabe warunki a ty sie nie zgadzasz a pozniej juz cisza.

 

Skończyło się tak, że chciałem odwołać wypowiedzenie: panie nie da się, proszę iść do BOKu gdzie je pan złożył. 

No to zadzwoniłe do DUKu i wziąłem co proponowali: złoty prv + 150MB za 80 zł. Okazało się, że nie mają mojego numeru tel w bazie.

Wygląda na to, że jak gość dzwonił z ofertą i się nie zgodziłem to usunął mój numer z bazy...

Teraz myślę, żeby zrezygnować (jest 14 dni na rezygnację) i pozostać przy tym co miałem, czyli złoty prv +50MB na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mogli tylko dać w HD

Na razie to jeszcze nie wiesz czy nie będziesz dodatkowo płacił za to HD (Nowa, WP, Metro)

 

Od 7.03 Zoom tv SD i HD w ofercie Vectry

A TV4 HD? Po ch.... przenosili TV4 SD na 125? Mogło zostać na 108 HD na 118 a na 125 dać TV6

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba Telewizji Polskiej się nie spodobało że Vectra umieściła jej kanały tak daleko na swojej liście i po powrocie TVP Info do tzw. "setki" na pozycje 135 taka sama sytuacja od jutra (7.03.) czeka kanał TVP Kultura - wraca na pozycje 149.

 

INFO z: http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/21/39/2139/plansze_www.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skierniewicach już po "upgradzie". Tak na szybko: jakość kanałów SD jest jeszcze gorsza.Na kanale VH1 kwadraty są tak wielkie przy szybkich scenach, że nie wierzę własnym oczom... nie żartuję. Namieszali chyba też z nasyceniem kolorów bo kolory są intensywniejsze. Czerwony kolor jeszcze bardziej daje po oczach niż ostatnio. Co do kanałów HD nie wypowiadam się bo za mało je oglądałem, żeby coś "obiektywnego" napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie oferty, aktualnie jestem w MM kończy mi się umowa i zastanawiam się nad przejściem do vectry, w MM brakuje mi kanałów National Geo, to co mnie interesowałoby to:

- Pakiet Złoty z HD 49,90zł/mc - (tu jest National + Polsat sport)
- Pakiet eleven 14.9 zł 
- Sport na ostro 14.9 zł (pozostałe kanały sportowe)
- Internet 50 Mb/s 39,90zł/mc lub Internet 100 Mb/s 49,90zł/mc
- telefon Plan Domowy 100  20,00zł/mc
 
Taką ofertę podobną jak wyżej w MM płaciłbym 80 zł (bez National Geo bo tych kanałów MM nie posiada w swojej ofercie).
 
W Vectra według cennika na stronie wychodzi około 140 zł, czy można coś ugrać taniej? 
Czy umowę można podpisać na 12 miesięcy ?
 
Zależy mi na: internet około 50/100, telefon stacjonarny, tv - kanały national geo, poslaty sport (siatkówka), eleven (liga hiszpańska).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty Ekstra HD + 50Mbps jest za 94,90zł/mc (ten pakiet to Złoty + Sport na Ostro), a z netem 100Mbps jest za 99,90zł. Relatywnie opłaca się druga opcja - 24 miesiące i tu nic nie ugrasz

Eleveny są za 14,90zł na 12 miesięcy

Plan Domowy bez limitu masz za 20zł.

 

Łącznie wychodzi to 130-135zł. Musiałbyś wiedzieć czy dla przechodzących z innej sieci jakichś nie ma promocji lub np. promocji lokalnych.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag123 

Dzięki za informację, faktycznie Złoty Ekstra HD (tu będę miał sport + National Geo) + eleven + net + telefon - wiem już teraz o co się pytać dzwoniąc po ofertę.

Miałem gdzieś ulotkę z vectry (jak kablowali budynek to zostawili) i tam był numer do lokalnego opiekuna, najprędzej tam dostanę jakieś zniżki.

 

@Arkon

Tak MM ma być przejęta przez UPC, piszą na forum, że około roku jeszcze im zejdzie z tym przejęciem - dlatego zależy mi też na umowie nie dłuższej niż rok. Póki co u siebie w bloku UPC nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał na twoim miejscu Złoty ekstra z 50Mb za 94,90, Eleven za 9,90 i telefon bez limitu do dwupaka za 20zl. Umowa na 24 m-ce, aktywacja 19zl, pierwszy m-c po 1zl.

Mógłbyś wziąć z umową bez zobowiązania ale tylko paczkę złoty ekstra z netem. Eleven niestety byłyby na zobowiązanie 12 mcy za 14,90 lub z utrzymaniowki za 9,90 na 24 m-ce.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...