Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rozkład programów w Kropce TV:

http://img825.imageshack.us/img825/1984/zdj287.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/6466/zdj288n.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/4803/zdj289.jpg

jak dla mnie zmiany na plus, dołożono trochę programów, chociaż ich kolejność mogłaby być trochę inna no ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia, cena bez zmian 1,69zł :smile:

Czyli jak dla mnie Kropka dalej ma chyba najlepszy układ programów.

 

Ostatnio irytuje mnie TeleŚwiat gdzie dają ramówkę Polsat Sport News. Przecież ramówka na tym kanale ma się nijak do tego co tam faktycznie leci, już lepiej jakby dali ramówkę tego całego FightKlub jak w Kropce, albo np. ESPN America niż tamtego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85: Dokładnie. Ale dziwi mnie ona - są praktycznie wszystkie ogólnopolskie(nawet BBC Entertainment),a nie ma TVS :!: To jest dziwne :!: Przecież TVS zawsze można dać ściskając Puls 2! Bez przesady.

@Akwafan: A co ci się nie podoba w nowej Kropce TV? Moim zdaniem Kropka TV jest w porządku(choć znam ją tylko z tego forum bo zamknęli nam Biedronkę :lol2: ),ale szkoda że nie ma TVS-u. Fajnie zrobili z tym działem kanałów paradokumentalnych(nowy dział oznaczony kolorem jasnoniebieskim) :D

@Poland: Pozostało tylko mieć nadzieję na to że nic nie zmienią w Kropce TV(chyba że chcą dodać TVS i rozluźnić Filmbox - to wtedy tak) - gdzieś słyszałem że mają tam siedzieć przez miesiąc :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dla mnie Kropka dalej ma chyba najlepszy układ programów.

 

Ostatnio irytuje mnie TeleŚwiat gdzie dają ramówkę Polsat Sport News. Przecież ramówka na tym kanale ma się nijak do tego co tam faktycznie leci, już lepiej jakby dali ramówkę tego całego FightKlub jak w Kropce, albo np. ESPN America niż tamtego badziewia.

 

Przesadzasz. Ramówka jest prawidłowa a zmiany jak są to dotyczą wszystkich kanałów Sportowych Polsatu bo jak sa przetasowanie to zmiany są we wszystkich kanałach tak jak wczoraj gdy mecz Lechia - Legia miał być w Polsat Sport a był w Polsat Sport Extra. Zreszta na takim nSport tez do końca nie wiadomo jaki mecz np LM puszczą. Czasami zmiany są w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie widziałeś ramówki Polsat Sport News. Tam się praktycznie zawsze nic nie zgadza. Szkoda miejsca na na podawanie ramówki tego kanału. Porównałbym to do Comedy Central, ale tam przynajmniej co jakiś czas coś się zgadza.

 

Dotychczas wydawało mi się, że wszystko leciało tak, jak w programie, ale ostatnio co nie włączę, to leci inny program, niż w EPG. To jakaś amatorka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:O kurde :lol2:

@Akwafan: Wydaje mi się że zmiany w Programie TV mają dojść do końca tego roku(czyli dodadzą do gazety brakujące stacje z dvb-t kiedy wydawca tej gazety otrzyma sublicencję :D ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:O kurde :lol2:

@Akwafan: Wydaje mi się że zmiany w Programie TV mają dojść do końca tego roku(czyli dodadzą do gazety brakujące stacje z dvb-t kiedy wydawca tej gazety otrzyma sublicencję :D ).

Pozdrawiam

Dokładnie choć zmiany mogłyby wejść od razu gdyż sublicencja nie dotyczy stacji tylko symbolu DVB-T. Tak poza tym to zmiany mają też dosięgnąć również ''Tele 14 dni'' a w obydwóch pismach nie wykluczana jest zmiana szaty graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:Mój kolego co to oprócz stacji z dvb-t ma również dojść znaczek dvb-t?Jeśli tak to nie mogę się doczekać :)

Swoją drogą ja nadal czekam z niecierpliwością czekam na wyjście "naszych" budowlańców z Biedronki - ale sądzę że naprawdę szybko powinni to zrobić :lol2:

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:Mój kolego co to oprócz stacji z dvb-t ma również dojść znaczek dvb-t?Jeśli tak to nie mogę się doczekać :)

Swoją drogą ja nadal czekam z niecierpliwością czekam na wyjście "naszych" budowlańców z Biedronki - ale sądzę że naprawdę szybko powinni to zrobić :lol2:

Pozdrawiam,dobranoc

Tak i właśnie ten znaczek opóźnia całe zmiany - moim zdaniem aż tak mogli się nie gorączkować i wymyślić własny symbol dla kanałów z DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kropki TV to tak jak z filmem, jednemu się podoba innemu nie i trzeba uszanować wszystkie opinie. Mnie osobiście nowa Kropka TV podoba mi się ale tak nie do końca, głównie denerwuje mnie brak całego programu niektórych stacji np. TVP Sport. Z niecierpliwością czekam na nowy układ w Programie TV, ale znając życie znowu poupychają by mieć jak najwięcej programów ale program będą zamieszczać np. od 12 czy nawet później. Jak dla mnie lepiej dodali by mniej programów ale przedstawili by ich program bardziej szczegółowa. W chwili obecnej jak dla mnie który ogląda tylko programy NTC, Canal+ i HBO numerem 1 jest Teletydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOOLE: Dokładnie.Chyba niestety też tak zrobią :(

Mi się w Kropce TV nie podoba:

a)brak TVS

B)ścisnięty Filmbox

c)ściśnięte filmowe,sportowe i dokumentalne

Co mi się podoba w Kropce TV:

a)nowy odświeżony program w gazecie

b)dodany program dvb-t i wszystkich brakujących w gazecie :)

c)piękny wygląd pierwszych 3 kolumn 5 strony

d)pomysł na osobną kolumnę kanałów paradokumentalnych (TTV,ID,C&I i Zone Reality)

Sądzę że Kropka TV wygląda bardzo dobrze w tych zmianach ale mogła wyglądać lepiej :D

Co bym zmienił w Kropce TV:

a)zwiększył bym program stacji z dvb-t i TV Mobilnej

b)zwiększył bym długość ramówki Filmbox

c)zwiększył bym ramówki następującym programom: Filmbox,HBO 2,HBO Comedy,TVP Historia,History,

PSE,Eurosport 2,NSport,TVP Sport,Orange Sport,TVN Turbo,Polsat Play,ew. NPremiumHD,MGM HD i Tele 5

d)dodał bym do gazety program TVS,BBC Knowledge,D.Historia,History HD,Travel Channel,Sportklub+ :twisted: ,ESPN America,Extreme,Boomerang,ew.Filmbox HD,Filmbox Extra,TV 1000 i Wojna i Pokój.

To tyle na dzisiaj.

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w Kropce TV nie podoba:

a)brak TVS

Co mi się podoba w Kropce TV:

b)dodany program dvb-t i wszystkich brakujących w gazecie :)

Sprzeczność widzę w Twoim poście.
d)pomysł na osobną kolumnę kanałów paradokumentalnych (TTV,ID,C&I i Zone Reality)
TTV nawet nie jest kanałem paradokumentalnym, a Zone Reality przekształca się od grudnia i częściowo profil stacji ulegnie zmianom.
Sportklub+
Chcesz dodać nieistniejący kanał? Gratulejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik: Kurde znowu walnąłem głupotę :evil: .Postaram się teraz przed napisaniem jaki kanał chcę widzieć to poszukam czy ten kanał istnieje :) bo nie chcę walnąć głupoty :D .

Jeśli chodzi o TTV to czemu on się znajduje w kanałach paradokumentalnych to trzeba się spytać redakcji Kropki TV.

Mam nadzieję że już w poniedziałek zobaczę odmienione Program TV i Tele 14 dni :D .Niestety chyba durnie pracują w TV14 - tam nadal nie ma programów z dvb-t(wiem że dają najpopularniejsze 52 stacje - pewnie TV 6,TTV,Puls 2,ATM Rozrywka,PSN,Eska TV i Polo TV nie cieszą się popularnością :lol2: ) oprócz TVP Historii. To chyba jakieś nieporozumienie. :read:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zxcvbnm: W zasadzie mówiąc to masz rację - TV 6 i Puls 2 to badziewie wymagające usunięcia, ATM Rozrywkę(gdyby nie Kiepscy i Awantura) uważał bym za śmieć,to samo sądzę o TTV. Z tego wynika że nie ma nic ciekawego w dvb-t .Co do tego to mam mieszane uczucia co do tego.Z jednej strony pewnie będą się ludzie domagać tych badziewnych stacji, :D ,z drugiej strony ludzie później będą mieć pretensje o to,

że tych stacji nie powinno być/czemu one są, :| .

A ja nadal czekam na upragnione zmiany w Programie TV.Co to,zakochałem się w nim? :lol2:

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...