Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy gazeta ''Program TV'' powinna być wszędzie czy gdzie trzeba jej szukać? Ja nigdzie tego nie moge dostać. Jakim cudem oni mają taki nakład skoro tak trudno to dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie pewnie jest dostępna w połowie kraju a więc w tych województwach których to ośrodki regionalne Telewizji Polskiej są dostępne na stronach gazety a więc w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i we Wrocławiu - w pozostałych regionach nie wiem czy jest ta gazeta. Jeżeli już ta gazeta tam jest to pewnie zawiera właśnie dla wspomnianych regionów bo pewnie znając życie wydaje tylko jedną na wspomniane lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie w centrum Poznania nigdzie nie ma ''Program TV''

 

Tele Max, Kurier TV, Super TV są to takie same gazety pod innym tytułem. Czcionka jest dokładnie taka sama, grubość kolumn itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Jose:I to jest durne!Żeby Tele Max,Kurier TV i Super TV były takimi samymi gazetami to jest przesada.Chyba mi się wydaje że kiedyś w każdej z tych trzech gazet była inna czcionka.I tak było najlepiej.A teraz?Super TV i Tele Max to ta sama gazeta,różnią się tylko nazwą.

Powinno być tak że każda z tych trzech gazet ma inny układ stacji,inną czcionkę,inną prezentowaną liczbę stacji i inny poziom artykułów.A nie jak teraz :x:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo jednak jeżeli wierzyć temu newsowi: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ku ... redakcjami pisma o których wspominacie mają inne redakcje ale jak piszecie treść jest dalej ta sama. Tak więc od czego są te nowe redakcje od znanych nam z komputera poleceń "kopiuj-wklej" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland:Nie mają,tylko będą mieć inne redakcje.Mam nadzieję że każdy z tych tygodników będzie miał inną szatę graficzną i inny układ stacji.Ale niestety wydaje mi się że do gazety dorzucą kolejnych plotek :lol2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
52901010903.jpg

A to co to jest za gazeta? Bo Program TV i Teleprogramy inaczej wyglądają. Pod stacjami głownymi nic nie ma i do tego są po lewej a nie jak tu prawej stronie. Więc co to za gazeta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mówię prawdę.Jak coś to jutro się upewnię ale NOWE ZMIANY W PROGRAMIE TV!Jeszcze muszę zajrzeć jutro do Kolportera(czy jak mu tam)aby sprawdzić czy zmiany wystąpiły w Tele 14.

Oto zmiany w Programie TV:

- 3 rząd na 3 stronie(gdzie jest mniej więcej TELE 5) został zwiększony,

- z gazety znikły ośrodki regionalne TVP,

- TVP INFO(długość kolumny)została zwiększona do 2 rzędów,

- kanały z 3 rzędu zostały przesunięte o 2 kolumny w lewo,

- w miejsce TVN TURBO wszedł TLC,

- w miejsce FOXLIFE wszedł TV6.

Oto obecny układ kanałów w PROGRAMIE TV(pogrubionym zostały zaznaczone zmiany):

1 i 2 str bez zmian.

3 str 1 rząd:TVP INFO(długość 2 rzędów),reszta bez zmian

2 rząd:TVP Historia(pod TV PULS),reszta 2 rzędu bez zmian.

3 rząd:TVN 24,POLSAT 2,POLSAT CAFE,TELE 5,TRAVEL,TVN TURBO

4 str 1 i 2 rząd bez zmian.

3 rząd:FOX LIFE,TLC,TV 6

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to informacje do jakich dotarłem jakiś miesiąc temu wreszcie znalazły swoje potwierdzenie - szkoda tylko że w dalszym ciągu "Program TV" utrzymuje Polsat 2 gdyż na moje oko powinno być tam TTV a zamiast tego poszerzonego rzędu mogli dać TVP Historię zaś w miejscu obecnie zajmowanym przez ten kanał mogliby umieścić Puls 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:A gdzie by wtedy był Polsat 2?Swoją drogą chciałbym w gazecie widzieć TVP Seriale,ATM Rozrywka i jeszcze jakiś inne kanały,np.

TTV,PULS 2,Cartoon Network,Comedy Central,TCM i 13THSTREET Universal albo HBO 2.

Niestety patrzyłem do Tele 14 dzisiaj i niestety nie ma tam żadnych zmian.Ale poczekajmy do poniedziałku - może coś się ruszy :lol2:

O dziwo Program TV jest 1-wszą gazetą która wprowadziła te zmiany - z TV6 jest pierwszą gazetą w Polsce z tą ramówką a TVP Historia nawet Tele Tydzień nie ma :lol:

Mi się wydaje że w TELE 14 w miejsce TLC trafi TVP Historia a TLC i TV6 gdzieś upchną.A i może jeszcze dołożą do gazety np.Cartoon Network albo Discovery Science :D Ale poczekajmy co wykombinują :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale kiedy dzisiaj byłem w kiosku kupić Program TV to zobaczyłem - zdziwienie - chyba Tele Program za 89 gr.!Mógłby ktoś mi to wytłumaczyć :?: Jaki jest w tej gazecie układ stacji?Bo mi się wydaje że ta gazeta była dodawana do codziennych gazet :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Polsatu 2 to ten kanał w ''Programie TV'' mógłby zniknąć być zastąpiony przez ATM Rozrywkę. Według mnie w zasadzie taka podmianka nic by nie zmieniła ponieważ obydwie stacje nadają właściwie ten sam program z drobnymi różnicami. A co do ''Tele Programów'' to pewnie są tam te same stacje co w dodatku jednak z bardziej rozbudowanymi kolumnami z ramówkami będących tam kanałów telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:Pisałeś że ''A co do ''Tele Programów'' to pewnie są tam te same stacje co w dodatku jednak z bardziej rozbudowanymi kolumnami z ramówkami będących tam kanałów telewizyjnych.'' A wiesz jakie kanały są w tej gazecie?Bo mi się wydaje że w programie za 89 gr pewnie będzie program dla 10 stacji :lol2:

Czyli że w Tele Programach są te same stacje co w Programie TV?Jeśli tak,to dziękuję. :x

A co do Programu TV to jeszcze rozszerzyli 3 rząd do 18 linijek a 2 rząd do 21 linijek czym wszystkie stacje które mają w tych rzędach dokładniejszy program :brawo: Ale niestety na tych stacjach ucierpiały DISNEY XD i Minimini + - teraz ramówka Disney XD jest od 8:00 do 17:00 a Minimini+ od 13:00 do 16:30 - 16:50.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobną opinię. Zawsze wybierałem albo To i Owo albo Tele Świat, bo chociaż też miały swoje minusy to jednak jak dla mnie o wiele lepsze niż przereklamowany Tele Tydzień.

 

Teraz jednak korzystam z EPG, internetu i aplikacji na smartfony i te wszystkie "gazety" z programem tv mogą dla mnie nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mam do ciebie kilka pytań drogi użytkowniku PIOOLE a mianowicie czy może coś ci wiadomo na temat zmian listingowych w innych pismach Wydawnictwa Bauer ? Dokładniej to chciałbym się dowiedzieć czy inne pisma takie jak To iOwo TV czy Tele Świat też planują dodać kanały z Naziemnej Telewizji Cyfrowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To i Owo otrzymałem odpowiedz, ze myślą nad tym ale brak szczegółów, ale żeby było śmieszniej do Teletygodnia dzwoniłem w ostatni piątek 24.08 i na moje pytanie czy planują jakieś zmiany, wprowadzenie programów NTC Pani odpowiedziała "na razie nie planujemy żadnych zmian". Smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...