Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem oprócz tego katolickie tygodniki "Gość Niedzielny" i "Niedziela" mają w części z programem Telewizję Trwam.

A jak się nazywa ten ich dodatek no i czy ma grafikę porządną ?

 

Program TV w "Gościu Niedzielnym" nazywa się zwyczajnie "Program TV na tydzień". Okładka wygląda tak:

 

722491_TV_28_okladka1_7.jpg

 

Znajduję się w nim ramówka m.in.: TVP Seriale, Religia.tv, TV Trwam, TVP Kultura, TVP Historia oraz podstawowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja używam ProgramTV od WP na Androida w swoim telefonie. Bardzo dobra aplikacja jak dla mnie niezbędna - wygodnie i obszernie (choć brak kilku kanałów). Z gazet zaglądam czasem do dodatku TV w Dzienniku/Gazecie Prawnej z racji tego, ze to czytam, ale to raczej uboga wersja choć artykuły dość ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich zmianach w TO&OWO (do których do dziś się nie mogę przyzwyczaić) zapowiadano, że przeanalizują propozycje czytelników i się do nich dostosują. Czy długo będziemy jeszcze na to czekać ?

A ja z kolei chciałbym się dowiedzieć na kiedy planowane są zapowiadane przez redakcje tygodnika Program TV zmiany o których poinformował nas użytkownik PIOOLE kilka stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zmian w To i owo to ich nie będzie. Dzwoniłem wczoraj do redakcji i powiedział mi redaktor naczelny ze na chwilę obecną nic nie planują jeżeli chodzi o zmianę wyglądu gazety.Widocznie nie spadła im sprzedaż tak bardzo. Natomiast ja obecnie kupuję Kropka TV z Biedronki i bardzo fajna gazeta. reklamują że od 10 października (najbliższy wtorek) pojawi się "nowa" Kropka Tv. Oby tylko nie zni[beep]i tego co najlepsze jak dla mnie w Kropce TV - zaznaczone na czerwono premiery min. w HBO, Canal+, transmisje sportowe. Mogliby dać więcej opisów mniej porad, no zobaczymy co wymodzą we wtorek jak nie to wracam do Programu Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do redakcji Kropki TV zmiany od 10.10 będą polegały min. na dodaniu kilku kanałów (kanał dla dzieci, Canal+ gol) dodadzą po 2-3 opisy filów, nie Mieni się objętość. Pozostałe kanały wszystkie zostaną te które były do tej pory, opisy seriali. Więcej Pan redaktor nie chciał zdradzić, więc czekamy do wtorku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś nową Kropkę TV i jak dla mnie zmiany na gorsze. dodali nowe kanały sundance Chanel i MGM HD przeniesiono na wcześniejszą stronę(kosztem zmniejszenia programu Cinemaxów) dodano history, crime &, BBC Knowledge, Polonię 1, nie widzę kanału FOX, Canal+ Gol, zmniejszono program TVP Sport, i dodano BBC Cbeebies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...