Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monaco i BVB wyglądają jak trochę bogatszy Ajax. Za chwilę ich więksi, bogatsi rozkupią -->Dembele, Weigl, Aubameyang, Fabinho, Lemar, Mbappe są już na oku i niedługo sprzedaż i znów szukanie, produkcja dla tych wyżej z pokarmowego łańcucha piłkarskiego świata.

Borussię trudno będzie rozkupić, bo w tej drużynie nie ma już chyba piłkarzy z klauzulą wszystko więc trzeba negocjować bezpośrednio z kierownictwem. 

 

A nawet jeśli rozkupią to dla tych klubów nie problem. Borussia za jednego sprzedanego piłkarza może sprowadzić kolejnych jedenastu, a Monaco? Monaco potrafi hodować w swojej szklarni talenty na miarę Martiala czy Mbappe. Wprowadzać ich znikąd i kreować na wielkich piłkarzy. 

 

W Premier League i kilku innych klubach spoza Anglii są wielkie pieniądze, ale to działa w dwie strony. Bogaci dostają ceny na swoją miarę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax wczoraj KAPITALNA POSTAWA I GRA! ;) super, Schalke bez sztycha w ogóle.

 

Man.Utd znowu ten przeklęty remis ehh. Ale w rewanżu faworyci nadal. Jak juz wspominałem liczę na final z udzialem Ajaxu i Manchester United właśnie

 

Man.Utd na Eurosport? Oby bez Lacha i Zurawskiego ale o czym ja marzę... Eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie   Man  U?   Czy Anderlecht na wyjeździe jest w stanie ich odprawić?  Czy na Old Trafford  będzie meczyk  typu  4-0?

 

Ciekawe czy Celta  awasuje do 1/2  .

 

Finał Ajax   Man U  jeśli taki będzie to będzie z podtekstami . Ibra tam grał  :D  . Chociaż  jak tam stawiam że finał będzie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Manchester United moze i nie zachwyca gra w tym sezonie ale praktycznie w ogole nie przegrywa, szczegolnie u Siebie. Łukasz Teodorczyk po kontuzji, nie bedzie raczej w pelni sil. Wedlug mnie nawet jezeli zagra, Anderlecht nie strzeli ani jednej bramki na Old Trafford ,poza Nim nie ma tam bramkostrzelnego zawodnika. Spokojnie awansuje MU - jakies 1:0 lub 2:0 majac mecz pod kontrola.
  2. Od poczatku sezonu mowie, ze Celta jest niesamowicie cienka - mieli niesamowity fart z Szachtarem i juz wtedy powinni odpasc, Szachtar zawalil po calosci awans na wlasne zyczenie w rewanzu.W Primera Division totalna padaka, w Copa del Rey osmieszyli sie odpadajac z Alaves zamiast odniesc historyczny sukces i awansowac do finalu XD Sa spore szanse, ze teraz wreszcie odpadna. Nie bedzie to niespodzianka jezeli Genk odprawi Celte, Ja osobiscie na to licze. Kazdy wynik jest mozliwy, Ja nie jestem w stanie go przewidziec na ta chwile. Dopiero gdy sie pojawia sklady na mecz to obstawie.
  3. Schalke mnie bardzo zawiodlo w Amsterdamie. Graja duzo lepiej u Siebie, jednak ten sezon w ich wykonaniu jest slabiutki. Licze, ze to odrobia, jednak bedzie bardzo ciezko. Obstawiam, ze wygraja - nie wiem jednak czy na tyle aby awansowac. Rowniez obstawie po zobaczeniu skladow.
  4. Para Lyon vs Besiktas - tu sprawa jest bardzo skomplikowana. Lyon ma duzo lepszy sklad, pierwszy mecz wygrali ale tylko 2:1. Rewanz w Turcji - to jest podstawowa sprawa. Jezeli chodzi o atmosfere podczas meczow pilki noznej w Turcji to jest inny stan umyslu - ciezko tam strzelic chocby jedna bramke druzynom przyjezdnym.Przekonalo sie o tym wiele druzyn z Europy juz. Podobnie ma sie sprawa w meczach ligi tureckiej. Mecze domowe druzyn tureckich to ich ogromny benefit, duzo wiekszy niz w przypadku meczow domowych ekip z innych krajow Europy. Tutaj rowniez nie jestem w stanie przewidziec kto awansuje, po zobaczeniu skladow i tym jak wyglada mecz ewentualnie cos obstawie.

 

Wedlug mnie szanse w % wygladaja tak:

100% MU

60% Ajax i 40% Schalke

po 50% Celta i Genk

po 50% Lyon i Besiktas

 

Jezeli chodzi o krola strzelcow - zostaly jeszcze maksymalnie 4 mecze do konca LE. Jezeli Teodorczyk lub Ibrahimovic nie strzela nic w rewanzu, to tytul zdobedzie na 99% Edin Dzeko. Nikt go wtedy nie dogoni raczej (spora przewaga nad reszta i malo meczow do konca). Iago Aspas jest zbyt cienki - to nie ta klasa, nie ma szans na krola strzelcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax zagrał w pierwszym meczu po prostu kapitalnie! Schalke bylo bez sztycha. Gdyby nie Fahrmann to by sie moglo skończyć tak z 5:0 minimum bo to co wybronil kilka razy to wow! To byl najlepszy Ajax, ten sam z meczu z Feyenoord i ostatnio z AZ. Wiosna złapali taki gaz i formę ze po prostu jie wypada z tak słabym Schalke odpasc.

 

Anderlecht pewnie znowu da na rewanż rezerwy co jest dziwnym podejściem bo szybko znowu w tej fazie nie będą. Ale wcale mnie to nie martwi. Man.Utd awansuje, forma z meczu z Chelsea i pykna ich izi. Liczę na te 2:0 jakieś.

 

Final mój marzeń nadal realny i na to liczę. Man.Utd z Ajaxem. Vamoss! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hummels jest do zmiany. Zawsze był mało zwrotny, ale dzisiaj dochodzą jeszcze problemy zdrowotne.

 

 

Stracie ginantów, najważniejsze, klubowe rozgrywki w Europie, a meczem znów rządzi przypadek, tzn pomyłki sędziego. I niech mi ktoś powie, że powtórki wideo są złym pomysłem.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w głowie nie mieści. Kluby wydają setki mln euro na zawodników, trenerów, dyrektorów sportowych, skautów, szkółki piłkarskie itd, a wynik w najważniejszych meczach zależy od widzimisię sędziego. Sędziego, który najczęściej nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...