Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi słów co wczoraj odwaliła Fiorentina. Szok i niedowierzanie. 

 

Swoją drogą dawno nie widziałem tak kuriozalnego dwumeczu. W pierwszej potyczce pokaz nieskuteczności BMG (zwłaszcza Stindla), w drugim meczu szybkie prowadzenie Fiorentiny, 2-0 (3-0 w dwumeczu!) i... 4 bramki stracone w bodaj 16 minut na swoim stadionie (bohaterem Stindl). Od razu nasuwa mi się ta okładka Faktu po przegranym meczu reprezentacji Polski z Ekwadorem:

 

comment_6k61xZOtqaeh577Ifzh7xJIlwXDMOG2d

 

Zawiodło złe nastawienie (zbyt minimalistyczne, od tego zaczęła się ta akcja gdzie sędzia podyktował rzut karny do szatni) i psychika (gol do szatni + gol na samym początku drugiej połowy i potem się już wszystko posypało jak domek z kart). IMO to bardzo naciągane wymówki... 

 

 

PS. Ciekawe pary choć los co niektórym spłatał niezłego figla. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_Alf - nie oglądałem wczorajszego meczu Fiorentina - Gladbach, ale na Boga... Wrzucasz tę okładkę po każdym niesatysfakcjonującym Cię występie włoskiej drużyny w pucharach... :)

Nie podoba mi się, że już na tym etapie mogą grać ze sobą drużyny z tego samego kraju.... Rozumiem w ćwierćfinale - bo jak trzy hiszpańskie grają, to trudno to jakoś sensownie rozlosować... a to jest zbyt wczesny etap. Będę chciał obejrzeć Schalke - Gladbach, to sobie włączę Bundesligę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się nie podobało, gdyby na pierwszej rundzie pucharowej mogły ze sobą grać, a tak  to jest dobrze. Natomiast, jak ktoś stwierdza że Gladbach na początku zagrało słabo z Fiorentiną, to widocznie nie oglądał. Możliwe że zbyt fartownie Viola wyszła na dwubramkowe prowadzenie, poczuli się zbyt pewnie i później samo poszło. Również Roma zawiodła. Mogła spokojnie dopisać punkty do klasyfikacji UEFA.

I liczę na dłuższą karę dla Delle. Dramat co ten koleś zrobił....

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celta słaba? Widać, ze ligi hiszpańskiej nie oglądasz. No ale nie masz Eleven przecież haha.

 

Wczoraj Celta może i slabo, ale nje awansowała przez błąd Pjatowa jak twierdzisz nawet. Tylko przez błąd sędziów! Guidetti zrobil padolino jak Aguero w meczu City z Monacoz ale jeszcze bardziej bezczelnie!! A sędzia wskazał na karnego i dogrywka rzutem na taśmę.

Robson -  Ja wiem, ze masz swoj Świat i na mało co patrzysz obiektywnie ale juz na Boga - nie praw takich guseł!

Blagam - Celta? To cienizna - odpadli w mega lamerski sposob z Pucharu Króla, majac fure szczescia w losowaniu polfinalowym  - powinni grac w takiej sytuacji w finale a dali sie wywalic za burte Alaves XD Cyrk na kolkach po prostu.

W lidze 9. miejsce - tutaj komentarz zbedny juz w ogole.

 

Skroty z La Liga ogladam - to mi wystarczy. Widze jak (beznadziejnie) graja. Prosta sprawa.

 

Padolino Guidettiego to jedno - obroncy dali ciala po calosci! Jeden był pół metra a drugi metr przy Nim i go "pilnowali" - poszla pila jeszcze z polowy Celty (około 37 metrow) a oni dali mu po prostu uciec, potem Pyatov sie rzucil zupelnie bez sensu (mogl spokojnie wyczekac Guidettiego bo uciekal do boku z piłką) i dał sędziemu pretekst aby podyktować karnego! Takim beznadziejnym zachowaniem Ci dwaj do spółki z Pyatovem sprowokowali tego karnego dla Celty.

 

No i oczywiscie nie powinno byc juz zadnego zespolu z Hiszpanii w Lidze Europy na ten moment. Celta na farcie uratowala sie i przeszla, co daje tą nieszczesna 1 druzyne zamazujaca obecna sytuacje - duze zmiany maja miejsce w tym sezonie jesli chodzi o podzial sil w drugim sorcie klubowego futbolu.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_Alf - nie oglądałem wczorajszego meczu Fiorentina - Gladbach, ale na Boga... Wrzucasz tę okładkę po każdym niesatysfakcjonującym Cię występie włoskiej drużyny w pucharach... :)

Możliwe, czasem może mi się coś pomylić i mogę polecieć jakimś dublem, bo udzielam się też na jeszcze jednym forum, ale o innej tematyce. Także z góry sorry.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni zagrają Liga Mistrzów i Liga Europejska, w którym zadecyduje o udziale w ćwierćfinale. Zatem polska przygoda oprócz tych wybranych polskich piłkarzy dobiegła już końca.

LIGA MISTRZÓW (tradycyjnie o 20:45)

7 marca 2017

SSC Napoli - Real Madryt (Stadio San Paolo, Neapol)

Arsenal Londyn - Bayern Monachium (Emirates Stadium, Londyn)

8 marca 2017

Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (Signal Iduna Park, Dortmund)

FC Barcelona - Paris Saint-Germain (Camp Nou, Barcelona) HIT TYGODNIA

14 marca 2017

Juventus Turyn - FC Porto (Stadion Juventusu, Turyn)

Leicester City - FC Sevilla (King Power Stadium, Leicester)

15 marca 2017

AS Monaco - Manchester City (Stadion Ludwika II, Monako) HIT TYGODNIA

Atletico Madryt - Bayer Leverkusen (Stadion im. Vicente Calderona, Madryt)

 

LIGA EUROPEJSKA

9 marca 2017 (pierwsze mecze)

19:00 APOEL Nikozja - Anderlecht Bruksela (Stadion GSP, Nikozja)

19:00 FK Rostów - Manchester United (Olimp-2, Rostów nad Donem)

19:00 KAA Gandawa - KRC Genk (Ghelamco Arena, Gandawa)

19:00 FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam (Stadion Parken, Kopenhaga)

21:05 Celta Vigo - FK Krasnodar (Balaidos, Vigo)

21:05 Schalke 04 - Borussia Moenchengladbach (Veltins-Arena, Gelsenkirchen)

21:05 Olympique Lyon - AS Roma (Parc Olympique Lyonnais, Decines-Charpieu k. Lyonu) HIT TYGODNIA

21:05 Olympiakos Pireus - Besiktas Stambuł (Stadion Karaiskakis, Pireus)

16 marca 2017 (rewanże)

19:00 FK Krasnodar - Celta Vigo (Stadion Krasnodar)

19:00 Besiktas Stambuł - Olympiakos Pireus (Vodafone Arena, Stambuł)

19:00 KRC Genk - KAA Gandawa (Luminus Arena, Genk)

21:05 Anderlecht Bruksela - APOEL Nikozja (Astrid Park, Bruksela)

21:05 Borussia Moenchengladbach - Schalke 04 (Borussia-Park, Moenchengladbach)

21:05 AS Roma - Olympique Lyon (Stadion Olimpijski, Rzym) HIT TYGODNIA

21:05 Manchester United - FK Rostów (Old Trafford, Manchester)

21:05 Ajax Amsterdam - FC Kopenhaga (Amsterdam Arena)

 

Zatem zapowiada się 2 bratobójcze mecze. Więc w ćwierćfinale Niemcy i Belgia mają gwarantowany udział w Lidze Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to śmieszy jak Zieliński strzeli bramkę jakimś ogórkom w Serie A i zaraz w polskiej i włoskiej prasie zachwytom nie ma końca. Niech się chłopak rozwija - przede wszystkim mentalnie. Ja wciąż mam w głowie jego występ z Ukrainą na EURO, w którym się nie popisał, ale jest to piłkarz z potencjałem i oby mu się wiodło.

Włączyłem dzisiejsze mecze w drugiej połowie, jednak emocje się szybko skończyły - po dwóch stałych fragmentach w wykonaniu Realu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern wygrywa z Arsenalem większą różnicą bramek niż z Barceloną (0:7)  :shock:

 

Jeszcze z Romą wygrali ośmioma, ale wtedy to była faza grupowa. 

 

Ciekawe czy jutro Barcelona podzieli los Napoli i Arsenalu???

 

Straszna dysproporcja między czołówką Europy, a resztą.

 

Nie o taką Ligę Mistrzów walczyłem  :roll:  :popcorn:  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy jutro Barcelona podzieli los Napoli i Arsenalu???

 

 

Serducho krzyczy NIIIEEE,

Mózg ma nadzieję, że dosypią im coś na sra...

Jeżeli Barcelona zagra jak ostatnio, to będzie klęska jak z Bayernem.

Jeżeli zagra jak za najlepszych czasów, to jest w stanie wygrać 6:1 (przy obecnym stanie pomocy, to jest raczej nierealne).

 

A co tam... i tak wierzę. :wink::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica klas w obu meczach. Z sentymentu trochę mi żal Wengera, odchodzić po takiej klęsce.

Przyjechali   na pół gwizdka.  Dali się wyszaleć  nieudolności Napolskiej i tyle.   A Arsenal  hmmmmm  ciężko wytłumaczyć  co tam się działo w obronie. 10-2 w dwumeczu.  Czy Liga Angielska jest aż tak tragiczna?  Chelsea we wrześniu wraca na salony  . Ciekawe gdzie zajdzie City.

Serducho krzyczy NIIIEEE,

Mózg ma nadzieję, że dosypią im coś na sra...

Jeżeli Barcelona zagra jak ostatnio, to będzie klęska jak z Bayernem.

Jeżeli zagra jak za najlepszych czasów, to jest w stanie wygrać 6:1 (przy obecnym stanie pomocy, to jest raczej nierealne).

 

A co tam... i tak wierzę. :wink::popcorn:

UEFA daje 0% szans.   Nie wiem  musiało by być  jakieś  2-0 do przerwy  jako  minimum. Z czego ten drugi do szatni .  Musiałaby się jakaś nerwowość w szeregach PSG wkraść.     Jednak 1  gol PSG i jest po zawodach.

Może być tez tak że Barca przegra z presja a gazety w Hiszpanii to jest dno i kilo mułu.

 

Na pewno nierealne z Gomesem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomes nie wyjdzie na pewno. Brakuje bramki, która miał na głowie Umtiti, ale trafił w słupek. Obstawiam skład:

 

Ter Stegen

Pique, Umtiti, Alba,

Busqets, Iniesta, Rakitic, Messi

Rafinha, L.Suarez, Neymar.

 

Lub nieco mniej ryzykanckie

 

Ter Stegen

Mascherano,Pique, Umtiti,

Iniesta, Busqets, Messi, Alba

Rafinha, Suarez, Neymar

 

Neymar założył się, że sam strzeli 2 bramki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niemal pewien, że zagra Sergi Roberto, żeby wzmocnić drugą linię. Awans byłby możliwy tylko pod warunkiem szybkiego strzelenia bramek i genialnej gry wszystkich zawodników. Na wyżyny musieliby się wznieść nie tylko MSN, ale przede wszystkim Iniesta i Busquets, a Pique powinien zamienić się Ramosa :).

 

Przyjechali   na pół gwizdka.  Dali się wyszaleć  nieudolności Napolskiej i tyle.   A Arsenal  hmmmmm  ciężko wytłumaczyć  co tam się działo w obronie. 10-2 w dwumeczu.  Czy Liga Angielska jest aż tak tragiczna?  Chelsea we wrześniu wraca na salony  . Ciekawe gdzie zajdzie City.


 

Ja już dawno pisałem, że Napoli to europejski średniak i tak zagrali lepiej niż się Real spodziewał. Królewscy wyszli na totalnym luzie, dopiero w drugiej połowie włączyli drugi bieg, bo wyższego nie musieli. To była różnica kilku klas. Tym bardziej przykro, że Zieliński jest tam piątym wyborem, nawet jakiś Rog go wyprzedza. Trochę to przypomina sytuację Krychowiaka z PSG, ale z kim musi rywalizować Krycha- z jedną z najlepszych drugich linii na świecie.

Liga angielska nie jest tak słaba, tyle że w tym sezonie do LM zakwalifikowały się nie te zespoły, które dobrze grają w pucharach. Tottenham dał ciała strasznie- niestety wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ponownie w Champions League. Chelsea na puchary też nie jest gotowa. Arsenal to wypalony już totalnie Wenger. Leicester to wiadomo. Miejmy nadzieję, że MC jakoś lepiej się zaprezentuje, choć na to też bym nie liczył, bo tam szwankuje bramkarz i obrona. Ja mam nadzieję na awans do LM w przyszłym sezonie Liverpoolu i mimo wszystko MU(bardziej przez LE) oraz oczywiście MC i Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli wyszło z ogromnymi chęciami ale jak Real kilka razy pojawił się przy ich bramce to od razu pachniało golem.Widać było że to kwestia czasu.

 

Samo zastanawianie się czy Barcelona odrobi to 4-0 świadczy o ich klasie.Remontada jest jak najbardziej możliwa ale ekipa Enrique musi zagrać perfekcyjnie ale w obronie.Jeśli PSG szybko strzeli gola to będzie pozamiatane i mecz zmieni się w sparing.Dla atrakcyjności spotkania lepiej aby Barca miała tą nadzieję jak najdłużej.

 

Idealny wynik dla mnie to 4-1 a żeby ten ostatni gol był strzelony przez Francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...