Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był faul, zgadza się, ale na 100% nie był to faul na czerwoną kartkę.

Raz nie była to akcja sam na sam

Dwa nie był to niebezpieczny wślizg narażający na złamanie lub poważną kontuzję.

 

Torrez co najwyżej powinien otrzymać ostrzeżenie i tyle.

Kto sądzi inaczej jest zaślepionym sezonowcem barcy. Tyle w temacie.

Faul byl na zolta to i zolta dostal a jako ze to byla druga zolta to sorry, takie zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny w spisku barcelońskim- Kosowski też dałby dwie żółte kartki Torresowi :). Tak jak pisałem ilu obserwatorów, tyle opinii, a już larum o drukowaniu meczu było mocno przesadzone. Mimo wszystko cały czas brakuje mi opinii sędziowskiej(Pan Sławek).

 

Niesamowite- do składu PSG wraca po długiej przerwie Aurier! Nieprawdopodobne ryzyko ze strony Blanca, w końcu ten koleś nie grał od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo rybki czyli powtórki, albo akwarium, czyli błędy sędziego.
 

Każdy kto zna się na przepisach gry w piłkę nożna i kto śledzi wytyczne dla sędziów podawane co roku wie o tym, że tam kartki nie powinno być a jedynie ostrzeżenie. A to, że 90% ludzi nie zna przepisów to już inna bajka.

 
Skoro twierdzisz, że nowe wytyczne dają jasny obraz, a ja nie jestem ekspertem to zacytuj paragraf/ W przeciwnym wypadku będziesz dla mnie mało wiarygodny i pokażesz tym samym, że rzucasz słowa na wiatr bez uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faul byl na zolta to i zolta dostal a jako ze to byla druga zolta to sorry, takie zasady.

to w takim razie czemu nie było innych żółtek w gorszych faulach? sorry takie zasady pchamy Barcę poprzez wykartkowanie rywala?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sławek? Z pewnością byłby za decyzją Brycha. Był za Cakirem, kiedy pokazywał czerwień Naniemu w meczu meczu Manchester United - Real, więc dlaczego miałby nie tłumaczyć sędziego z wczorajszych decyzji.

 

Nie ma już co rozważać. Może dziś sędziowanie będzie tak fatalne, że całkowicie przykryje wczorajsze błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę się do porównania drugiej kartki dla Torresa za faul do innych gorszych fauli za które nie było nic. Ilość nie ma tu nic do rzeczy. Dał 11 z których ze 3 były niesłuszne, a z kolei jeżeli dał Torresowi to powinien dać z 8-10 następnych skoro wyznaczył sobie taki standard oceniania fauli.

Wyznaczył owszem ale dla Atletico tylko i wyłącznie.

I z tych które powinien był dać, a nie dał wcale większość nie musiałaby być dla Atletico.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość fauli Barcelony to miekkie faule, bez porównania do tych z Madrytu.

Widzę żeś zaślepiony bo taką opinię można przeczytać tylko od fanboja Barcy.

A z zaślepionymi nie ma dyskusji.

Żeby nie było to piłka hiszpańska mnie nie interere i nie sprzyjam żadnemu zespołowi z tego kraju. Mecz oglądałem jak każdy z LM po rozgrywkach grupowych.

Przekonuj dalej świat jak to gracze Barcy faulują delikatnie a inni łamią im nogi.

Najlepsze jest darcie kopary po faulach i skręty z bólu + takie upadnięcie aby sie potoczyć kilka metrów co najmniej.

Od lat to obserwujemy więc daj spokój.

 

Stosunek błędów [ dla mnie w większości celowych ] sędziowskich za lub przeciw Barcy jest taki wielki na korzyść tego klubu, że trzeba mieć niezły tupet aby temu przeczyć.

Ja bastuję bo to nie ma sensu.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miękki faul/zachowanie suareza hahahahhaa:) 

Dobre

 

Szkoda tylko, żałuję, że piłkarz atletico nie zachował się jak każdy z farselony czyli nie symulował bólu ! 

Sędzia był dramatem w tym meczu i koniec tematu.

Mam nadzieję, że dzisiaj już nie będzie takiego drukowania! tym razem dla reala

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś zaślepiony bo taką opinię można przeczytać tylko od fanboja Barcy.

A z zaślepionymi nie ma dyskusji.

Żeby nie było to piłka hiszpańska mnie nie interere i nie sprzyjam żadnemu zespołowi z tego kraju. Mecz oglądałem jak każdy z LM po rozgrywkach grupowych.

Przekonuj dalej świat jak to gracze Barcy faulują delikatnie a inni łamią im nogi.

Najlepsze jest darcie kopary po faulach i skręty z bólu + takie upadnięcie aby sie potoczyć kilka metrów co najmniej.

Od lat to obserwujemy więc daj spokój.

 

Stosunek błędów [ dla mnie w większości celowych ] sędziowskich za lub przeciw Barcy jest taki wielki na korzyść tego klubu, że trzeba mieć niezły tupet aby temu przeczyć.

Ja bastuję bo to nie ma sensu.

 

Już Ci coś tłumaczę. Nie jestem fanbojem, bo Barcelonie kibicuję od 16 lat przynajmniej w momencie kiedy mieli długie chude lata i jakoś mogłem im kibicować i nie przeszkadzało mi, że nie odnoszą sukcesów, więc swoje określenia wsadź sobie głęboko. A już tłumaczę dlaczego piłkarze Barcelony turlają się po boisku. W większości faulowani są Messi, Neymar, Iniesta, którzy są szybcy, więc w momencie kiedy taki Messi włączy drugi bieg i zostanie sfaulowany to oczywiste, że nie zatrzyma się w sekundę tylko nieco przeleci. Ot całe wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...