Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Umkwatata, najmocniejszym bez środkowych obrońców... Hahaha... Przed meczem byłem za Juve, ale po catenaccio w wykonaniu Juve, życzę im aby odpadli. Najmocniejsza drużyna włoska stawia autobus... Śmiech na sali. Poza tym jeśli ktoś oglądał ostatnie występy Bayernu w lidze to taka sama padlina jak dzisiaj.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to złożenie do strzału przy bramce pistoleta... REWELKA! Dziadek z Arsenalu znowu w lidze out... W CL... Out... Hehe. Czyli nic nowego u Wengera.

W tym roku już nawet Pucharu Anglii nie wygra. Messi też ładny lobik jak za dawnych lat.

 

Thiago gol :(

Edytowane przez kamilos951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sytuacja Cuadrado z 43 min nie zemściła się na koniec. Setka, to mało powiedziane.

 

 

Nie da się grać przez 45 min na "Obronę Częstochowy". Prędzej czy później zawsze coś wejdzie. Bayern bankowo jeszcze coś ustrzeli.

 

 

Fryce wykończą makaroniarzy w dogrywce.

 

A nie mówiłem? Można przegrać, ale z tak słabym Bayernem, przegrać to [beep]stwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern w tej formie i tak nic raczej nie osiągnie. Juve brakło minut, ale cóż taka jest piłka.

 

Ważne że trzy drużyny z Hiszpanii grają dalej i jutro dołączą trzy Hiszpańskie drużyny w LE. Ważne żeby Hiszpańskie drużyny na siebie nie trafiły i wszystkie znalazły się w półfinałach swoich pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1801542-38028131-2560-1440.jpg

 

bonucci_d693604.jpg

 

Cdsf5ltWwAAqQ2w.jpg

 

 

SZYBKIE PODSUMOWANIE TEGO DWUMECZU:

 

1. Brak ewidentnego rzutu karnego dla Juventusu.

2. Niesłusznie uznana bramka dla Bayernu sprezentowana przez arbitra.

3. Niesłusznie uznana bramka dla Bayernu sprezentowana przez arbitra.

4. Prawidłowo zdobyta bramka dla Juventusu, ale nieuznana przez sędziego.

 

Cztery kluczowe sytuacje na korzyść Niemców. Bayern przepchnięty dalej.

 

 

 

sędziowie 6:4 Juventus

 

 

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, to mieć przeciwnika na łopatkach i dać się wydymać.

 

 

Dokladnie - Juve dalo ciala po calosci, inaczej sie tego ujac nie da XD

Z tak grajacym Bayernem zremisowac/przegrac/odpasc i to prowadzac 2:0 to jest po prostu totalny brak czegokolwiek.

 

Coz, Bayern sie musi ogarnac, nie ma innej opcji i od nastepnej rundy znowu grac normalnie.

Ten dwumecz z Juve do zapomnienia, nie warto o tym wspominac.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na dzisiejszy mecz widzialem najgorzej grajacy Bayern od sezonu 2011/2012, a moze i 2010/2011..

 

Juve bylo dzisiaj lepsze, ale bardziej niz wskazywac na sedziow lepiej spojrzec na ich niezle [beep]stwo. Przypominam, w 70 minucie Juve prowadzilo na Allianz Arenie 2-0. Wystarczylo dalej grac swoje, ale Allegri postanowil inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

 

 

1801542-38028131-2560-1440.jpg
 
bonucci_d693604.jpg
 
Cdsf5ltWwAAqQ2w.jpg
 
 
SZYBKIE PODSUMOWANIE TEGO DWUMECZU:
 
1. Brak ewidentnego rzutu karnego dla Juventusu.
2. Niesłusznie uznana bramka dla Bayernu sprezentowana przez arbitra.
3. Niesłusznie uznana bramka dla Bayernu sprezentowana przez arbitra.
4. Prawidłowo zdobyta bramka dla Juventusu, ale nieuznana przez sędziego.
 
Cztery kluczowe sytuacje na korzyść Niemców. Bayern przepchnięty dalej.
 
 
 
sędziowie 6:4 Juventus
 
 
 
Gratulacje!

 

 HAHA! Wiedzialem! Po prostu wiedzialem, ze bedziesz pisal dalej steki i jeki na temat sedziowania i jakies kolejne wytlumaczenia porazki - typowa wloska mentalnosc XD Wedlug mnie takie zachowanie jest zenujace - ale jak kto lubi.

 

Gdyby odpadl Bayern, to bym po prostu napisal i reszta osob, ze zagrali beznadziejnie (co byloby prawdziwe, bo dopiero w koncowce zaczeli cos grac w ogole) i dlatego odpadli. No ale Ty i pare innych osob wola szukac wydumanych tlumaczen porazki, zamiast przyznac racje i napisac wprost  prawde...

 

Pozniej sie tacy ludzie  (mam na mysli ludzi z taka "wloska" mentalnosc - wymyslanie tlumaczen w kolko) dziwia, ze nikt ich nie lubi ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve za bardzo się cofnęło. Z takim zespołem jak Bayern mogło i skończyło się to źle. Jednak dwumecz był bardzo ciekawy, wbrew przepowiedniom pomimo,że  faworyt dwumeczu awansował dalej. Gratulacje dla Bayernu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegri pięknie odrobił lekcję z pierwszego meczu a potem koncertowo to zepsuł nietrafionymi zmianami.Morata za szybko zszedł z boiska,podobnie jak Khedira.Mógł teź dać szybkiego Zaze zamiast Mandzukicia. Do przerwy 0-2 , nieuznany gol i setka Cuadrado.Niewiarygodne że tego nie dowueźli.Evra miał piłkę przy nodze,wystarczyło tylko walnąć na pałę przed siebie. Jak to było- na końcu zawsze wygrywają Niemcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

 

 HAHA! Wiedzialem! Po prostu wiedzialem, ze bedziesz pisal dalej steki i jeki na temat sedziowania i jakies kolejne wytlumaczenia porazki - typowa wloska mentalnosc XD Wedlug mnie takie zachowanie jest zenujace - ale jak kto lubi.

 

Gdyby odpadl Bayern, to bym po prostu napisal i reszta osob, ze zagrali beznadziejnie (co byloby prawdziwe, bo dopiero w koncowce zaczeli cos grac w ogole) i dlatego odpadli. No ale Ty i pare innych osob wola szukac wydumanych tlumaczen porazki, zamiast przyznac racje i napisac wprost  prawde...

 

Pozniej sie tacy ludzie  (mam na mysli ludzi z taka "wloska" mentalnosc - wymyslanie tlumaczen w kolko) dziwia, ze nikt ich nie lubi ...

Nie chodzi o żadną mentalność. Przedstawiłem po prostu przykłady czterech kół ratunkowych jakie Bayern dostał w tym dwumeczu. 

 

I mam tylko szczere nadzieje, że wynikały one z przypadku i rzeczywistych pomyłek arbitrów, a nie telefonu do przyjaciela. 

 

Tak czy siak zabijanie futbolu trwa dalej... i odliczam już dni do pierwszych testów z powtórkami video w trakcie meczów. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Projekt_ALF przedstawiłeś 3 prawidłowo zinterpretowane sytuacje przez sędziego i jedną błędnie  (gol na 3-0) Do reszty odsyłam do ostatniej aktualizacji na temat pozycji spalonej a spalonym i tematem zagrania ręką.

 

Niestety w dzisiejszych czasach powszechna nieznajomość przepisów to norma w szczególności jeśli chodzi o spalonego i zagranie ręką czy mit o zakazie atakowania bramkarza w piątce.

 

A mecz można łatwo podsumować jak mawiał kat Polaków " piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy"

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Projekt_ALF przedstawiłeś 3 prawidłowo zinterpretowane sytuacje przez sędziego i jedną błędnie  (gol na 3-0) Do reszty odsyłam do ostatniej aktualizacji na temat pozycji spalonej a spalonym i tematem zagrania ręką.

 

Niestety w dzisiejszych czasach powszechna nieznajomość przepisów to norma w szczególności jeśli chodzi o spalonego i zagranie ręką czy mit o zakazie atakowania bramkarza w piątce.

Które sytuacje włoscy dziennikarze zinterpretowali błędnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...