Skocz do zawartości

manieq01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Argumenty są proste, ale jednocześnie dość mocne: 2x2 jest zbyt ambitny, a do tego ma dużą konkurencję. Nie oznacza to jednak, że jest na przegranej pozycji. Może w końcu ten pierwszy argument zostanie uznany przez operatorów jako wartościowa zaleta tego kanału, dzięki czemu zacznie na siebie zarabiać, co już będzie dużym sukcesem.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest w postaci kanałów dziecięco-młodzieżowych. Żaden kanał chyba nie daje anime, nie licząc tych dla najmłodszej widowni. Nadawca 2x2 powinien reklamować ten kanał jako przeznaczony tylko dla starszej młodzieży, bo anime faktycznie jest trochę brutalne i niektórzy operatorzy nie chcą, jak sam nadawca wspomniał, dodawać go ze względu na szkodliwe treści. Każdy się z tym chyba zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się, bo niektórzy rodzice już skargi do TVP ABC pisali właśnie na wymienioną przeze mnie produkcję o to, że ma ona zły wpływ na dzieci i zapewne znalazłoby się anime mniej, że tak powiem, destrukcyjne dla młodych umysłów.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze również chwytają.

Osobiście kibicuję temu kanałowi, ze względu na swoją oryginalność i swoją prezencję. Ja tylko stwierdzam, że grupą docelową powinna być starsza młodzież co oczywiście nadawca podkreśla, ale pisanie że seriale anime tam występujące są łagodne, no jest lekką przesadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak telewizje nie gadały i też dobrze było. Ja się wychowałem na kreskówkach z Cartoon Network. Na przykład w Ed, Edd n Eddy padało różne słowa, jak [beep] czy fra.jer. I jakoś wielkiego halo nikt nie robił z tego powodu.

 

Także i tutaj nie powinno się robić szumu z niczego.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci pojawiło się wideo z zakończeniem nowego serialu, który właśnie wystartował na owym kanale.

Jedna rzecz zwróciła moją uwagę, która widoczna była też we wcześniejszym materiale, to to że logo się trochę zmieniło. Moim zdaniem to wcześniejsze pomarańczowe było lepsze i ładniejsze, a to w kółku za bardzo się mi nie podoba. Pasuje natomiast dopisek "HD", który nie pasował pod starym logiem. A jakie wasze opinie co do loga? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie w porę, ale dzięki temu dowiedziałem się o kolejnej zmianie. To logo już jest lepsze niż te o którym pisałem. Wersja pierwotna z tym że na ekranie przezroczyste i napis HD lepiej umieszczony. Bawią się różnymi wersjami loga :D

Jeśli chodzi o dostępność to dłuższy czas w tym kierunku nic się nie dzieje, małe kablówki nawet nie włączają, bo np. Top Kids znajduje się w duże liczbie sieci kablowych i IPTV, a nawet w telewizji internetowej. I tutaj się zastanawiam czy 2x2 nie myślał o tym aby być dostępnym w Videostarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mieliśmy okazję rozmawiać z różnymi operatorami, w tym z tymi większymi - są wstępnie zainteresowani i docenili odmienność naszej oferty oraz to, że wypełniamy pewną lukę na rynku :) Jest obiecująco, ale na konkretne efekty musimy poczekać - mamy nadzieję, że będą szybko widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D Mam nadzieję, że będziecie częściej tu zaglądać.

Z dostępnością różnie może być nadal, ale przynajmniej zareklamowaliście się i osobiście rozmawialiście z operatorami co mocno zwiększa szansę. Czy myśleliście i rozmawialiście o dystrybucji u któregoś operatora telewizji internetowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...