Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Djdukee napisał:

 

Zuzia, z jakiej aplikacji korzystasz z dazn ? Co to za wersja ,chyba nie polska ,bo tam tylko boks. Czy o czymś nie wiem. 

Nie korzystam, jakość tylko testowałam, sport nie bardzo mnie zajmuje :)

Na ich apce, przeglądarce i w Kodi. DAZN na konto niemieckie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu porównywać wersji niemieckiej DAZN, która oficjalnie nie funkcjonuje w naszym kraju. W Niemczech mamy też klasyczną,  wersję "telewizyjną" DAZN 1 i 2. Tam, ten dostawca ma zupełnie inną pozycję, inną niż tu w PL, gdzie po prostu zdjęto geoblokadę na aplikację i ustalono kwotę subskrypcji na nasz rynek w polskich złotych i to w zasadzie tyle. 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Chyba nie ma sensu porównywać wersji niemieckiej DAZN, która oficjalnie nie funkcjonuje w naszym kraju. 

A ta polska wersja różni się od niemieckiej jakością? Czy tylko repertuarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuzia napisał:

A ta polska wersja różni się od niemieckiej jakością? Czy tylko repertuarem?

Z niemieckich kanałów DAZN korzystałem przez bardzo krótko i jakość, z którą się zetknąłem była bardzo wysoka, natomiast nie korzystałem z tamtejszej aplikacji, być może jest identyczna, a być może nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kunkore napisał:

@zuraw1989Rejestrując się przez NordVPN na telefonie płaci się przez Google Play

Rejestrowałem się właśnie przez VPN na Niemcy, tylko że nie przechodziła mi karta płatnicza pewnie dlatego, że adres mam z polski.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy np. kupując giftcard z niemieckiego media markt na 1 mies., trzeba potem również podawać dane np. karty do przedłużania subskrypcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poltorarocznej przerwie kupilem karte na 3 miesiace ,do tego dostalem jeszcze miesiac za darmo. Jakosc zaskakujaco dobra w porownaniu z pierwszym 6 miesiecznym okresie.

@zuraw1989 u mnie bylo ze moglem sposob platnosci przelozyc na pozniej,takze jestem ciekaw kiedy dostane e-maila🤷‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A wściekłe!

DAZN nie radzi sobie z problemami technicznymi i wini szczyt ruchu internetowego który wpłynął na jakość meczu.

 

Coz..jak widać przyszłość może mieć ogromne problemy:)

https://www.broadbandtvnews.com/2021/08/24/furious-la-lega-writes-to-dazn-after-opening-weekend-glitches/?mc_cid=e3680e4097&mc_eid=82825cc02a

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...