Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowi klienci muszą płacić już 29.99€ a starzy nadal mogą rozkoszować sie ceną 14.99€ do 31.07 :)

Wiadomo że ciągle sa promocje w zależności czy dana osoba ma wykupiony dostęp centralnie w DAZN czy przez operatorów takich jak m.in SKY lub Vodafone.

Może już trochę przestarzałe info ale niedawno dostałem maila że jeśli wykupie roczny abonament przed końcem marca to nadal będe placił 12,50€ za kanały linearne + dostęp do aplikacji.

Do tego dochodzi opcja zdrapek z ceną 14.99€ choć widziałem ze amazon i inni wycofali już stare zdrapki i oferują tylko nowe w cenie 29.99€ lub 3 miesięczne za 74.99€ ale oficjalna cena wynosi juz 29.99 dla nowych klientów.

 

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zuzia napisał:

Posiadacze kont brazylijskich po zalogowaniu się w Polsce mają polski kontent więc będą i tak mieć taniej.

Ale posiadacze kont polskich zalogowani w Polsce będą mieć dużo drożej. Niestety do oferty zagranicznej z „cudami na kiju”, które są tu reklamowane nie mam dostępu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN to mój pierwszy w kolejce serwis do odstrzału- trzymała mnie przy tym tylko niska cena i co jakiś czas fajna gala. Jeśli by jeszcze powiedzmy podniesli do 15 zł no może 20 to jeszcze dało by tam się jakoś wytłumaczyć. A tak niestety cena za tą ofertę kosmiczna ( ktoś tu jeszcze na viaplay chce mówić, że drogo?) więc niestety rozstanie bez żalu zresztą, bo serwis nie dość, że cały czas po angielsku, dokmunety może i fajne ale nawet bez polskich napisów. to jeszcze mail o podwyżce też po angielsku. Jeśli nie poprawią oferty o jakieś ciekawe prawa, to skończą w Polsce mega szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że wszystkie kanały które są dostępne w aplikacji Dazn dostały świeżą dawkę "bitrejtu" i "frejmrejtu".

Kanały we włoskim Dazn również posiadają 8Mbps/50fps ( DAZN Channel, Milan tv, Inter TV itd)

Szkoda ze pojedyncze transmisje nadal mają jedynie 6,5Mbps.

Wyjątkiem jest kanadyjski Dazn gdzie nadają (720/8Mbps/60fps) i Serie A w Dazn IT (1080/8Mbps/50fps)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, za co te 39,99 zł miesięcznie? Z całym szacunkiem, ale "jeleni" w Polsce zbyt wielu nie znajdą. Aż strach pomyśleć, ile by DAZN "zaśpiewał", gdyby w ofercie mieli piłkarską Bundesligę, LE/LKE, KSW, Premier League, F1 i całą resztę tego, co ma po swojej stronie Viaplay? "Stówka" mogłaby nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN pięknie się zapowiadało na całym świecie- docelowo praktycznie wszystko w ofercie, w rozsądnej cenie i bez PPV. Teraz ceny już nie są rozsądne, oprócz abo dorzucili PPV na najlepsze walki i chyba ten projekt zacznie się zwijać. O polskim oddziale to nawet nie wspomnę, bo w tej chwili,  z ta ofertą i nową ceną to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy cieszę się, że na polskim rynku znacznie szybciej "rośnie" Viaplay niż DAZN. Długo żałowałem, że Ci drudzy nie przejęli praw telewizyjnych do Bundesligi, Premier League, F1 czy KSW. Ale jeśli teraz - bez wyraźnego powodu - za ułamek tego co ma Viaplay każą "śpiewać" 39,99 zł miesięcznie, to ... brakuje mi słów, co by tu więcej napisać. Jak to się mówi, chytry traci dwa razy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...