Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

"Pani Gadżet" znika z anteny TVN Style po 24 sezonach
 

Cytat

Kanał TVN Style nie planuje realizacji kolejnej edycji programu „Pani Gadżet”, który emitowany był w stacji przez 24 sezony - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. Z anteny kanału nie znika jednak Anna Nowak-Ibisz, która ma poprowadzić nowy program.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-pani-gadzet-znika-tvn-style-anna-nowak-ibisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Stacja TVN Style od kwietnia rusza z nowym programem codziennym „Co słychać?”, w którym znajdą się informacje z Polski i świata, w tym newsy ze świata gwiazd. Wśród jego prowadzących znajdą się Dorota Wellman, a także Kasia Węsierska, Dagmara Bryzek i Karolina Owczarz - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn-style-co-slychac-dorota-wellman-gdzie-ogladac-asia-wesierska-dagmara-bryzek-karolina-owczarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana z "Top model" Żaklina Ta Dinh nową twarzą TVN Style
 

Cytat

Kanał TVN Style w kwietniu wprowadzi do ramówki nowy program poświęcony gadżetom „Hit czy kit?”, który poprowadzi Żaklina Ta Dinh, znana z programu „Top model” - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zaklina-ta-dinh-tvn-style-hit-czy-kit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał dostał nową oprawę graficzną i zmodyfikowane logo - dotychczas znajdująca się w kwadracie przestrzeń została wypełniona. Na ekranie słabo to wygląda, mimo że jest półprzezroczyste i duży dopisek HD.

 

W ostatnim czasie nie rozumiem polityki płatnych kanałów tematycznych, które po emisji na głównej antenie bezpłatnej emitują powtórki programów, jak TVN Style męczy Azję Express, Kuchenne rewolucje i Ugotowanych, TVN Turbo Usterkę, a Polsat Cafe Nasz nowy dom czy Hell's Kitchen + masa reklam. Za co my w końcu płacimy abonament?

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, truszek napisał(a):

Kanał dostał nową oprawę graficzną i zmodyfikowane logo - dotychczas znajdująca się w kwadracie przestrzeń została wypełniona. Na ekranie słabo to wygląda, mimo że jest półprzezroczyste i duży dopisek HD.

 

W ostatnim czasie nie rozumiem polityki płatnych kanałów tematycznych, które po emisji na głównej antenie bezpłatnej emitują powtórki programów, jak TVN Style męczy Azję Express, Kuchenne rewolucje i Ugotowanych, TVN Turbo Usterkę, a Polsat Cafe Nasz nowy dom czy Hell's Kitchen + masa reklam. Za co my w końcu płacimy abonament?

Czy ktoś może racjonalnie uzasadnić, po co w 2023r. dodaje się do logotypu dopisek HD, mimo, że wersja SD tego kanału już chyba nie nadaje? 

 

Z wypełnieniem loga wygląda to tak, jakby cofnęli się do 2011r. kiedy miało one żółte tło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jakby ktoś był ciekawy. Swoją drogą też im czarny pasek na góre ekranu wjechał, kolejni...

 

tvnstyle.jpg

 

A sensu dopisek nie ma żadnego, ale wielu nadawców się tym nadal chełpi. 

Właściwie tylko Polsat przy zmianie oprawy na niektórych kanałach poszedł po rozum do głowy, ale na TV4, TV6 czy Polsat Music został.

Jedynka, Dwójka hade, Pulsy też, nawet Canal+ ma wszędzie jest dopisane.

To dlaczego oni mają być gorsi :).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kanał TVN Style w kwietniu rozpocznie emisję kolejnych nowych programów. Nowością będą m.in. cykle “Szybka zmiana” i „Wakacje z teściową” czy program “Małe światy według Marzeny Rogalskiej”.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn-style-marzena-rogalska-wakacje-z-tesciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mamy już nową oprawę i jak dla mnie oczywiście jest taka se i może się bić z oprawą 2014-2023 o najgorszą oprawę w historii kanału

 

 

To jest prawdziwe piękno w czystej postaci. Kobiece oko, które otwiera powieki, pojawiają się płatki puchu, piękne i soczyste limonkowe tło i wstążka koloru różowego podkreślająca kobiecość telewizji, która sobie wędruje przez ten piękny świat, a gdzieś tam w tle tworzą się też inne wstążki koloru ciemnozielonego i białego, aż wreszcie ta główna wstążka koloru różowego tworząca napis "Style", a w tle całego identu pojawiają się trzy twarze kobiety a zarazem nie rozpraszają, zatem ich twarze są półprzezroczyste. A do tego wszystkiego przyjemna muzyczka okraszona jazzikiem i kobiecym wokalikiem. Dla mnie to jest zdecydowanie najlepsza oprawa w historii całej TVN Style, wraz z dżinglem reklamowym i produkcyjnym (jasnoniebieskie tło) oraz testcardem, tylko jednej rzeczy nie rozumiem - jak przy literce "t" pojawia się pozioma kreska, to dlaczego ona nie jest dokończona, w sensie prawa część tej kreski jest urwana (łatwo porównać np. z infocardem, na którym ta kreska jest dłuższa), ale możliwe, że to błąd w animacji. Nie rozumiem też, dlaczego początkowo logo ekranowe widniało na dole, a nie na górze. Najgorsze dla mnie jest to, że ta oprawa przetrwała najprawdopodobniej tylko w 2004 roku i chyba jeszcze pod koniec tego roku zmienili oprawę na tę szarą, który to kolor kompletnie nie oddawał charakteru telewizji, a jednak jego testcard przetrwał aż do kwietnia 2011 - skoro nie pasował im limonkowy, to mogli dać jasnoniebieski (jak w dżinglu produkcyjnym) i z tym puchem wtedy byśmy się poczuli jak w niebie, i nawet to bordowe logo mogliby zdjąć (tak jak TV6 zrobiło w obecnym testcardzie, że loga nie ma i to fajnie wygląda). Jak dla mnie to ta pierwsza oprawa mogłaby obowiązywać... nawet do dziś! Jest najlepsza, idealnie w 100% oddaje charakter kobiecej telewizji, tego typu opraw to ja bym nigdy w życiu nie zmieniał (tak jak np. TVN od początku istnienia 1997 roku nigdy nie zmienił loga i ja też jestem za tym, żeby to logo zostało na stałe), a jeśli już bym miał zmienić coś w tym idencie, to bym zamienił limonkowe tło na jasnoniebieskie, bo tak jak już powiedziałem - żebyśmy się poczuli jak w kobiecym niebie, skoro już te płatki tak fruwają, to lepiej żeby po niebie se latały. Pomyślałem sobie nawet o idencie w wersji wieczorno-nocnej, żeby dodać tło granatowe, ale wtedy te płatki lepiej by wyglądały, one by się wtedy "świeciły"

 

Co do nowej oprawy wystartowanej 1 kwietnia 2023 - nawet ładna, na plus że teraz dżingle typu "reklama" jakoś wyglądają, bo w poprzednich z lat 2014-2023 jest potworne ubóstwo. Ale gdybym miał teraz porównać pierwszą oprawę z 2004 z tą od 2023, no to powiem jednym słowem - to jest katastrofa. Ident główny taki sobie, to jest po prostu zlepek kilku "martwych" zdjęć (pomijając to pierwsze z panią ćwiczącą jogę), ale katastrofą jest fakt, że już nie animują loga (w latach 2006-2011 animacja loga w idencie jest przepiękna) i zauważyłem też, że TVN Style od 2011 roku ma obsesję na punkcie kwadratów - kto to wymyślił, że żeby nadać charakter kanału jako kobiecego, to potrzebne są... sześciany? I np. te 2 identy z lat 2014-2023 niby na bogato, ale nie widziałem sensu dawania sześcianów. Różowa wstążka i puch były tym zdecydowanym kobiecym elementem i ewentualnie jeszcze kwiatki w latach 2006-2011. Oprawa powinna być piękna, kolorowa i pachnąca. Mam też nadzieję, że wrócą do identów ludzkich, bo to fascynujące, że już od 2010 roku je emitują i to też idealnie pokazuje, że dany ident z pewnym człowiekiem pokazuje, że ten człowiek jest jednym z pracowników TVN Style dla jakiegoś programu. Niestety od początku 2019 roku przestali emitować identy ludzkie i tym samym narodziło się ubóstwo. A jeszcze większym ubóstwem jest testcard, który obecnie emitują - cały czas w kółko puszczają muzykę z 10-sekundowego identu i jakiś ostrosłup się obraca gdzieś tam w rogu i to ma być ta dobra zmiana? W ogóle nie zmienili też tej nudnej muzyki, a kiedy dowiedziałem się o nowej oprawie, to liczyłem też na zmianę oprawy muzycznej. Tamte poprzednie muzyczki były fajne, a ta teraz to kawał nudy. Wyczuwam lenistwo, chociaż już lepszy taki byle jaki bufor niż stopklatka identu z lat 2011-2014 a nawet jego brak z lat 2006-2011 (zastąpiony buforem z drugiej oprawy TVN Style na szarym tle)

 

Nowe logo ekranowe to już koszmar za koszmarem. Oni dalej kontynuują tradycję kwadratu i choć logo od 2014 wyglądało lepiej, bo ten kwadrat nie był już wypełniony, to teraz oczywiście powrócili do tego z 2011 roku. A ten dopisek HD? A dlaczego on jest obok, a nie w środku tego kwadratu w prawym dolnym rogu? Okropność! W ogóle ten kwadrat z loga powinien zniknąć i by to wtedy lepiej wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Agata Młynarska będzie miała swój własny program "Konfrontacje Agaty".

 

Cytat

Agata Młynarska do udziału w programie zaprosi osoby o bardzo różnych, często skrajnych poglądach. Zasiądą oni do rozmowy przy stole, a konwersacja ma być prowadzona w atmosferze wzajemnego szacunku. W pierwszych odcinkach goście będą rozmawiali m.in. o związkach, w których między partnerami jest duża różnica wieku oraz o poprawianiu wyglądu i operacjach plastycznych. Program „Konfrontacje Agaty" jest nagrywany w Krakowie i ma liczyć 12 odcinków. Będzie nadawany w TVN Style w czwartki o 22.00 począwszy od 7 marca br.

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...