Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, tyrla napisał:

@blaugrana18 a masz te kanały w ogóle na dekoderze Play ?

Nie wiem,  dam znać jak dowiem się od syna lub w piątek gdy wrócę do domu. 

 


Oferta Promocyjna:
PLAY NOW TV BOX
Replay PLAY NOW TV BOX - oferta podstawowa z Viaplay oraz Canal+ na 6 miesięcy w prezencie
(rabat 10 zł dla klientów PLAY)

 

Edytowane przez blaugrana18
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowe z Play na 24 m na pakiet podstawowy za 25 zł ( Viaplay) plus Canal+ na 6m free w tym wymiana na nowy dekoder Play Now Box 2. Dekoderek podłączony do sypialni, śmiga aż miło w porównaniu ze starym modelem niebo a ziemia. Umowe przedłużyłem głównie dla Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa stream newonce.radio na kanale 359 w dekoderze i w aplikacji. Nie specjalnie mi zależy na sygnale, bo łatwo można słuchać w Replaio lub w Tunein, a stacja nie jest w moich zainteresowań. Informuję tylko o błędzie w Play Now. Czy odejście Piotra Kędzierskiego ma coś z tym wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich nie ogarniam w tym play

w play box nie mam kanałów FOX

w c+boxie na aplikacji play now mam fox'y .

 

na play box mam kanały c+ ale nie aktywne i nie ma opcji włączenia tylko nr telefonu do kontaktu

na c+ box w aplikacji nie mam kanałów c+ wcale.

 

i dziwna rzecz - mam play boxa od miesiąca i znów mam przedłużyć umowę by mieć c+ ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

@blaugrana18 rozmawiałem z konsultantem i powiedziała że mam czekać na SMS z aktywacją C+.

Co konsultant to co innego.

Aby włączyć promocję, należy aktywować pakiet CANAL+ online na swoim TV BOX i zarejestrować się w usłudze do 31.05.2022 r.

Mi takie coś odpisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Aby włączyć promocję, należy aktywować pakiet CANAL+ online na swoim TV BOX i zarejestrować się w usłudze do 31.05.2022 r.
Mi takie coś odpisał 
Wystarczy, że włączysz link z smsa lub e-maila. Założysz konto na laptopie/ smartfonie i Canal+Online przez Play Now będzie aktywne. Kino zaczyna się z linearnymi kanałami Canal+ , ponieważ nie ma ich na Boxie. Na smartfonie również Canal+ w apcje Play Now są nie aktywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Są u ciebie? 

 

U mnie nie ma. W ogóle w nowym sofcie nie wyświetlają się kanały, które nie są w abonamencie. 

Na ta chwilę pozostaje korzystać z Canal+ Online co chyba nie jest większym problemem. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...