Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już opcji do wyboru 4K.

Odpowiedz z działu  technicznego:

 

"Z tego co widzę nie jest to zależne od nas, a od stacji, która dysponuje danym kanałem ☹️"

Na zapytanie o Eleven 4K czy jest dostępny obecnie: niestety nie...

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pakiet Sport w obecnej " jakości" płacić nie zamierzam.

Ciekawe,  że technik coś słabo zorientowany.

Kompromitacja Play i tyle.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba  z Playerem jest im ( PC+) bardziej po drodze ... ;-)

Po dodaniu bezpłatnych kanałów oferta stanęła w miejscu, a wręcz w sytuacji z Eleven 4K niezbyt optymistycznie to wygląda.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wybór jakości w Playu to jedna rzecz (i co ciekawe w CP GO też ostatnio tak zrobili, że nie ma już 576p, 1080p tylko określenia typu średnia i wysoka jakość), ale zwróćcie uwagę na co innego na screenie @kingofsouth - po lewej widać prawdziwe logo kanalu Eleven Sports 1 z wersji HD, a po prawej to co normalnie je zakrywa, nieprzezroczyste logo z 4K, które zostało na starym miejscu ;).

Ciekawe czy to Play je dodaje do feedu HD udając, że ma przekaz 4K coś jak Nka, która kiedyś upskalowała TVP1 SD do HD, czy to Eleven tak to produkuje.

Tak czy inaczej pachnie ściemą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w takim razie skoro treści  4K nie ma w Play po co box ustawiony jest na taką rozdzielczość i od razu uruchamia się w dodatku tryb HDR?
 
HDR nie ma nic do rozdzielczości, a box może być ustawiony na dowolną dostępną rozdzielczość. Jeśli masz TV 4K to nawet jeśli ustawisz dekoder na 1080, to TV sam podniesie rozdzielczość do max możliwości matrycy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukimann napisał:

Dziwne, w takim razie skoro treści  4K nie ma w Play po co box ustawiony jest na taką rozdzielczość i od razu uruchamia się w dodatku tryb HDR?

 

Z HDR mogą być też fimy/seriale w 1080p.

Nie musi być to 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jak ktoś testuje podobny  sprzęt u konkurencji np w UPC , PC+ to od razu pytam czy jest możliwość zmiany trybów obrazu , na standard czy kino pro.

Dlatego wolę korzystać z aplikacji Play Now w telewizorze niż przez dekoder.

No i ten kanał MTV 80's :-)

Fajna sprawa związana z mobilnością usługi.

Może to siła autosugestii , ale miałem wrażenie że jakość Eleven niby 4K jest ostatnio słabsza.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jak ktoś testuje podobny  sprzęt u konkurencji np w UPC , PC+ to od razu pytam czy jest możliwość zmiany trybów obrazu , na standard czy kino pro.
Dlatego wolę korzystać z aplikacji Play Now w telewizorze niż przez dekoder.
Fajna sprawa związana z mobilnością usługi.
Może to siła autosugestii , ale miałem wrażenie że jakość Eleven niby 4K jest ostatnio słabsza.
Tylko że ustawienia, o których piszesz to ustawienia TV. Ja przy HDR mam takie tryby do wyboru.



e2063eac07b7af2daf262d234b7b0aa2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...