Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A który serwis zostanie - Play Now TV czy UPC TV GO? Po wycofaniu nazwy UPC będą dalej ciągnąć dwie osobne usługi? Czyli będzie Play Now TV i Play TV GO? 

Lepiej, aby pozostał Play Now, gdyż nie trzeba bawić się w vpn'y. Kanały TVP, TVN i Polsat można oglądać z dowolnej sieci. Pozostaje uzupełnić ofertę Play Now TV o brakujące kanały. Głównie przydałyby się wszystkie sportowe z Polsatu, Polsat News i Wydarzenia 24. Wszystkie Canal+ można oglądać w Play Now, a w UPC TV GO ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 07:29, swordfish napisał(a):

A który serwis zostanie - Play Now TV czy UPC TV GO? Po wycofaniu nazwy UPC będą dalej ciągnąć dwie osobne usługi? Czyli będzie Play Now TV i Play TV GO? 

Lepiej, aby pozostał Play Now, gdyż nie trzeba bawić się w vpn'y. Kanały TVP, TVN i Polsat można oglądać z dowolnej sieci. Pozostaje uzupełnić ofertę Play Now TV o brakujące kanały. Głównie przydałyby się wszystkie sportowe z Polsatu, Polsat News i Wydarzenia 24. Wszystkie Canal+ można oglądać w Play Now, a w UPC TV GO ich brak.

Gdy ostatnio zliczyłam to brakowało bodajże kilkunastu kanałów w UPC TV GO (niedostępne poza siecią albo w ogóle), dlatego też wolałabym, aby zostało Play Now TV. Ale nie ma gwarancji, że restrykcje na kanały nie obejmą też Play Now TV.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym prosić któregoś z posiadaczy przystawki Play Now tv box 3 z dostępem do kanału C+ 4k na c+ online o sprawdzenie, czy pojawia się na tym sprzęcie profil o najwyższej rozdzielczości 4K/17Mb dla tego kanału? Na Play now 2 dostępny jest tylko max 1080p/10Mb. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko wspomniana powyżej rozdzielczość, ale mam telewizor Full HD. Dla seriali zagranicznych, które w bibliotece wyskakują mi jako kolekcja 4K nie mam napisów polskich i rozdzielczość tylko 1080p/5Mb. Te same tytuły w wersji HD mają nieco wyższą rozdzielczość (chyba 1080p/7Mb) i mają polskie napisy. Dla kanału C+ 4K nie działa cofanie, więc stacja nie ma dla mnie racji bytu. Nie chcę być "niewolnikiem" ramówki czekający na określoną porę emisji.
Prime Video na tej przystawce też tylko w HD (nie ma nawet Full HD). Może na telewizorze 4K ustawia się wyższa rozdzielczość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2023 o 20:10, pierot napisał(a):

Witam, chciałbym prosić któregoś z posiadaczy przystawki Play Now tv box 3 z dostępem do kanału C+ 4k na c+ online o sprawdzenie, czy pojawia się na tym sprzęcie profil o najwyższej rozdzielczości 4K/17Mb dla tego kanału? Na Play now 2 dostępny jest tylko max 1080p/10Mb. Dziękuję z góry.

Mam Canal+ 4K jako abonent C+i na moim Play Box 3 mam te same parametry co Ty na PLN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczyna Play wdrażać rozwiązanie z UPC TV GO. Kanały dostępne tylko z macierzystej sieci. Na razie w formie testu. Na kanale 186 mamy Eska TV Test. Przy próbie włączenia kanału pojawia się komunikat, że materiał jest dostępny tylko w sieci Play. Mamy także oznaczenie na czerwono "tylko w Play".

Wytłumaczcie mi przy okazji, co to jest sieć Play? Przy przełączeniu na Play Internet Mobilny, na Wi-Fi UPC oraz na Wi-Fi Play realizowanym na łączach Vectry nie chce mi odtworzyć. Każą mi ciągle zmienić sieć Play na … Play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boxa PlayTV 3 na k.166 Eska TV działa a na 186 błąd odtwarzania (internet Petrotel).Na komórce błąd sieci a po wyłączeniu wi-fi a właczeniu danych telefon w Play PSsprostowanie ponieważ w telefonie nie mam nr kanałów to dot. zwykłego k EsTY.Ten drugi był dodatkowo oznaczony i tu na danych też nie zadziałał Mam 5G i nie wiem czy  Płock jest w zasięgu sieci 5G Play.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej play po wejściu w listę kanałów dostępnych w wybranym pakiecie w usłudze Play Now TV pod dostępnymi kanałami pojawiła się informacja, że niektóre programy mogą być dostępne wyłącznie za pośrednictwem internetu od Play lub UPC, jednak nie jest wyszczególnione o jakie kanały chodzi. Wcześniej takiej informacji nie było.

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja#pakiet-rozszerzony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli sugerują, że Play Now będzie migrować w UPC TV GO, a to oznacza ograniczenia tylko do sieci macierzystej. Ja akurat mam stacjonarny w Play, ale ten jeszcze kiedyś sprzedawany na łączach Vectry. Jak sprawdzam prędkość na stronach typu speedtest, to wyświetla mi się serwer Vectry. Czy ten stacjonarny Play przez Vectra według nich nie jest ich własnym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...