Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, lokam napisał(a):

konsultantka oznajmiła mi, że będę miał w marcu pakiet medium.

Play jako agregator usługi Viaplay chyba jako pierwszy zrobił ten manewr czyli udostępniał ofertę Total po podpisaniu umowy i w marcu zmieni pakiet na medium bez możliwości rezygnacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 20:29, swordfish napisał(a):

Czy masz ofertę z Viaplay braną rok temu lub wcześniej?

Brałem Viaplay z Play Now we wrześniu 2021 roku, mam pytanie w marcu zostanie mi pakiet Total? Jak nowe umowy mają mieć pakiet Medium, to czy będzie możliwe przejście na czas nieokreślony umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.02.2023 o 22:47, rtl7fan napisał(a):

Marzec za pasem. Żadnej oficjalnej informacji co do obecnych posiadaczy pakietu z Viaplay nie ma jak widać.

Przyszedł marzec. Są już transmisje F1. Normalnie mi się odtwarzają, nie mam żadnych blokad. Umowa przedłużana z Play Now TV Box i pakietem Viaplay równo rok temu za 25 zł. Mam pakiet 60 kanałów (pakiet podstawowy) i pakiet news oraz Viaplay w tej cenie. Czyli nie widzę sensu przechodzić na ich nowe propozycje cenowe. Gdy skończy mi się terminówka, za Viaplay mam dopłacać dodatkowo 15 zł. Chyba, że zaczną kombinować z podwyżkami inflacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz ptaszek przy pozycji Golf? Jest ta pozycja wyodrębniona osobno. Mam wszystko. Właśnie jak będzie tak jak teraz to chyba przejdę na nową umowę, tamtą miałem bez abonamentu na telefon może będzie 5 zł taniej. Jak będzie pakiet Total to spoko.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/3/2023 at 6:32 AM, blaugrana18 said:

Najlepiej to zrobić nowe hasło do play now i zalogować się na tych urządzeniach co potrzeba.  

 

 

Jak zrobic nowe haslo na play now  ?

On 3/3/2023 at 9:15 AM, kisiel95 said:

Wystarczy zalogować się na tych urządzeniach co potrzeba, a tamtym urządzeniom nie dopuścić dostępu (będą wylogowywane).

 

 

Jak to wykonac ?

 

Mozesz pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 17:57, jacekzkielc napisał(a):

  
Jak to wykonac ?

Podajesz dane Twoje usługi TV z umowy i przyjdzie SMS na Twój telefon, trzeba potwierdzić logowanie na telefonie. Robisz tak na każdym urządzeniu na którym chcesz dostęp, z najmniej używanych urządzeń się wyloguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przedłużeniu umowy mam nadal pakiet Total, przynajmniej tak zapewniał konsultant. A mam jeszcze pytanie, bo włączyli mi HBO Max i HBO a chciałem wyłączyć, w aplikacji Play24 mam to wyłączone, a w aplikacji Play Now TV mam włączone, sytuacja utrzymuje się z 2 dni. Co trzeba zrobić aby mi to wyłączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 kwietnia br. do usług telewizyjnych Play Now i Play Now TV fioletowy operator dodał dostęp do BBC Player – serwisu VOD brytyjskiego nadawcy publicznego. Atrakcyjne materiały dostępne w BBC Player będą mogły oglądać osoby posiadające w Play Now i Play Now TV Pakiet Extra lub Pakiet Rozszerzony. To ponad 500 godzin treści na start, a liczba materiałów ma podwoić się w pierwszym roku funkcjonowania serwisu. 

 

https://satkurier.pl/news/227281/bbc-player-dostepny-w-play-now-i-play-now-tv.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...