Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/8/2022 at 11:21 AM, kisiel95 said:

Ogólnie 4 urządzenia mogą się logować, z Play Now TV Box 5 urządzeń. Jak przekroczysz ten limit, jest wyłączane ostatnie nieaktywne urządzenie. BOX do konta chyba dostajesz max 1, jak chcesz drugi to drugie konto.

 

Na trzech urządzeniach (nieważne, czy wśród nich będzie Play Now TV Box, czy nie).

A moga byc 3 play now tv box z tych 5 urzadzen wpisanych na koncie abonenta  czy tylko jeden play now tv box ?

Edytowane przez jacekzkielc
Esit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast, ja jestem na nieokreślonym i cały czas płacę 10 zł za pakiet Podstawowy. 😉a sama przystawka do telewizora full HD super się u rodziców przydaje..

 

Co jakiś czas tylko dzwonią z propozycjami aneksu do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za 20 zł razem z Viaplay od niecałych 2 miesięcy. Po przejściu na czas nieokreślony cena wzrośnie według zapisów umowy o 15 zł. Ale patrząc na to, że sam pakiet podstawowy zdrożał już o 5 zł, nie wiadomo jak utrzymają cenę Viaplay za te dwa lata to może się okazać, że taniej będzie zostać na nieokreślonym, niż przedłużać.

 

A nawet patrząc na zapowiadane 55 zł za samo Viaplay, to nawet wtedy będzie to taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 16.11.2022 o 17:59, Nolan napisał(a):

Koszmarna jakość meczu na TVP1

 

trawa to pływa jak morze zielone.

Na PSP było tak samo.

Sprawdzałem w kilku aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nolan napisał(a):

Ewidentnie widać obniżkę bitrate na wszystkich kanałach. 

Ten bitrate jest raczej tak samo niski od zawsze. Jest napisane w umowie, że trzeba mieć do jakości Full HD minimum 5 Mbit/s. Ktoś mi robił kiedyś wtyczkę do KODI w wersji alfa, to tam jest pokazane jasno, że w Full HD jest 4,8 Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie masz jasno napisane jaki trzeba mieć internet. Nie wiem, jak ktoś mógł wykazać 16 Mbps. Dlatego z tej telewizji rzadko korzystam, jak już to na małych przekątnych (służy mi głównie do wyjazdów, czy coś).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 11:45, tyrla napisał(a):

Wczoraj dzwonił do mnie konsultant i powiedział że od 1 marca będę płacił za pakiet podstawowy + Viaplay 50 zł, chyba że podpiszemy aneks to będę płacił tak jak do tej pory czyli 25 zł. Podpisałem aneks na kolejne 2 lata i dostane nowy box-a.

Zadzwonił do mnie sprzedawca 28 października. Oferta to przedłużenie umowy na 24 miesiące bym zachował wszystko w tej samej cenie co mam oraz pakiet VIAPLAY w cenie abonamentu. Płaciłem 45 zł i tak miało zostać. Okazało się że włączył mi ofertę bez pakietu VIAPLAY bez którego w ogóle bym sobie nie zawracał głowy przedłużeniem umowy.

Reklamacja złożona, rozmowa telefoniczna odsłuchana. Odpisuje mi osoba rozpatrująca reklamacje i twierdzi, że do oferty, która został uruchomiona nie może włączyć mi VIAPLAY mimo iż w rozmowie sprzedawca mi to oferuje. Zaproponował 100 zł rekompensaty. No śmiech i kpina. 24 x34 zł to z pewnością nie jest 100 zł.
Odpisałem im że 100 zł jak najbardziej ale nie zamiast oferty VIAPLAY tylko ze oszustwo konsultanta. Żądam, włączenia VIAPLAY zgodnie z tym co mi oferowano lub przywrócenia umowy sprzed 28 października która ważna będzie jeszcze jakieś 16-18 miesięcy. 
Także uważajcie. 

PS: Tyrla - to że viaplay miałby zdrożeć do 50 zł jeśli masz go w umowie to ciebie to by nie obowiązywało. Nadal byłby w cenie, kwestia na jak długo masz umowę. Stosują te manipulacyjne metody żeby przedłużyć z kimś umowę. 
Viaplay rzeczywiście będzie droższy ale nie dotyczy to osób które mają go w umowie. 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś tu śmierdzi jakimś niefajnym naciąganiem na nowe umowy ze strony Play.

 

Zastanawia na jakiej podstawie miałaby niby wzrosnąć cena i w jaki sposób przedłużenie temu zapobiega. Nie wiem jaką umowę miał @tyrla ale u mnie jest 20 zł i to jest rozbite w umowie na dwie pozycje - pakiet i Viaplay. Nawet jak się umowa skończy po 24 miesiącach to też wzrasta cena za Viaplay, ale łącznie do 35 zł, a nie 50 zł jak w poście @tyrla

 

d1vli2S.jpg

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja miałem 25 zł za pakiet podstawowy + Viaplay w cenie.

@FazaFm z tego co mówił konsultant to miałbym płacić 50 zł za pakiet podstawowy + Viaplay. Gdzieś już czytałem komentarze na tym forum że ten Viaplay miałby być tylko w pakiecie rozszerzonym.

@nix124 no Ja mam takie coś.

 

Screenshot-10.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moim zdaniem nie ma podstaw żeby to miało w jakikolwiek sposób wzrosnąć, a tym bardziej w okresie podstawowym. Nie przypominam sobie, żeby w umowie był jakikolwiek inny zapis, który by pozwalał na to, a jak widzisz opłaty są konkretnie wyszczególnione w każdym z okresów, także info konsultanta kompletnie z czapy.

 

Moim zdaniem naciągają na nowe umowy.

 

EDIT: A nawet jakby kwota miała faktycznie wzrosnąć to musieliby o tym poinformować wszystkich abonentów i istniała by możliwość rozwiązania umowy. Nie można ot tak sobie zwiększyć ceny i informować o tym wybranych abonentów poprzez infolinię jednocześnie proponując przedłużenie umowy.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...