Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam jeszcze do końca sierpnia ,ale chyba zrezygnuję bo coraz więcej kanałów które nie były w UPC (Play) już są .Ostatnio do UPC doszedł choćby kanał H2 oraz Eleven Sport 4K.Zresztą i tak po już całkowitym przejęciu UPC przez Play oferta programowa będzie pewnie zbieżna względem oferty kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co jeszcze przyciąga uwagę to MTV 80's którego nie ma w UPC a obecnie korzystam przez aplikację.

Pod znakiem zapytania jest Prime Video, ciekawe jaka cena będzie w grudniu już po promocji za 50 zł,   a w Play na razie  usługa kosztuje 10 zł.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba dokładnie nie wiadomo  od kiedy właściciel Play będzie miał już  bezpośredni wpływ na ofertę UPC,  ale można faktycznie przypuszczać, że będzie dążył do ujednolicenia oferty.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne zmiany na liście głównej w kanałach naziemnych.

Teraz mi doszło:

205 - Polsat SD

206 - Polsat HEVC (z testowego MUXu Polsatu)

216 - TVP Kultura HEVC

228 - TVP Kultura HEVC

238 - TVP 3 Warszawa HEVC

279 - Polsat HD (z MUXu lokalnego)

280 - Polsat HEVC

 

Już jest nieco lepiej, bo doszło TVP 3 i TVP Kultura. A dubli Polsatu mogłoby być więcej, bo jest ich stanowczo za mało!

 

Nadal na liście głównej brakuje Metra (brak streamu internetowego), TVP Dokument i TVP Rozrywka oraz kanałów lokalnych i mojej wersji regionalnej TVP 3. O czeskich kanałach mogę zapomnieć na liście głównej, to nigdy nie pojawi się. Z MUXu Polsatu brakuje na liście głównej TV Republika i EWTN. Zobaczymy co zmienią w momencie wyłączenia nadajników DVB-T.

 

Dobrze, że ratuje mnie aplikacja HDTV, gdzie mam wszystkie kanały naziemne odbierane z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja bardzo fajna. Oferta Playa już robi się naprawdę konkurencyjna w stosunku do "zwykłej" kablówki.

No i widać, że C+ ze swoim OTT nie ma żadnych ambicji na internetową wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...