Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi






Podajesz numer telefonu na jaki masz usluge.
Zmęczony jestem, źle się wyraziłem. W momencie zawierania umowy na Play Now Box nie miałem u nich żadnej usługi. W międzyczasie przenioslem do nich numer i na tym numerze, na koncie Play24 nie mam usługi Play Now i nie bardzo widzę możliwość jej dodania.
Play Boxa nie obsłuży się w Play24 nawet mając inne usługi u nich. Wszystkie pakiety i zmiany tylko na infolinii. Niestety. Przez to brak możliwości samodzielnego sprawdzenia jakie mamy usługi włączone i do kiedy mamy promocję.  
 
Możesz sprawdzić na box jakie masz włączone pakiety i możesz je wyłączyć. Jeszcze niedawno można je było też włączać. Teraz ich w ogóle nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, all999 napisał:

Możesz sprawdzić na box jakie masz włączone pakiety i możesz je wyłączyć. Jeszcze niedawno można je było też włączać. Teraz ich w ogóle nie widzę.

Pakiet Amazon aktywny na Boxie i tam nie ma możliwości wyłączenia.

Będziesz musiał do Play dzwonić.

 

Teraz, tyrla napisał:

A dostałeś jakieś przypomnienie/sms-a że kończy Ci się okres próbny na APV ? 

Zapomnij o tym. Nie ma przypomnień.

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz przypomnienia, jak nie zadzwonisz to będziesz płacił.

Serio rezygniesz?

Sam to wrzuciłeś :

 

"Twoja subskrypcja Prime Video jest aktywowana przez Twój abonament Play. Możesz wprowadzić zmiany w swojej subskrypcji za pośrednictwem Play"

Bez kontaktu z Play się nie obędzie.

 

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć dostęp do serwisu Amazon Prime Video w Play?

Usługę Amazon Prime Video możesz wyłączyć w dowolnym momencie na jeden ze sposobów: samodzielnie w na swoim TV BOX, w Salonie Play, telefonicznie przez Obsługę Klienta Play. Jeśli wyłączysz usługę Amazon Prime Video w czasie Twojego bezpłatnego okresu promocyjnego, pozostały okres bezpłatny przepada i nie zostanie przywrócony, jeśli zdecydujesz się ponownie włączyć usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tyrla napisał:

 

Usługę Amazon Prime Video możesz wyłączyć w dowolnym momencie na jeden ze sposobów: samodzielnie w na swoim TV BOX

Na BOXie nie ma obecnie takiej możliwości. Zostaje infolinia lub salon Play.

Tylko czemu z tego rezygnować?  No , ale każdy sądzi według siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dominik920 napisał:

Dzisiaj na kanale 601 dodali testowy TV4 , ciekawe czemu służy to testowe nadawanie ,przez to na 600 jest testowy Polsat a na 601 testowy TV4 i jest dwa razy ten sam kanał,do tego te testowe działają bardzo słabo i co chwila przerywa .

Mnie zastanawia czy to nie jest tak że jest wersja naziemna i satelitarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...