Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na transponderze nr 87 o częstotliwości 12,437 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK) gdzie była nadawana paczka kanałów IRIB włączone zostały kopie kanałów Eurosport, Eurosport 2 oraz Eurosport 2 NE. Od początku są kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ustawiłem Polskiego języka. Przepraszam za pomyłkę.

 

W takim razie na:

Czy jakaś kopia ESP2 jest teraz FTA?

 

ESP2 na 11638 H 27500

 

Poziom: 90%

Jakość: 73%

Także jest z polskim komentarzem :)

(19h05) Cyfrowy Polsat & Hello HD & Nova & Total TV & VisionTV: Nowa częstotliwość dla Eurosport 2: 12437.00MHz, pol.H (DVB-S SR:27500 FEC:3/4 SID:13801 PID:2825/2823 angielski- Conax & Irdeto 2 & Nagravision 3 & Viaccess 2.5 & Viaccess 2.6 & Viaccess 3.0 & Viaccess 4.0 & VideoGuard).

(19h04) Cyfra + & Cyfrowy Polsat & Hello HD & N & Nova & VisionTV:

Nowa częstotliwość dla Eurosport: 12437.00MHz, pol.H (DVB-S SR:27500 FEC:3/4 SID:13848 PID:2577/2562 angielski,2563 grecki,2564 nld,2565 polski,2566 rosyjski,2568 portugalski,2569 rou,2582 czeski,2584 węgierski,2585 bułgarski,2838 turecki,2842 serbski- Conax & Irdeto 2 & Mediaguard 3 & Nagravision 3 & Viaccess 2.5 & Viaccess 2.6 & Viaccess 3.0 & Viaccess 4.0 & VideoGuard).

A więc jednak są kodowane , tylko że ja mam kartę Conax dlatego mi działa :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Eurosporcie 2 transmisja drugiego półfinału debla kobiet w tenisowym turnieju masters była zaplanowana na 18:30, mecz zaczął się godzinę wcześniej. Nie można było dać magazynu Bundesligi po meczu tenisa i transmitować go w całości?

 

Zakłócenia z Syrii wyszły Eurosportowi na dobre bo wreszcie ogarnęli problem z przerywającym się co jakiś czas dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a dokładnie mecze z godziny 18:30.

Mam do was pytanie w imieniu mojego kolegi, interesuje go odbiór kanałów Eurosport i Eurosport 2 i tylko tych kanałów, jaki jest najtańszy legalny sposób na odbiór tych kanałów, jest może możliwość zakupu jakichś kart od eurosportu które by umożliwiały odbiór tych kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładnie mecze z godziny 18:30.

Mam do was pytanie w imieniu mojego kolegi, interesuje go odbiór kanałów Eurosport i Eurosport 2 i tylko tych kanałów, jaki jest najtańszy legalny sposób na odbiór tych kanałów, jest może możliwość zakupu jakichś kart od eurosportu które by umożliwiały odbiór tych kanałów ?

Nie słyszałem o kartach specjalnie do Eurosportu, w Polsce nie ma czegoś takiego. Jeśli wierzyć stronie: http://www.cyfrowydoradca.pl/tv/, chcąc mieć oba Eurosporty, trzeba się przygotować na średni miesięczny abonament na poziomie od 40 zł wzwyż (Cyfra i CP).

 

Jest natomiast możliwość legalnego odbioru obu Eurosportów w internecie: http://www.eurosportplayer.pl/. Cena za miesiąc to ok. 10-11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć stronie: http://www.cyfrowydoradca.pl/tv/,

 

W jaki sposób przedstawione informacje spowoduja Twoje zaufanie do wyniku? Czego brakuje?

Chciałbym abyście byli przekonani, że wynik jest OK. Ale musicie pomóc :) Co możemy dodać abyś był pewien, że wynik nie pozostawia miejsca na wątpliwości?

 

Z góry dziękuję za uwagi w temacie https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=23&t=22825&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niczego na Waszej stronie nie brakuje. Jest wyraźnie widoczna data ostatniej aktualizacji. Po prostu zawsze zostawiam sobie pewien margines (powiedzmy, że Waszą wiarygodność oceniam na 98%). Głównie chodzi mi o ceny pakietów, czasami dość często platformy wypuszczają nowe promocje. Ogólne wrażenie co do zamysłu i realizacji jak najbardziej pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może aktualną ramówkę z Meczami EkstraKlasy transmitowanymi przez EuroSport?

 

w każdej kolejce jedno spotkanie w poniedziałek

12 kolejka - Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów - 19 listopada, 18:30

13 kolejka - Podbeskidzie Bielsko-Biała- Lech Poznań - 26 listopada 18:30

14 kolejka - Piast Gliwice - Polonia Warszawa - 3 grudnia, 18:30

15 kolejka - Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin - 10 grudnia, 18:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...