Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla Pana Płatka :D.

 

Krytykować, jest łatwo, powiem więcej krytykować jest najłatwiej.Siadłby ten pseudo pisamak na fotelu komentatorskim, i wtedy byśmy porównali, a na razie niech siedzi cicho, bo nikt mu nie każe oglądać tego jak komentuje Mateusz Borek, innym którzy też go gonią, bo myślą, że są fajni jak każdego obsmarują. Tak jak mówię krytykować jest najłatwiej.

 

Mateusz Borek Super Komentator od lat go słucham (od 14 najmniej) i dalej będę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat za Borkiem nie przepadam i cieszy mnie że jak już jedni krytykują np. Szpakowskiego to znalazł się też gość, który słusznie wytknął błędy Borkowi.

 

@mis gogo, czyli E2 nie do końca wykorzystał te prawa. Wczoraj były chyba tylko 3, albo 4 godziny transmisji na żywo, dzisiaj pokażą przez godzine końcówkę. Przydałaby się przynajmniej jedna godzina relacji dzisiaj w czasie dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland Garros w Eurosporcie do 2014r.,a US Open do 2017r. Dodając do tego,że obecna umowa do Australian Open jest do 2016r. wynika,że Eurosport mówiąc jeżykiem młodzieżowym rządzi jeśli chodzi o tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania ramówkowe na weekend:

- skoki narciarskie z odtworzenia dopiero o 23:30, tego się nie czepiam bo wcześniejsze relacje na żywo uniemożliwiają relację live. Jednak dlaczego tylko 60-minutowy skrót?

- w sobotę jest transmisja ze skoków kombinacji norweskiej natomiast biegów już nie ma nawet z odtworzenia.

 

Poza tym Eurosport rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałem ,że Eurosport2 ma w tym czasie bundesligę i też nie pokaże skoków z Predazzo. No to pięknie załatwili na spółkę z TVP polskich kibiców,którzy nie obejrzą skoków z polskim komentarzem. TVP mogła akurat Predazzo wyemitować,na pewnio by im widownia jeszcze wzrosła z uwagi na brak relacji z Eurosportu.No pięknie.. ESP mogę zrozumieć,bo ma inne transmisje,ale TVP emitującą setną powtórkę "Mateusza.."Dobrze,że są zagraniczne kanały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna decyzja jak dla mnie. Nie jestem zwolennikiem pokazywania połówek meczu,powinni moim zdaniem być konsekwentni,skoro zdecydowali się,że pokazują PNA to powinni go pokazywać.Kwestia TVP nie ma nic do rzeczy,bo tutaj decyduje centrala w Paryżu. Uważam,że fani piłki mogą mieć słuszne pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna decyzja jak dla mnie. Nie jestem zwolennikiem pokazywania połówek meczu,powinni moim zdaniem być konsekwentni,skoro zdecydowali się,że pokazują PNA to powinni go pokazywać.Kwestia TVP nie ma nic do rzeczy,bo tutaj decyduje centrala w Paryżu. Uważam,że fani piłki mogą mieć słuszne pretensje.

 

Poszli na kompromis i dobrze. To nie jest Eurofootball, tylko Eurosport, a więc powinni starać się, aby kibice żadnej z dyscyplin nie czuli się pokrzywdzeni. Po prostu w Eurosporcie wiedzą, że są stali widzowie oglądający skoki i nie mogą ich zostawić, nie dając transmisji na żywo na żadnym z kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że fani piłki nożnej są pokrzywdzeni.Co byś powiedział,gdyby puścili np tylko drugą serię skoków?? Jakoś fani tenisa mogą być pokrzywdzeni gdy Eurosport nie pokazuje finału turnieju z Tokio,to i skoków mogli by nie pokazać,a nie odwalać taką szopkę z PNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport się tym teraz chwali i szczyci ,że będzie jedynym kanałem w Polsce,który pokaże kwalifikacje i konkurs w sobotę. Twierdzą,że wpłynęli na centralę w Paryżu. Na pewno wizerunkowo w Polsce bardzo dużo zyskują ,TVP jak zwykle traci,ale to już standard. Czy zyskają w oczach fanów PNA to wątpię. Jestem przeciwnikiem nadawania meczów nie od początku. To są standardy TVP sprzed 10 lat,gdy przerywali mecze by nadać kronikę regionalną itp. lub standardy Polsatowskie gdy transmitują mecz siatkówki od połowy 3 seta lub od 2.. Ja akurat wolę skoki od PNA ,ale uważam,że takie praktyki są niedobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przy AO i braku jednoczesnej transmisji meczów Kubota i Radwańskiej w pierwszej rundzie, tłumaczyli się że polski oddział jest zbyt "malutki" żeby wpływać na centralę w Paryżu. Może wreszcie się to zmienia. Ale patrząc na obecne grupowe mecze PNA (chyba najsłabszego od wielu lat) to w sumie nie dziwi mnie ta przychylność centrali do takiej zmiany ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport się tym teraz chwali i szczyci ,że będzie jedynym kanałem w Polsce,który pokaże kwalifikacje i konkurs w sobotę. Twierdzą,że wpłynęli na centralę w Paryżu. Na pewno wizerunkowo w Polsce bardzo dużo zyskują ,TVP jak zwykle traci,ale to już standard. Czy zyskają w oczach fanów PNA to wątpię. Jestem przeciwnikiem nadawania meczów nie od początku. To są standardy TVP sprzed 10 lat,gdy przerywali mecze by nadać kronikę regionalną itp. lub standardy Polsatowskie gdy transmitują mecz siatkówki od połowy 3 seta lub od 2.. Ja akurat wolę skoki od PNA ,ale uważam,że takie praktyki są niedobre.

 

No, ale gdy mają dwie ważne transmisje na raz do nadania, to lepiej, że wpadli na taki kompromis i przekonali do tego centralę. Ja tam jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Wcześniej już rozmyślałem nad tym, w jakim języku będzie mi się lepiej oglądało konkurs w sobotę i byłem ogólnie zły na TVP i niezadowolony, że Eurosport akurat musi coś innego transmitować, a okazało się, że da się coś z tym zrobić. Poza tym porównywanie skoków narciarskich na najwyższym, światowym poziomie z kroniką regionalną sprzed 10 lat to niezłe przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6 nie zrozumiałeś wypowiedzi. Podejrzewam,że uznali,że skoki będą mieli większą oglądalność niż PNA. I stąd taka decyzja,a te pseudo [beep]y z Eurosport.pl chwalą się,że to ich zasługa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To decyzja centrali w Paryżu ito ich zasługa i nikogo więcej.Dla mnie język nie ma tak wielkiego znaczenia,jak te skoki miałby komentować Chruścicki to już wolę zagraniczny komentarz. Zresztą na co dzień nie mam Eurosportu,a transmisje tenisowe z tego kanału oglądam i kwestia komentarza jest drugoplanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam zupełnie inaczej. Bardzo lubię słuchać Chruścickiego - przynajmniej komentuje "z jajem" i czasem coś śmiesznego powie.

Ni żeby Rudziński był zły - on też biję na głowę wszystkich Szczęsnych, Snopków i tym podobnych z TVP. Jedyny sensowny z TVP byłby Szaranowicz gdyby nie była z niego taka gaduła i gdyby bardziej skupiał się na tym co się dzieje niż jakichś anegdotach i dygresja - one też są czasem dobre, ale nie w takich ilościach i nie w takim momentach jak czasem się pojawiają w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...